Skocz do zawartości
  • 0

Wybredny klient do 2,5tyś.


painball

Pytanie

Po rozczarowaniu bluetoothem w RN4X szukam czegoś innego.

- bardzo jasny wyświetlacz

- ekran 5'+

- wzorowy GPS

- wzorowy BT (jakość rozmów)

- bardzo dobry zasięg jak i jakość rozmów

- co najmniej 3GB ram przy lekkiej nakładce inaczej więcej

- mocny procek (nie gram w gry. Ważny multitasking)

- wsparcie na XDA i root bez utraty gwarancji (Shamesungi z Knoxem odpadają).

- jak zrobi jakieś lepsze zdjęcie się nie obrażę.

- czytniki papilarne lubię na przodzie urządzenia

Natchnijcie mnie :P Cena myślę do 2,5tyś. Jak będzie znacznie mniej to też będę zadowolony. Jak będzie perspektywa na dłuższe używanie to też dołożę. Nie mam parcia na wydanie całej kwoty. W sumie się nie rozglądałem jeszcze za niczym konkretnym.

A... I nie lubię naleśników.

Edytowane przez painball
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mi NIGDY nie trafiła się sytuacja żeby GPS nie działał. Miesięcznie robię około 3000km i większość z Yanosikiem/Google maps i zawsze działa. Nie wiem skąd te hasła że GPS kiepski. Na którymś ROMie był problem chyba. Fix to klikam jak jestem w aucie i od razu prowadzi. Nie ma sytuacji że ruszę samochodem i szuka. Klikam i jest :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@radier telefonu nie zmieniam co rok. Jak jest wsparcie alternatywne to można np. 3-4lata korzystać z urządzenia. Są mody,fixy itd. A w takim Asusie które źródeł jeszcze nie udostępniło żadnego źródła? Marny materiał do współpracy.

@Ryba85 Nie działa wystarczająco dobrze. Nie chcę mi się rozwijać. Jako GPS do auta może się nadaję.

@k3lt Chyba tak zrobię. Jednak nie liczę na zbyt wiele. Coś czuję, że rewolucji nie będzie, a cena dla Nerdów.

Edytowane przez painball
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

OP opłaca się kupować przy premierze, bo potem nie obniżają ceny zbyt wiele. Kończą sprzedaż więc to co zostało to będą te wszystkie zwroty z plamami na ekranach itd. które chcą wypchnąć.

Myśleliście, że łatwo będzie:P Napisałem wybredny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem LG  G3 i była kolosalna różnica w obrazie jak odtwarzałem coś w UHD w naprawdę porządnej jakości. Pamiętam 1,5roku temu jak w robocie oglądaliśmy to ludzie w szoku byli. Ale fakt faktem że baterie ssało to niemiłosiernie. I chcąc nie chcąc musiałem ładować go nawet 2 razy dziennie jak ostro go męczyłem. Też wolałbym zwykle FHD w Honor 8 PRO,ale nie zmienia faktu że jak miałbym coś kupić za takie siano to wybór oczywisty. 8 PRO albo czekanie na 9ke. Dla mnie płacenie powyżej 1300-1500 za telefon to już i tak lekka przesada,a gdzie tu dać 3000-4000 żeby mieć odpowiednie logo na telefonie i zrobić szpan na samojebkach(byleby było widać czym robione...) :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli tak: Premiera Honor'a 9 mamy 12 czerwca (potwierdzone przez Hujałeja). 20 Czerwca OnePlus.

Z rzeczy które wiemy, to zapewne Honor 9 to będzie tańsza wersja P10 bez oznaczeń Leica itd. Gorzej trzyma cenę. Kirin ma słabe wsparcie patrząc po produktach Hujaweja. No i trochę się boję. W wolnych chwilach lubię sobie ostatnio pograć w Mobile Legends więc Kirin marnie wypada.

OnePlus wielka niewiadoma. Niby inaczej lekko opakowany Oppo Rcośtam. Cena będzie około 2 tyś.

S7 można przytulić za jakieś 1800zł nowego z przedłużenia umowy.

G6 mamy za około 2tyś. Aczkolwiek już raz przerabiałem LG i rzecznika praw konsumenta. Pomijając pół roku walki, zakończyli ładnie ze swojej strony (dostałem zupełnie nowy model z nowej linii na kolejny rok). Niesmak pozostał :P

Jeszcze coś mamy na horyzoncie? Niby ten Zuk. Ale przeszło mi zamawianie telefonu z chin na jakiś czas po RN4. Bym w PL go kupił to by taka rozjeb... była, że Janusz by interes zwinął :P

Edytowane przez painball
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...