Skocz do zawartości

Skuter / hulajnoga elektryczna - Xiaomi Mija M365


szabubabaobaba

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopy, mam m365 i po kilkunastu pierwszych kilometrach zaczęło stukać gdzieś z tyłu, dość uciążliwe. Sprawdzić co to nie mam jak bo występuje to tylko gdy się nią przemieszczam, jak koła kręcą się na "pusto" tego nie słychać. Dodam, że ważę 70kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem posiadaczem emki i zaczynam zabawę z modyfikacją i szukam pomocy, może ktoś pomoże, a może sam już to robił, wymieniłem w swojej emce wyświetlacz ze zwykłej (gdzie pokazywało tylko stan baterii na zasadzie kropeczek z softem 1.5.1) na taki jak jest w emce PRO z prędkościomierzem 3 trybami jazdy i tu już mam soft 1.6.0 i szukam jakiegoś sensownego moda ( najlepiej sprawdzonego ) by do tego dołożyć troszkę prędkości na te 32km/h i zrywności, byłbym wdzięczny za pomoc.
Na wcześniejszej wersi 1.5.1 wgrywałem jakieś "mody" ze 2 moż, ale maksymalna prędkość, czy na prostym, czy z górki, czy ciepło, czy zimno to prędkość była 28,7km/h. Kilka funkcji też zmieniłem jak np START hulajki od 1,5km/h, a nie jak fabryczne od 5km/h, hamowanie silnikiem od 20km itp, ale nigdy nie chciała jechać 32km/h, jak było to opisywane w innych artykułach. Z silnikiem i innymi rzeczami jeszcze się nie bawiłem boję się coś zepsuć. Mam w planach dodanie kilku bajerów do emki (ale to ewentualnie opiszę jak przyjdzie z chin).
Na razie zamierzam dokupić dodatkowy guzik do zmiany z ECO na NORMAL no i o moda pod swofta 1.6.0 by przyśpieszyć do 32km/h i pozmieniać inne funkcje.
Myślę też o modyfikacji baterii, ale na razie nie wiem gdzie można dostać np gotowe ogniwa, i dystans który należy umieścić pomiędzy miejscem na baterie a dekielkiem.

Może ktoś coś podrzuci to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Od niedawna jestem posiadaczem emki i zaczynam zabawę z modyfikacją i szukam pomocy.

 

Na wcześniejszej wersi 1.5.1 wgrywałem jakieś "mody" ze 2 moż, ale maksymalna prędkość, czy na prostym, czy z górki, czy ciepło, czy zimno to prędkość była 28,7km/h. Może ktoś coś podrzuci to będę wdzięczny.

 

 

"Generator softu 1.5.5 dla hulajnogi Xiaomi m365 PRO lub zwykłej m365 z podłączonym wyświetlaczem od PRO.

 

Uwaga generator jest jeszcze w wersji Beta

Nie odpowiadam jak zrobicie sobie krzywdę, albo zepsujecie sprzęt default_icon_e_smile.gif

 

Nie wyłączajcie KERSa bo wtedy przestaje działać hamulec przedni od tej samej prędkości jaką ustawicie dla kers.

 

Nie przeginajcie ze zwiększaniem mocy dla m365PRO, jej silnik grzeje sie mocniej niż w zwykłej emce i można zrobić sobie problem.

Dla zwykłej m365 zalecane ustawienia są predefiniowane u góry (GONKAD365), dla m365 zalecane prądy w trybie sport to 40000mA/17000mA.

 

W razie podstawowych pytań zapraszam do poczytania postów podpiętych

 

Generatory softu do M365 Pro.

http://xn--80atlli8e.xn--p1ai/en/konstruktor-proshivok-pro

https://hackm365.com/pro/

"

Źródło: https://www.facebook.com/groups/MIJIAm365/

 

 

 

Co do problemu prędkości 28km/h jeżeli wcześniej softy były dobrze wygenerowane na prędkości ponad 30km/h istnieje możliwość że twoja emka poprostu szybciej już nie pojedzie. Każdy egzemplarz jest inny, i niektóre jadą 28, niektóre 30, niektóre 32 default_icon_e_sad.gif

 

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam mam prośbę wielka czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi? Mianowicie znalazłem filmik z wymianą ekranu do M365 oczywiście podróbką płytki z pro kupioną na Ali 

Wszystko ok do momentu wejścia w M365_downG i wybraniu opcji download bo mi tylko tyle pokazuje 

Dnia 15.05.2019 o 21:08, mak-komp napisał:

Screenshot_20190602-112335.thumb.jpg.6cffa9f4886080b87a946bee7805fd2c.jpg

A powinno to tak wyglądać 

Screenshot_20190602-112435.thumb.jpg.0a9a96f6967f77d8d65bf82309a95aa9.jpg

i po wybrani pro powinno mi wyskoczyć 3 możliwości wgrania 

Screenshot_20190602-112439.thumb.jpg.9ab456cb655e487c036d7043a59dcf90.jpg

Proszę o pomoc i wyjaśnienie dla czego mam tak a nie inaczej. Nawet zapłacę za pomoc w naprawieniu tego. Dziękuję pięknie a nawet podam swój numer 663423821 w razie szybkiej pomocy przez telefon. 

 

 

Edytowane przez Zbajci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niedawno kupiłem M365 i chciałbym pobawić się w modyfikuje ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy się da gdyż mój numer seryjny to 21074/poizej 8000.

Wersja oprogramowania 1.4.3

Data produkcji baterii: 17.10.2018

BMS firmware version 1.1.5

Hulajnogę kupiłem w Irlandii w sklepie Three.

Proszę o pomoc.

Dzięki i pozdrawiam.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2019 o 01:24, paul1981 napisał:

Dalsza walka z przetartymi dętkami.

Z początku było nieźle. Przejechałem ok 300-500 km bez wymiany dętek. Później poszła pierwszy raz. Wiele mozołów z wymianą. po 3-4 razie nauczyłem się to robić sprawnie. Nie wymieniałem opon. Bo po co. Bieżnik wyglądał ok. Był też drugi powód, który zniechęcał mnie do wymiany opon, ale tylko dętki - otóż używane opony po ok. 800-1000 km są bardzo miękkie, przez co wymiana z użyciem starej opony szła znacznie sprawniej i łatwiej, niż z użyciem nowej opony.

Ale z czasem szło coraz gorzej. Nowe dętki starczały na ok. 100 km. A kupowałem te niby "lepsze, grubsze", z czerwonym logo "AMALIBAY". Dzisiaj dętka z tyłu przetarła się po tygodniu od założenia. Po demontażu objawił się obraz masakry dętki (1 zdjęcie - image.png). Nic nie dało talkowanie, które tydzień temu wykonałem. Przejechałem ok. 50 km i dętka wyglądała dziś, jakby ją dorwał wściekły pitbull.

Spojrzałem tym razem, na wnętrze opony i chyba widać wyjaśnienie takiej masakry. Porównajcie wnętrze nowej oryginalnej opony (2 zdjęcie 20190511_170146_HDR.jpg) oraz  opony zjechanej ok 1000 km (3 zdjęcie - 8382397821873372601.jpg)

Jak widać - prawdopodobnym źródłem przetarć jest to, że sznurki (czy druty?) w nowej oryginalnej oponie są pokryte gumą, ale wraz z używaniem, guma się ściera i sznurki wychodzą na zewnątrz - i zaczynają ciąć dętki niczym brzytwy.

Dzisiaj wymieniłem oponę na nową - nie oryginalną, ale kupioną u MajFrenda. Niby ulepszoną, bo odróżniającą się inną fakturą wnętrza opony, większym połyskiem i takimi ogonkami na zewnątrz (zdjęcie 4 - Upgraded-Xiaomi-Mijia...). Dam znać, jak się sprawdzi. Z montażem był kłopot, bo nowy rodzaj opony jest znacznie bardziej twardy, nawet od nowych oryginalnych opon. 

Tak więc o ile wymiana dętki z użyciem zjechanej oryginalnej opony jest tylko "względnie niełatwa i frustrująca" - zaś wymiana dętki z użyciem nowej oryginalnej opony jest już "bardzo frustrująca i mocno uciążliwa", to zamontowanie tej nieoryginalnej zupgrejdowanej opony wydawało się z początku zupełnie niemożliwe.

Pomogło podgrzanie opony w mikrofali (po 10-15 sekund w 500w), tylko że w połowie montażu nowa opona wystygła i zrobiło się okropnie trudno. Z pomocą przyszła suszarka do włosów, którą lekko podgrzewałem oponę i centymetr po centymetrze upychałem oponę do rowka felgi (upychanie, nie podważanie - podważanie jest głupie, oponę trzeba ściskać i będzie wchodzić sama, w tym przypadku warto było po przeciwległej stronie średnicy ściskania, tam gdzie już weszła do felgi, związać "drutem do suszenia prania", by opona "ściskana na godzinie 14-15" nie wychodziła z rowka "na godzinie 9-10"). 

Ogólny wniosek jest taki - oryginalne opony i dętki nie są złe, ale warto wymieniać wraz z dętkami także oponę, bo przetarcia wewnętrzne będą niszczyć kolejne nowe dętki.

Jakie są Wasze doświadczenia? Co robię źle? Czy można wykorzystać stare opony? Są miękkie i znacznie przyjemniej się je zakłada i zdejmuje. Przedstawiona na zdjęciach jest wyraźnym mordercą nowych dętek, ale może można coś zrobić - wyścielić silvertape? (brzmi głupio, bo silvertape ma też w sobie włókna tnące gumę. Wkleić (jakim klejem) do środka starą wyciętą dętkę? (Niczym wkładkę do butów, by funkcjonowała jako osłona nowej dętki przed tymi odsłoniętymi włóknami, które tną nowe dętki).

Upgraded-Xiaomi-Mijia-M365-Electric-Skateboard-Scooter-Tyre-8-5-8-1-2X2-Inner-Tube-Tire.jpg

20190511_170146_HDR.jpg

8382397821873372601.jpg

image.png

Potwierdzam, nowa opona jest bardzo ważna. Musi być jednak grubsza niż oryginał. Ja kupiłem tu: 

https://www.aliexpress.com/item/32826733526.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.40e34c4dVHwHRy

Nie tylko mamy nowy bieżnik ale też zauważalnie lepszą amortyzację. Niestety zakładanie to 2 godziny walki, ale da się to robić zwyczajnie ręcznie bez pomocy mikrofalówki.

Proponuję jeszcze wsadzić taśmę, ja mam taką:

https://www.aliexpress.com/item/32496402741.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.40e34c4dVHwHRy

Oraz zalać pianą - kupiłem coś w Decathlonie i wlałem całość. Mogę teraz nawet przejechać po łóżku fakira.

Piana to rewelacja - otóż po montażu nowej dętki do nowej opony coś uszkodziłem bo powietrze mi uciekało. Perspektywa wyrywania dętki i jej ponownego montażu to prawdziwy koszmar... Ale po zaaplikowaniu tej piany wszystko się jakoś zakleiło od wewnątrz i działa.

Myślę że zawsze warto coś wstrzyknąć do dętki nawet jeśli jest w całości. No i warto taką puszeczkę wozić ze sobą - może pomóc w przypadku kapcia.

Jeśli chodzi o przecieranie dętek - zwróćcie uwagę czy przy walce z założeniem nowej dętki nie wprowadzacie do opony ziarenek piasku lub małych kamyków. U mnie dętka przetarła się tylko raz ale właśnie z tego powodu. Myślę że moje kłopoty po montażu nowej dętki i opony też mogły z tego wyniknąć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Michał B. napisał:

Czy ktoś znalazł rozwiązanie problemu chwiejącej się kierownicy ponad mechanizmem składania? Osobiście próbowałem kleju do aluminium, ale nie wytrzymało to dłużej niż dwa dni. Kierownica chwieje się na wszystkie strony i mam dyskomfort psychiczny. 

Wg mnie jeśli chwieje się wyraźnie powyżej to jest luz na tym bolcu/trzpieniu/kołku czy jak to nazwać którym metalowy "język" jest przymocowany do kierownicy.

Najpierw jednak trzeba się upewnić czy to nie "język" zaczyna się wyginać: proces jego pękania zaczyna się od tego że patrząc na niego z boku nie ma linii prostej tylko łuk. Jego dolna część wygina się do przodu coraz bardziej aż pęka i kierownica się składa. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy kiedy upieramy się żeby kierownicę zapiąć bardzo ciasno bez żadnych podkładek gumowych. W drugiej kolejności możnaby zerknąć na zawias czy nie ma jakichś luzów - chociaż ja nie miałem z tym elementem żadnych problemów.

Jeśli mechanizm nie daje oznak zmęczenia może u ciebie problemem jest więc ten bolec. Jednakże uważam że niewielki luz na bolcu ma sens bo częściowo amortyzuje drgania i nie przenosi ich na sam mechanizm składania. Mówimy o lekkim luzie "do siebie". Jeśli luz jest też na boki to bez zrozumienia przyczyn nie jechałbym taką hulajnogą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2019 o 15:17, geforc napisał:

Panowie a ta wersja PRO jest jakoś bardziej wytrzymała ? można te opony/dętki jakoś ulepszyć żeby wytrzymały 120kg+ ??

 

Ostatnio widziałem faceta dosyć wysoki, 90kg na pewno ważył no i z dziewczyną, ona też pewnie z 60kg ważyła czyli 150kg razem i jechali...

 

Bardziej się boje czy konstrukcja wytrzyma bo dętki czy opony wymieniać co 150km to dla mnie nie problem a marzy mi się taka hultajnoga...

podbijam bo chyba nikt nie zauważył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od paru dni jestem szczęśliwy posiadaczem hulajnogi M365. Dzisiaj po jeździe zauważyłem że ruszając język od składania hulajnogi rusza się on do przodu jak i do tylu oraz na boki czy tak ma być czy trzeba coś regulować

Z góry dzięki za poradę.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.06.2019 o 11:40, Zbajci napisał:

 Witam mam prośbę wielka czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi? Mianowicie znalazłem filmik z wymianą ekranu do M365 oczywiście podróbką płytki z pro kupioną na Ali 

Wszystko ok do momentu wejścia w M365_downG i wybraniu opcji download bo mi tylko tyle pokazuje 

A powinno to tak wyglądać 

Screenshot_20190602-112435.thumb.jpg.0a9a96f6967f77d8d65bf82309a95aa9.jpg

i po wybrani pro powinno mi wyskoczyć 3 możliwości wgrania 

Screenshot_20190602-112439.thumb.jpg.9ab456cb655e487c036d7043a59dcf90.jpg

Proszę o pomoc i wyjaśnienie dla czego mam tak a nie inaczej. Nawet zapłacę za pomoc w naprawieniu tego. Dziękuję pięknie a nawet podam swój numer 663423821 w razie szybkiej pomocy przez telefon. 

 

 

Halo ktoś mi pomoże z tym ekranem bardzo chcę to ogarnąć. Błagam o wasza pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lukaszlukasz napisał:

Bo te pliki. Trzeba najpierw ściągnąć, same na telefonie sie nie pojawią :-)
Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

Strach pisać więcej bo jeszcze uwali hulajnogę ;)

Edytowane przez qubap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomocy, śmigam od pewnego czasu na emce 365 wszytko było pięknie ( troszkę się już z nią pobawiłem, wgrywałem mody, zmieniłem wyświetlacz z PRO itp)
Wreszcie wróciłem do oryginalnego softu, jadąc sobie któregoś pięknego dnia zaczęło mi szarpać hulajką jadąc pod górkę i potem nawet kilka razy na prostym. Ale w końcu zaczęła jechać normalnie. Zdarzyło się jeszcze tak kilka razy. Najgorsze się zaczęło jak chciałem włączyć oświetlenie nagle hulajka się wyłączyła .... doznałem szoku. Przeglądnąłem wszytko, pod panelem sterującym i elektronikę przy baterii,  czy coś się tam nie podziało, ale wygląda że wszytko wygląda ok. Wiem ze przeciera się kabel przy tylnej lampce (też mi się przetarł ) ale to nie to, naprawiłem go ale to nie ta przyczyna. Nawet jak odłączę kable z lampek, panel przygasa przy próbie włączenia oświetlenia.

Czy ktoś z z Was z takim czym się spotkał? Normalnie na niej mogę jeździć, ale nie mogę włączyć świateł bo cały pulpit zaczyna mrugać, albo całkowicie się resetuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie jeszcze głupie pytanie w której części ( w jakim miejscu) jest ten bezpiecznik na tej płycie głównej, bo tam jest tyle tego nawalone że nie mogę tego dojrzeć.

A drugie pytanie, może wiesz czy ten bezpiecznik może być przyczyną że nie mogę wgrać swojego moda do hulajki, gdzie wcześniej wgrywałem bez problemu. Czy to jakaś inna przyczyna może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wstef napisał:

Tu ładnie pokazane jest odnośnie F2:

https://www.youtube.com/watch?v=ZleIXDNYiq4

dzięki kolego za filmik, bardzo pomocny

7 godzin temu, wstef napisał:

Tu ładnie pokazane jest odnośnie F2:

https://www.youtube.com/watch?v=ZleIXDNYiq4

 

Dnia 8.06.2019 o 17:16, Lukaszlukasz napisał:

Tego gówna nie kupuj.

Kup bezpiecznik ptc 500mA, na youtube masz filmy co i jak zrobić.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 

kurcze szukam tego bezpiecznika ptc 500mA w necie bo u mnie w elektroniku nie ma, ale albo wyskakują mi Chiny, albo jakieś strony gdzie trzeba się zalogować i kupować hurtowo, może ktoś z Was ma takie cudo do sprzedania, albo wie gdzie mogę to nabyć w ilości 2-3 sztuk. no max rozumie 10szt :)
Mam nadzieję że po wymianie bezpiecznika lampka zacznie świecić normalnie, bo teraz niby świeci ale wszytko przygasa cały wyświetlacz i się restartuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2019 o 18:54, Dzeemik napisał:

Chłopy, mam m365 i po kilkunastu pierwszych kilometrach zaczęło stukać gdzieś z tyłu, dość uciążliwe. Sprawdzić co to nie mam jak bo występuje to tylko gdy się nią przemieszczam, jak koła kręcą się na "pusto" tego nie słychać. Dodam, że ważę 70kg

Dołączam się do pytania. Po dwóch dniach użytkowania hulajnogi stuka niemiłosiernie z tyłu. Hamulce sprawne, tarcza nie trzeba, tylko ten stukot z podłogi lub tylnej części.

Czy ktoś ma rozwiązanie tego problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od byłego czwartku jestem posiadaczem M365 w wersji PRO. Do dnia wczorajszego jeździłem bez problemu aż pewnego momentu wyleciała mi bądź urwala sie śruba mechanizmu składania, dość częsty problem w wersjach bez PRO A w PRO podobno poprawione co nie wydaje mi się. Śruby nie mogę znaleźć ponieważ prawdopodobnie wyleciała gdzieś na drodze została sama nakrętka z gwintem. Szukałem po Internecie różnych poradników czy innych podobnych rzeczy i spotkałem jedno video na którym facet rozwiercal wszystko wiertlem 8mm i wsadził jedna śrubę na całą długość. Lecz w PRO jest inaczej. Jestem pod wrażeniem że tak szybko poszła śruba mocująca, miał ktoś podobny już problem? Na allegro są różne śruby i w opiniach wyczytać idzie że śruby nie pasują.

 

Video które oglądałem z wymianą śruby widelca lecz w PRO inaczej to wygląda 

 

Edytowane przez MaTciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mari0 napisał:

Dołączam się do pytania. Po dwóch dniach użytkowania hulajnogi stuka niemiłosiernie z tyłu. Hamulce sprawne, tarcza nie trzeba, tylko ten stukot z podłogi lub tylnej części.

Czy ktoś ma rozwiązanie tego problemu ?

Miałem to samo w pierwszym tygodniu użytkowania! To łożyska w tylnym kole padły wymieniłem na nowe firmy FAG i przejechałem 1200km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Mari0 napisał:

Masz jakiś opis jak to samemu wymienić ? Długo to trwa ?

 

Nie 10 minut roboty na spokojnie wymiana bardzo prosta musisz mieć imbusy zeby ściągnać tylne koło i szczypce segera żeby ściągnąć pierścienie przy łożyskach i poźniej je delikatnie wybić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2019 o 20:54, Mari0 napisał:

Masz jakiś opis jak to samemu wymienić ?

https://youtu.be/rdXTRIgwq30

Dnia 2.06.2019 o 19:13, Michał B. napisał:

Czy ktoś znalazł rozwiązanie problemu chwiejącej się kierownicy ponad mechanizmem składania?

Ja się poddałem, coś koło 3000 km wszystko co zrobiłem nie zdało egzaminu. Teraz miejsce połączenia rura/zamek trzeszczy.

ostatni pomysł... czekam na paczkę. Znalazłem 2 źródła 

https://www.ebay.pl/itm/Xiaomi-M365-EAGLE-Lock-Red-Twilight-BIRD-Scooter-Clamp-Alum-Alloy-6061-T6/173877282930

https://vilda.lt/product/xiaomi-m365-clamp/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.06.2019 o 00:41, grzegorzgrzegorz napisał:

metalowy "język" jest przymocowany do kierownicy.

Michałowi chyba chodzi bardziej o taki przypadek....

 

1BDE10EB-A7E0-4056-BE07-7D44595377EE.jpeg

3FE3EBA4-B4AF-4056-BFAF-D361BBC7D019.jpeg

999B2190-6ADE-4FED-93B8-0CF87AA364E2.jpeg

Dnia 28.05.2019 o 21:35, M@rioo napisał:

Może ktoś coś podrzuci to będę wdzięczny

Proszę, bo rozumiem, że kombinujesz w kierunku tego co na filmie

BMS pod 12S4P https://github.com/BotoX/xiaomi-m365-compatible-bms

Ogniwa 18650 kupiłem tu: https://nexun.pl/

Efekt - prędkość  30km/h, zasięg coś koło 45km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2019 o 19:25, pixelq napisał:

Ja się poddałem, coś koło 3000 km wszystko co zrobiłem nie zdało egzaminu. Teraz miejsce połączenia rura/zamek trzeszczy.

ostatni pomysł... czekam na paczkę. Znalazłem 2 źródła 

https://www.ebay.pl/itm/Xiaomi-M365-EAGLE-Lock-Red-Twilight-BIRD-Scooter-Clamp-Alum-Alloy-6061-T6/173877282930

https://vilda.lt/product/xiaomi-m365-clamp/

 

Przy tym rozwiązaniu rezygnujemy ze składania kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym rozwiązaniu rezygnujemy ze składania kierownicy?

Tak. Mechanizm składania „wypada”

Po 3,5 tys km stwierdziłem, że jest zbędny i tylko przysparza mi co 500 km problemów.
Jak nie ta śruba, to ta druga i tak „w koło Macieju”
W sumie złożyłem hulajnogę ze 2 razy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...