Skocz do zawartości

[ROM] Resurrection Remix [8.1.0/OFICJALNY]


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.11.2017 o 18:16, popik napisał:

Przeskoczyłem na niego z dev-global, bo na Globalu miałem ciągłe problemy z ubijaniem aplikacji w tle, połączeniem bluetooth z Mi Band 2 oraz z automatycznym łączeniem z WiFi. Nie wiem z czego one wynikały, ale nie bardzo miałem ochotę, aby z nimi wojować. Przeskoczyłem na RR i jest bardzo dobrze. Jeśli ktoś by się zastanawiał, to polecam spróbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Nowa wersja (21 luty 2018): https://androidfilehost.com/?fid=818070582850494211

  • February security patch
  • Fixed slow charging
  • Cleanup ramdisk
  • Some bug fix and performance improvement (enigmatyczne info)

Zawiera Magisk 15.3 i MultiRom 7.11.16 Firmware

 

Edytowane przez wanarek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a jak ekran gasnie bo ja wgrałem RR i całkowicie nie gasnie obecnie mam wgrany aicp oreo i ekran gasnie całkowicie

tu sa niby fiksy nie wiem cz to do tego romu  Wytrzyj całkowitą, z wyjątkiem Micro SD i int. Pamięć 
Firmware 
Fix - Załączony plikscreen-fix.zip (515,28 KB) 

Jeśli potrzebujesz GAPPS, a następnie uszyć Teraz 
Przywracanie kopii zapasowej - Załączony plikboot_backup_TWRP.zip (16,24 MB) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł ten moment - mamy oficjalnego RR pod Redmi 4A!

Do pobrania: https://sourceforge.net/projects/resurrectionremix-oreo/files/rolex/

Wgrałem go chyba jako pierwszy na świecie, więc podzielę się opinią: wszystko póki co działa oprócz czerwonego, zielonego i niebieskiego LEDa. Po godzinie użytkowania póki co wrażenia pozytywne.

Nie potrzeba instalować żadnego firmware - RR automatycznie instaluje firmware z 9.2.6.0. Jeśli chcemy natomiast z RR przejść na jakiś inny ROM który nie wgrywa tego firmware i nie będziemy mieć zasięgu/mieć inne kłopoty - należy wgrać firmware 8.4.19.

Edytowane przez Orjon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem i flasowanie nieudane i jakieś błędy w twrp na czerwono.I muszę wgrać system od nowa wgram teraz miui9.

Nie pamiętam jaki to był błąd ale u góry twrp było flashowanie nieudane a na dole jakieś komunikaty na czerwono.

Spróbuje jeszcze raz

@Orjon za drugim razem poszło.

Edytowane przez ohara
aktualizacja
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie bledy? Format data za pierwszym razem zawsze wali jakis blad. Musisz zrebootowac raz jeszcze do recovery i dopiero potem robic wipe/format.

@ohara zaktualizowałem pierwszy post, spróbuj wgrać jeśli nie pójdzie  - z innego TWRP

Edytowane przez Orjon
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Orjon napisał:

Jesli nie idzie (cannot mount vendor) przejdz do menu Mount > zamontuj tam (zaznacz) Vendor i sprobuj wgrac ponownie. U mnie ruszylo.

Udało się:-P Dziękuję bardzo, Orjon!!!

A przy okazji jakie powinienem zrobić ustawienia w Magisku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni używam ostatnich wersji RR i jak na razie bez żadnych problemów.

Na + (i to duży) to wyraźna poprawa zasięgi wifi. W jednej lokalizacji to stare budownictwo murowane i 3 ściany po drodze. A druga to otwarta przestrzeń i ok. 40 m przez parę krzaków. Wcześniej byłem na granicy zasięgi z chwilowym tylko działaniem wifi natomiast teraz połączenia są stabilne i nie zdarzyła mi się, jak na razie, żadna zwiecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się wypowiedzieć po dłuzszym użytkowaniu tego systemu? Czy wszystko działa itd bo nie wiem czy mi się opłaca rootować telefon bo miałem złe wspomnienia z custom romami gdy posiadałem galaxy s3 lte. Non stop coś się wysypywało w tych romach więc na normalne użytkowanie nie dało się z nich korzystać a chciałbym jakieś info dostać bo te romy od miui to syf który nie jest udoskonalany tylko dodawanie nie potrzebnych rzeczy zamiast naprawić to co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...