Skocz do zawartości

Smartfon Xiaomi dual sim + karta sd


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Czy są jakieś smartfony Xiaomi które obsługują jednocześnie dwie karty sim i kartę sd ?

Teoretycznie chyba żaden. W praktyce wystarczy że ma hybrydowe zlaczeb(2 sim/sim + sd) I odpowiednią modyfikacja tacki na karty.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie taki zabytek, ma on prawie takie same parametry jak Redmi Note 4 - z tym że ten ma czytnik linii papilarnych i nowszego androida, a tak prawie to samo.

A z nowszych modeli coś jeszcze się znajdzie?

W sumie dziwie się producentom smartfonów, że większość z nich nie oferuję takiej możliwości obecnie, 2-3 lata temu i później to było bardzo popularne, a obecnie takich smartfonów jest jak na lekarstwo, ciekawe czym to jest spowodowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie taki zabytek, ma on prawie takie same parametry jak Redmi Note 4 - z tym że ten ma czytnik linii papilarnych i nowszego androida, a tak prawie to samo.
A z nowszych modeli coś jeszcze się znajdzie?
W sumie dziwie się producentom smartfonów, że większość z nich nie oferuję takiej możliwości obecnie, 2-3 lata temu i później to było bardzo popularne, a obecnie takich smartfonów jest jak na lekarstwo, ciekawe czym to jest spowodowane. 

przy modyfikacji tacki można coś uszkodzić, chyba że można kupić taką zmodyfikowaną tackę?
Jeśli ktoś jednak wie o jakimś smartfonie Xiaomi na dwie karty sim i kartę sd to proszę o informacje.

Raczej nie modyfikuje sie tacki tylko z tego co widzialem odkleja chip z karty sim i przykleja pod karte sd czy to dziala? nie wiem. Na pewno jest szansa ze spaprasz karte sim a jak potem utknie to w slocie to bedzie problem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie co działa, sam tą "modyfikacje" kuzynowi zmajstrowałem. Jest masa poradników w necie, grunt żeby dobrze sim zeszlifować bo "kropelka" silikonu która jest na samym czipie jest dosyć grupa, trzeba ją prawie że do płaskiego zeszlifować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast tej całej modyfikacji przy której można coś uszkodzić, można zastosować przedłużkę karty sim (poniżej filmik), dzięki której można mieć dwie karty sim i kartę sd jednocześnie w smartfonie, minus jest taki że jedna karta sim będzie na zewnątrz smartfonu, ale jak się ma odpowiedni pokrowiec to nie powinno to przeszkadzać. Szukałem na allegro nie mogłem takiej znaleźć, ale znalazłem tą przedłużką na aliexpress: https://www.aliexpress.com/store/product/Hybrid-Double-Dual-SIM-Card-Micro-SD-Adapter-for-Android-Extender-2-Nano-Micro-SIM-Adapter/1361562_32801251912.html  

i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...