Jump to content

Recommended Posts

3 minuty temu, Direct napisał:

Tak mi się wydawało, bo to przecież zwykły kolejny rom, bez nowego Andka czy coś w ten deseń, który by mógł wymagać jakichś większych akrobacji.

Tu jest ciekawy wątek odnośnie możliwych problemów po aktualizacji Su do wersji 2.81, co wczoraj zrobiłem:

https://xiaomi.eu/community/threads/7-5-25.40192/page-4#post-370519

To jeszcze muszę sprawdzić.

• Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Może to głupio zabrzmi ale ... Porównując baterię trzeba wziąć pod uwagę fakt, że ... cieplej się zrobiło Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Głównie z tego powodu nie używałem MIUI. Do tego brak szybkich odpowiedzi z powiadomień na wiadomości w fb messengerze, czy watsapp. Czyli przy każdej takiej wiadomości trzeba przechodzić do konkretne

Posted Images

13 minut temu, Mariusz1979 napisał:

RN3Pro nie wstał po instalacji. Pierwsza próba - zgłaszał uszkodzony plik zip, pobrałem jeszcze raz - wyłączył się na logo.

Przywracałem z TWRP.

Już było zgłaszane. Próbowane było nawet na różnych twrp

1 godzinę temu, ketesch napisał:

Tu jest ciekawy wątek odnośnie możliwych problemów po aktualizacji Su do wersji 2.81, co wczoraj zrobiłem:

https://xiaomi.eu/community/threads/7-5-25.40192/page-4#post-370519

To jeszcze muszę sprawdzić.

Downgrade SU do wersji 2.79 też niczego nie rozwiązał, więc problem pewnie tkwi w samym rom'ie, tylko dlaczego występuje wybiórczo?

Na razie odpuszczam tę aktualizację.

Edited by ketesch
15 minut temu, Direct napisał:

Kenzo są wszystkie takie same, jedynie ramem się różnią, w sensie ilością.

Nie są. Różne aparaty, różne ekrany, różne czytniki odcisku palca. Wystarczy że dla jednej rzeczy będzie coś zrypane np w kernelu i już tylko Ci posiadający dany podzespół nie będą mogli zainstalować. A innym pójdzie.

• Confused 1
Nie ma i nie wróci oficjalnie.
Paczka dla androida 7.0 by [mention=26565]slimdick[/mention] - [mention=26565]slimdick[/mention] i [mention=6832]Uri0550[/mention] - SMS-7.4.5_6.0.zip - Testowane na RN3 Pro 7.5.18

Wgrane, harmonogram SMS wrócił do Redmi 4 Pro :-) Dzięki wielkie

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Aktualizacja dla Mi4 jak najbardziej w porządku. Niestety nadal automatyczna synchronizacja Konta Xiaomi nie działa.

Poza tym, co to jest ten harmonogram SMS? Od niedawna pierwszy raz o nim słyszę, że było coś takiego ^_^

Powiedzcie mi - odkąd zainstalowałem romya na andku 7.0 rozwijane opcje w powiadomień aplikacji są ubogie. Np gmail giedyś jak się rozwinęło powiadomienie miał opcje "usuń" "odpowiedz". Teraz powiadomienia nie mają połowy opcji. Po za tym w ogóle są jakieś uboższe. Wcześniej pokazywało więcej informacji w powiadomieniach. Zauważyliscie to ? Czy to się gdzieś ustawia 

4 godziny temu, allblacks923 napisał:

Witam!
Na redmi note 3 przestały działać słuchawkowe przyciski do sterowania muzyką. Czy ktoś się jeszcze boryka z tym problemem?
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Na rn2 to samo już od poprzedniego wydania.

Na Redmi Pro wywala Messengera do pulpitu, brak harmonogramu sms i brak informacji o ładowaniu na ekranie blokady z motywu innego niż oryginalny.
I mam pytanie czy aktualizacja TWRP do nowszej wersji ( SMS_7.4.5_6.0) można wykonać przez TWRP starsze?
Będę na bieżąco informował o błędach na RedmiPro.

8 minut temu, guural napisał:

Niestety na RN3pro nie uruchamia się system

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Spróbuj ponownie zainstalować system w TWRP. Jeśli nie, to czeka Cię wipe w TWRP.

2 godziny temu, Gravis napisał:

Ja mam problem z zalogowaniem się do snapa. Ktoś ma jakąś radę? b0f7affb767d9e6d68e673d6b72880d4.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Bo ta aplikacja jest dla bananowców, a Xiaomi ma wbudowany moduł anti-banan i dlatego ;)

A tak na poważnie, to jak masz roota to zrób unroot - zaloguj się do snapa - później możesz flashować roota znowu i będzie śmigać. 

1 godzinę temu, ahr napisał:

@ZduneX25 Czy w dodatkach zostały tylko podmienione pliki w kompilacji z lutego? Czy może jeszcze nie jest zuploadowana nowa wersja?

Dzięki, już poprawiłem link do nowych dodany.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...