Jump to content

Recommended Posts

• Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Może to głupio zabrzmi ale ... Porównując baterię trzeba wziąć pod uwagę fakt, że ... cieplej się zrobiło Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Głównie z tego powodu nie używałem MIUI. Do tego brak szybkich odpowiedzi z powiadomień na wiadomości w fb messengerze, czy watsapp. Czyli przy każdej takiej wiadomości trzeba przechodzić do konkretne

Posted Images

Czy ma ktoś z Was reklamę po wejściu w panel sterowania - optymalizuj - i po optymalizacji pojawia się reklama?

Ustawienia dodatkowe -> prywatność -> reklamy -> odznacz reklamy xiaomi.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Przed chwilą, bazmaster1 napisał:

Ustawienia dodatkowe -> prywatność -> reklamy -> odznacz reklamy xiaomi.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Mam tak zrobione,niestety nic to nie pomaga,obce źródła też wyłączone,dz,za odpowiedź;-)

38 minut temu, Zenon napisał:

Mam tak zrobione,niestety nic to nie pomaga,obce źródła też wyłączone,dz,za odpowiedź;-)

A masz FB? To prawdopodobnie sprawka tego badziewia i trudno to wyłączyć.

7 minut temu, FromWP napisał:

A masz FB? To prawdopodobnie sprawka tego badziewia i trudno to wyłączyć.

Nie mam żadnych tego typu,no wiesz 60 lat to nie za bardzo potrzebuję,nawet skype czy Messengera nie mam;-)

z obcych apek tylko ingmobile,mifit mibandtools,virgin,chrome,gmail,here,adobe,vlc,allegro,ali

sądzę że jedna z w/w to sprawia

8 minut temu, Zenon napisał:

sądzę że jedna z w/w to sprawia

Możliwe, mi się żadne reklamy w Panelu sterowania nie wyświetlają, ale u żony z FB i Mess. nijak nie mogę tego zwalczyć. A w Prywatności, Usługi reklam masz wyłączone Użycie identyfikatora reklam i resetowałeś ten identyfikator? Możesz jeszcze sprawdzić ustawienia Googla, spersonalizowane reklamy itd. tam trochę tego jest.

• Like 1

Słuchajcie takie nietypowe pytanko. Otóż przy chęci odpisania na sms wyskoczyło mi tak jakby okienko szybkiego dostępu do ostatniego smsa czyli nie wchodzi się do wszystkich wiadomości. Próbowałem drugi raz tak zrobic i nic z tego. Jakiś trick jest na to czy coś?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

1 godzinę temu, Heisenberg napisał:

Słuchajcie takie nietypowe pytanko. Otóż przy chęci odpisania na sms wyskoczyło mi tak jakby okienko szybkiego dostępu do ostatniego smsa czyli nie wchodzi się do wszystkich wiadomości. Próbowałem drugi raz tak zrobic i nic z tego. Jakiś trick jest na to czy coś?

Mi się to pojawia, jak gram w Clash of Clanes. Nie zamyka mi gry. Chyba to działa tylko wtedy, jak masz inną aplikację otwartą.

Mi się to pojawia, jak gram w Clash of Clanes. Nie zamyka mi gry. Chyba to działa tylko wtedy, jak masz inną aplikację otwartą.

Oki ciekawe czy zadziała to np z Tapatalk

2 minuty temu, Heisenberg napisał:

Oki ciekawe czy zadziała to np z Tapatalk

Nie zauważyłem, żeby działało. Może ewentualnie inny komunikator.

Ale korzystając z okazji prawilnie przypomnę, że najlepszym rozwiązaniem z wykorzystaniem wyskakujących okienek było Halo z ParanoidAndroida. Cała reszta to nieudolne próby skomponowania czegoś nowego, przypominające chęć wyważenia otwartych drzwi. Nawet nadchodzące dzielenie ekranu będzie badziewiem (wiem, bo miałem w LG G4).

Dziękuję.

Nie zauważyłem, żeby działało. Może ewentualnie inny komunikator.
Ale korzystając z okazji prawilnie przypomnę, że najlepszym rozwiązaniem z wykorzystaniem wyskakujących okienek było Halo z ParanoidAndroida. Cała reszta to nieudolne próby skomponowania czegoś nowego, przypominające chęć wyważenia otwartych drzwi. Nawet nadchodzące dzielenie ekranu będzie badziewiem (wiem, bo miałem w LG G4).
Dziękuję.

Chodziło mi o to czy np na załączonym tapatalku i przyjściu smsa pojawi się okienko szybkiej odpowiedzi. Niestety przerzucilo mnie do aplikacji ze wszystkimi smsami :/

@Heisenberg

Prosta sprawa, jeśli masz w Powiadomieniach SMS włączone Pływające okna, to wówczas gdy przychodzi wiadomość "wyskakuje" belka u góry ekranu i TYLKO wtedy gdy w nią klikniesz pojawia się takie właśnie okienko szybkiej odpowiedzi ;)

pixlr.jpg

Edited by QBAQ
  • Like 1
[mention=31741]Heisenberg[/mention]

Prosta sprawa, jeśli masz w Powiadomieniach SMS włączone Pływające okna, to wówczas gdy przychodzi wiadomość "wyskakuje" belka u góry ekranu i TYLKO wtedy gdy w nią klikniesz pojawia się takie właśnie okienko szybkiej odpowiedzi

pixlr.thumb.jpg.bca094ae3f0d64efbdf239b694db0f6e.jpg

No to już wiem chyba co było grane. Po prostu przy tym motywie NIE WIDZIAŁEM napisu Odp :D Dzięki 1b26da5d4e6738ef321104fdbce65aa2.jpgd1f17781a2e58021e6ad8f490e9d9863.jpg

Przed chwilą, rock'n'rolla napisał:

W tym tygodniu będzie nowy firmware na Mi5s? 

Nie, najbliższe ROMy będą dopiero za tydzień, wersja: 7.6.08. A Twój model to chyba jeszcze dłużej (testy androida 7)

• Like 2

Dwa problemy z tym softem mam:

1. Pogoda słabo aktualizuje się przez sieć (przez wifi działa). Po sieci brak aktualizacji i czasem wywala aplikację. 

2. GPS w aplikacjach (Endomondo, MiFit)  praktycznie nie może złapać fixa. Wczoraj przez godzinę biegałem i może na 5 minut działał poprawnie. 

Marzę o dniu, kiedy soft w końcu będzie działał normalnie :( 

• Like 1

Ponieważ Mi Max jest mniej popularny niż inne modele, pytanie do jego użytkowników - posiadam 7.3.30, w sumie wszystko działa bez zastrzeżeń. Czy jest sens robić update do którejś z nowszych wersji? Niestety, każdy update w moim przypadku to full wipe (takie zboczenie aby wyeliminować wpływ starych śmieci na pracę systemu) co wiąże się ze ponownym, ręcznym konfigurowaniem wszystkiego...

10 minut temu, fido70 napisał:

Czy jest sens robić update do którejś z nowszych wersji?

Jeśli nie interesuje Cię to co zawiera changelog, to niema sensu....

A na śmieci jest mnóstwo innych sposobów ;) Jak chociażby TWRP , systemowe "czyścioszki" itp

Edited by _mARk_

Interesuje mnie opinia osób, które zaktualizowały. Changelog to tylko surowe dane twórców. Natomiast bajer w postaci X, który "popsuje" funkcję "Y" może być dla mnie przesłanką do rozważenia. Do dziś nie mogę zrozumieć komu przeszkadzała dioda rezerwy baterii (5%), ale przełknąłem tę gorycz zostajawiając nowego Andka 7.0

Edited by fido70
15 minut temu, fido70 napisał:

Interesuje mnie opinia osób, które zaktualizowały. Changelog to tylko surowe dane twórców. Natomiast bajer w postaci X, który "popsuje" funkcję "Y" może być dla mnie przesłanką do rozważenia.

Bo widzisz... to że masz okreslony model, wcale nie oznacza że inny właściciel rzeczonego modelu będzie miał tak samo obiektywnie działający sprzęt pod kontrolą jednakowego systemu, a to z powodu czasem innych wersji sprzętu w jednej wersji modelu, w którym funkcje X poprawiają funkcję Y... ;) Myślę, że to jasne

Na przykładzie aparatu tył mojego ulubionego RN3

MTK - gdzieś może z 2 modele

PRO - min 15 modeli

A potem jednym zdjęcia wychodzą lepiej innym gorzej, bo przecież nie można tego wszystkiego ogarnąć doskonale w każdej kompilacji.. Pojawiają się kolejne wersje sterowników do sprzętu itp itd

PS. W czasie w którym rozprawiasz o "gorszości" nowej kompilacji już miałbym kopie w twrp i instalkę nowej

Edited by _mARk_

@up

Niestety, jasne... cóż, wrodzona naiwność, że świat jest piękny a sprzęt powtarzalny. Nic, tylko pozostać z dylematami i testować na własnej skórze, czego też nie ułatwia przyjęta forma forum - nawet czytając wszystkie posty, można czegoś nie zauważyć oraz... mieć nadzieję, że problem z np. RN3 nie pojawi się w MiMax'ie. ;-) Tylko te syzyfowe prace z konfigurowaniem od nowa... Apropo - Czy uważasz że to zbyteczne męczenie się?

12 minut temu, fido70 napisał:

Czy uważasz że to zbyteczne męczenie się?

Myśle, że prościej zrobić kopie all , TWRP i update, jak coś nie tak , clean system boot userdata i restore (nic nie czyścisz i nie konfigurujesz wtedy po update)

Może to śmieszne, ale na Snap 650 (tu nazwa też naciągana) dalej używam 6.5.26, tylko wrzucam sobie nowe rozwiązania poprzez kompilację kodu we własnym zakresie i to co potrzebuje, nie wspomnę o dłuższym działaniu na bateriii ....

Ad. 2 Forma tego forum denerwuje mnie już od roku, dlatego pojawiam się tutaj sporadycznie...

Edited by _mARk_
2 godziny temu, Padre napisał:

Mi Note Pro

Niestety znalazłem u siebie bubla, adresaci nie otrzymują emotek. Jakieś zalecenia? Dzięki

Jak masz w opcjach aktywowane ucinanie ogonków to emotki nie wyświetla;-)

• Like 2
1 godzinę temu, Zenon napisał:

Jak masz w opcjach aktywowane ucinanie ogonków to emotki nie wyświetla;-)

3 godziny temu, slimdick napisał:

@Padre zgaduje że nie mają emotek w wiadomościach sms, jak jest włączona opcja ucinania ogonków tj. używaj prostych znaków to emotki też wycina ;) 

• Like 2
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...