ZduneX25

MIUI 7.5.25

Recommended Posts

Cześć. Cały czas mam taki komunikat na poczcie. W ustawieniach przycisk czyszczenia jest nieaktywny, czyszczenie z poziomu twrp i ROM na nowo nic nie daje... Ma ktoś jakiś pomysł jak inaczej ten cash usunąć?865fed34b4bba0265aed62e8e61a294d.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Messenger się ogarnął po reinstalacji appki i czyszczeniu cashe.
Zauważyłem bardziej wyczulony na ruch żyroskop i automatyczną kalibrację.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Info z xiaomi.eu:

Cytat

Mi4S / Mi4C / HMNote3pro reuploaded
- fixed stuck on blackscreen after install for some users

Pewnie mało kto używa TitaniumBackUp, ale zamrożenie apek MIUI jak Elementy bezpieczeństwa Miui oraz Wtyczka bezpieczeństwa powoduje FC przy instalacji ręcznej ..apk.

Po zainstalowaniu wersji reupload dla mi4c przy szybkim ładowaniu mam informacje po chińsku o czasie jaki pozostał do pełnego naładowania (na lockscreenie). Dopiero po chwili napis zmienia się na język angielski.

Też tak macie?

Edited by bolok

Na Kenzo z reuploadu ładnie po polsku.

Na tej wersji są najnowsze poprawki zabezpieczeń z 1 maja 2017.

Edited by Direct
  • Like 1

13 godzin temu, 0kti napisał:

Bez problemów na nikel.
Testowane z Magisk 12

Tapatalk - Redmi Note 4 MKT

Powiedz kolego czy działa wibracja przycisków funkcyjnych i klawiatury? dziś wgrałem pierwszy raz ten rom i już jest problem tego typu. Wcześniej na Global było ok.

1 godzinę temu, Direct napisał:

Na Kenzo z reuploadu ładnie po polsku.

Na tej wersji są najnowsze poprawki zabezpieczeń z 1 maja 2017.

Czyli po reuploadzie nie ma już problemów z instalacją? Oczywiście pytanie o Kenzo.

Edited by DukeN

Powiedz kolego czy działa wibracja przycisków funkcyjnych i klawiatury? dziś wgrałem pierwszy raz ten rom i już jest problem tego typu. Wcześniej na Global było ok.

Przycisków jest.

Klawiaturę używam SwiftKey i też wibracje są.

Tapatalk - Redmi Note 4 MKT

u mnie nie działa wcale wibracja, ani przy połączeniach itp. Dodam że na samym początku tego romu działało. Spróbuje jeszcze raz wgrać.

15 godzin temu, bolok napisał:

Po zainstalowaniu wersji reupload dla mi4c przy szybkim ładowaniu mam informacje po chińsku o czasie jaki pozostał do pełnego naładowania (na lockscreenie). Dopiero po chwili napis zmienia się na język angielski.

Też tak macie?

Tak nie mam na Mi4c. Wyświetlają się szczegóły a potem ile minut do naładowania.

• Like 1

Też tak macie?

U mnie komunikat jest po polsku cały czas. Tak samo po naciśnięciu tej ikonki i rozwinięciu się informacji o ładowaniu.

Na xiaomi.eu jeden użytkownik opisuje Twój problem przy użyciu języka English (US). Więc chyba coś jest nie tak przetłumaczone.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Przez 1,5 godziny leżenia bateria spadła ze 100% do 92%. Ktoś wie jak to naprawić, bo to jest jakiś dramat

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

pobierz wakelock doctor i zobacz przez co zjada tobie baterię oczywiscie apka potrzebuje roota 

Też miałem ten problem, że po aktualizacji bateria nikła w oczach.

Spróbuj najpierw wyłączyć chmurę xiaomi i powiązane z tym usługi. Tj. kopię danych, lokalizację, synchronizację itp.

Mnie po wyłączeniu tych rzeczy SoT z ~1,5-2h podskoczył do ~4,5-5h, czyli różnica ogromna.

A jak nie ma i nie chce roota, to można użyć apki CPU Spy z GP (link), żeby sprawdzić, czy telefon wchodzi w deep sleep.

Edited by Direct
dodany link

CPU Spy pokazuje coś takiego, czy na telefon może mieć wpływ kernel który instalowałem do RR czy one instaluja się nowe wraz z romem? 8e5116bc9bd1f77f7e7b2ef8665374c8.jpg

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

18 minut temu, wolf45 napisał:

To jak to teraz wprowadzić na właściwe tory?

MiFlash i rom fastboot? 

Mi Note PRO

przeskoczyłem z 6.12.22 poszło całkiem sprawnie, bootloadera odblokowałem, wgrałem nowe twrp.

Co do systemu na razie nie widzę bugów, na resztę za wcześnie.

Zastanawiam się tylko jak wyłączyć hasło ochrony prywatności, bo bawiąc się założyłem i nie mogę wyłączyć. Doczytałem, że logując się do chmury xiaomi, jednak nie widzę takiej opcji. Ktoś walczył z tematem? Z góry dzięki ;)

20 minut temu, Padre napisał:

Zastanawiam się tylko jak wyłączyć hasło ochrony prywatności, bo bawiąc się założyłem i nie mogę wyłączyć. Doczytałem, że logując się do chmury xiaomi, jednak nie widzę takiej opcji. Ktoś walczył z tematem? Z góry dzięki ;)

Ty nie włączyłeś hasła ochrony prywatności, tylko je ustawiłeś (ustaliłeś). Nie da się wyłączyć, co najwyżej zmienić na inne. Przez chmurę można zresetować cały telefon, samego hasła prywatności nie.W niczym to nie przeszkadza, a dopóki sam czegoś nie dodasz do obszaru prywatności to nie będzie potrzebne. Przy pierwszej próbie ukrycia czegokolwiek i tak musiał byś to hasło stworzyć.

• Like 1

25 minut temu, FromWP napisał:

Ty nie włączyłeś hasła ochrony prywatności, tylko je ustawiłeś (ustaliłeś). Nie da się wyłączyć, co najwyżej zmienić na inne. Przez chmurę można zresetować cały telefon, samego hasła prywatności nie.W niczym to nie przeszkadza, a dopóki sam czegoś nie dodasz do obszaru prywatności to nie będzie potrzebne. Przy pierwszej próbie ukrycia czegokolwiek i tak musiał byś to hasło stworzyć.

OK dziękuję za info :)

• Like 1

Na R3s wszystko wydaje się w porządku poza latarką. Nie zawsze chce się uruchomić zarówno latarka z menu jak i w aparacie.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Pierwsza od dawna aktualizacja która nie zakończyła się wipem a jak na razie wszystko działa,

U mnie wręcz przeciwnie. Straszna kapa.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Ktokolwiek na mi6? Dopiero co nabyłem ale będę odblokowywac

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

12 minut temu, fuxmen napisał:

Ktokolwiek na mi6? Dopiero co nabyłem ale będę odblokowywac

Może warto w odpowiednim dziale pisać posty :P 

Tylko ja mam wrażenie, a może tak jest, że na Mi5 na zewnątrz gdy automatyczna jasność ustawi sie na MAX zwieksza sie tez kontrast obrazu i czcionka wyglada kiepsko?
Jest na to jakis sposob?

Może warto w odpowiednim dziale pisać posty  

Na aktualizację jest jeden temat dla wszystkich urządzeń :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.