Recommended Posts

Dzisiaj miała miejsce konferencja Xiaomi, na której zaprezentowano Mi Max 2. 

mimax2.thumb.png.16137084f462074a343f65a9a9ad7f60.png

Snapdragon 625
Ekran 6,44"
Bateria 5300mAh QC 3.0
Pamiec 4/64GB lub 4/128GB
Kamera Sony IMX386
Obudowa unibody metalowa
Glośniki stereo

EDIT (dopisano dzieki uzytkownikom):
Slot na karty SD 
Zlacze mini jack

Wiecej informacji w tych wątkach:
http://en.miui.com/thread-617857-1-1.html
http://en.miui.com/thread-624694-1-1.html

Edited by PurpleHaze

Mogli zrobić tą najmocniejszą wersję ze snapem 660. A tak zaraz będą narzekania niektórych na wydajność.

Wysłano z Redmi Note 4x

7 minut temu, Big00s napisał:

Jack'a i microSD to on ma?

Up to 128GB microSD expandable storage.

Co do jacka na ktorejs fotce z tylu widac charakterystyczne polokragle wyfrezowanie, niestety nie znalazlem widoku calkiem z gory. 

• Like 1

Hmm gdzieś czytałem że nie ma slotu na SD. Trzeba poczekac na jakieś rzetelne źródło a nie przedruki z translatora

Edit : kolega wyżej ma rację, jest slot.

Info z en.miui.com

Wysłano z Redmi Note 4x

Ciekaw jestem SoT, bo ten procesor wypada lepiej niż Snapdragon 650 no i jeszcze powiększyli baterie, może być ciekawie :) 

Sprawdzałem jakieś porównanie Snapdragon 625 z 650 i szybkość pracy była taka sama a czasem Snapdragon 625 był szybszy.

Ciekaw jestem SoT, bo ten procesor wypada lepiej niż Snapdragon 650 no i jeszcze powiększyli baterie, może być ciekawie  
Sprawdzałem jakieś porównanie Snapdragon 625 z 650 i szybkość pracy była taka sama a czasem Snapdragon 625 był szybszy.

Różnice w wydajności są niewielkie, a myślę że mi max 2 może zrzucić z 1 miejsca w rankingu baterii gsmarena Lenovo p2.

Wysłano z Redmi Note 4x

Nooo optykę dostał F/2.2, także już na starcie bez grzebania w sofcie będzie gorszy. Ale z drugiej strony to dobrze, niech flagowce czymś się wyróżniają poza SoC.

Szkoda tylko, że przez biały (tylko) przód telefon tak samo jak w pierwszej wersji jest nie do przyjęcia. Te potwornie wyglądające czarne ramki wokół ekranu.

Jakoś nie widzę by na forum ludzie narzekali na białego Mi5, który też miał te ramki. A dużo ludzi ten telefon ma.

51 minut temu, latet napisał:

Jest już dział dla Mi Max2, proszę więc @mrosi o przeniesienie tego wątku tamże. Dzięki ;)

No... nie "bałdzo". :)

Dział Mi Max 2 jest, i owszem. Ten wątek jest natomiast w aktualnościach (czyt. newsach), bo tej tematyki dotyczy. Podobnie jak inne wątki, dotyczące innych urządzeń. Po premierze urządzeń i powstaniu ich działów na Forum, pozostały w tym miejscu, w którym są. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.