Skocz do zawartości

Telefon nie ładuje systemu po aktualizacji SU z GooglePlay


Axles

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Po aktualizowaniu aplikacji z GooglePlay co jakiś czas daję zaktualizuj wszystkie, była tam także aktualizacja dla aplikacji SU po której był komunikat, że musi jakieś biblioteki zaktualizować (tak po każdej aktualizacji SU było z tego co pamiętam) i restart telefonu. Telefon się uruchomił, ale ponownie wyskoczył ten komunikat restart i telefon nie chce się uruchomić bo wisi na ekranie z małym logo Android i latające kropki. Telefon jest zaszyfrowany.

Próbowałem w recovery TeamWin 3.0 by Jemmini zrobić wipe data, cache and dalvik ale nic to nie pomogło.

Co mogę jeszcze zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprosciej dla ciebie zainstaluj system w recovery na nowo albo walnij mi flash bo root panie sie wpisuje w system no chyba ze uzyles magisk i jest systemless czy cos w ten desen ... niepotrzebnie wipowales data :/ mam nadzieje ze miales backup

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Backup miałem ... na karcie sd którą kiedyś wyciągnąłem czyli obecnie nie mam :/ liczę na ten do konta xiaomi co mi się robi co weekend. A data czy wipe zrobiło to nie jestem pewien tylko użyłem tej standardowej opcji wipe w TWRP

Którą wersję MIUI polska poleciłbyś bo aktualizację robiłem chyba na początku roku i niezbyt śledzę wersje i ich mniejsze czy większe niedoskonałości :)

Mam nadzieje, że zaszyfrowanie nie uniemożliwi mi aktualizacji jak kiedyś swojego czasu co miałem z dobry tydzień walkę z słuchawką.

Edit: f*ck, znalazłem starszą wersję SU w pamięci więc zainstalowałem i ruszyło tyle, że po moim wipie mam nowy system :) szczęście w nieszczęściu.

Edytowane przez Axles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) jeszcze pytanko mam bo xiaomi nie chce przywrocic danych bez wifi, nie dziala hotspot z innego fona, a kojarze ze gdzies w miui sie wylaczalo by wszystko szlo po mobilnym internecie robic, tylko gdzie to bylo?

Edit: Znalazłem to o czym pisałem w 'pobrane' ale mam odhaczone więc to nie będzie to.

Edytowane przez Axles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...