lucas7911

Kabel OTG

Recommended Posts

Chciałbym spytać jak to jest w końcu z OTG na MI3, chciałbym kupić kabel by podłączyć pendrive z większą pamięcią, czy wszystko działa, czy potrzebny jest jakiś konkretny kabel (firmowy?)

Wypowiem się jak to jest u mnie na RR- kupiłem najtańszy kabel na allegro- całe 2.87 z wysyłką listem ekonomicznym i wszystko działa jak należy :)

Xiaomi red rice

No z RR działają najtańsze, ale nie wiadomo jak to z Mi-3, były jakieś tam cyrki z OTG, ktoś z MI-3 może potwierdzić że działa albo nie?

To też chyba zależy od andka, czy 4.3 czy 4.4 .

Zamówiłem przy okazji będąc w Komputroniku za 4.95, jutro odbiorę i zobaczę - nie majątek ale mam chęć przetestować

Działa OTG na MI3 4.4.

Ostatnia wersja to naprawiła. 

Działa przez kabel (który w zasadzie nie ma znaczenia) i od razu przez micro usb do pendrive.

Czyli na 4.3 nie bangla?

Kupiony za. 4.95 kabel po podłączeniu i podpięciu najpierw 2GB a potem  8GB pendrive bez problemu wykrył i wyświetlił monit o podłączeniu pamięci USB (czy jakoś tak), od razu zaproponował otwarcie poprzez ES File Explorer ( możliwość ustawienia domyślnie), Muzyka zapisana na mniejszym i film z większego odtwarzają się bezproblemowo

Edited by lucas7911

Guest
This topic is now closed to further replies.