Skocz do zawartości

Telefon się nie ładuje


MiMax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam taki problem mianowicie telefon  ( MI MAX) przestał się ładować. Nie działa ładowanie ani na oryginalnej ładowarce, ani na żadnej innej jak również po podłączeniu do komputera telefon się nie zasila. Telefon widzi podłączenie do ładowania i wyświetla się ikona ładowania, ale nic więcej. Sam telefon nie pokazuje żadnych problemów z baterią w ustawieniach. Problem zauważyłam od 2 dni jednak na początku jeszcze podładowywał o 10-20%, a teraz jak rozładowałam baterię do zera, to udało ją się naładować tylko do 10%. Telefon nie potrafi przeliczyć potrzebnego czasu do naładowania baterii. Czy ktoś może wie co mu dolega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sprawdzałam inne ładowarki, kable usb itd. Na wszystkim ten sam efekt. Teraz ładuje po 5% na godzinę, strasznie powoli. Telefon kupiłam w X-KOM to mogę od razu sama skierować na gwarancji do naprawy do MiCenter.pl ? Nie działa mi ich strona dzisiaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Telefon pozostawiony na noc z 8 procent naładował się to 18. A po odłączeniu bateria leci w oczach. Sprawdzałem aplikacją apmere prąd ładowania i wyszlo 150. Sprawdzałem na innej ładowarce i problem jest ten sam. Wina softu czy modułu ładowania?

 

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...