Skocz do zawartości

Skuter / hulajnoga elektryczna - Xiaomi Mija M365


szabubabaobaba

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem opaskę antyprzebiciowa, może ktoś szuka w Polsce w decathlonie kosztuje 60 zł.

Na alie 4usd, ja bralem o szerokości 4cm.

 

Czekam na przesyłkę i dam znac czy fajne ;p

 

2pcs/Lot Durable Bicycle Tire Liner Puncture Proof Pad MTB Bike Tyre Tube Protector Anti Puncture Belt Kit 26 / 27.5 / 29 /700C

http://s.aliexpress.com/YVVbYZbE

(from AliExpress Android)

9655aaf40b34059e23736ff997aadb04.jpg

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dizeń dobry :D
Szukałem tu w temacie, suzkałem po necie ale dokładnej informacji nie znalazłem.
Wczoraj miałęm hulajnogę naładowaną do mniej więcej 100%, chwilkę pojeździłem. Kiedy sobie stała zaktualizowałem ją - miała chyba 2 albo 3 aktualizacje do pobrania i instalacji. Po wszystkich aktualizacjach ruszyłem nią i po minucie, kiedy zacząłem hamować (z lekkiego, krótkiego spadku) słyszałem typowe i nieprzyjemne dźwięki z okolic całej elektronikii i się wyłączyła... 

Pytanie: do naprawy czy kontroler do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniła do mnie babka z UKa że moja przesyłka została zatrzymana i sprawdzają jej prawdziwą wartość, i poprosiła mnie o ceną jaką zapłaciłem za nią. Po zapytaniu się jej co dalej z moją paczką, powiedziała że ona zajmuje się tylko sprawdzaniem wartości przesyłki i nie może mi udzielić dalszych informacji.  Czy miał ktoś już taki problem albo spotkał się z czymś takim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirzu

 

Jak masz z Gearbest to gwarancja pewna, odeślesz i ci nowa pewnie przyślą, ( 170 zł koszty wysyłki do 17 kg poczta polska) gorzej jak ktoś ma z toptoma bo wszyscy wiemy jak traktowani sa klienci, wtedy tylko paypal pomóc.

Edytowane przez ajgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest problem z KERS, trzeba wymienić bezpiecznik Z

 

Najlepiej to załatwić przez PayPal, oni zwrócą za przesyłkę

 

Przepraszam, że po hiszpańsku, ale nie wiem, czy ta informacja jest dostępna w innym języku. Spróbuj z Google Translate. Jeśli czegoś nie rozumiesz, służę pomocą. Ale ja bym zareklamował.

http://telegra.ph/Posible-solución-a-los-problemas-de-no-encendido-en-el-Xiaomi-M365-04-28

 

Edytowane przez Kisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukaszlukasz @Kisko

Gearbest, z HK - Express for Electric Scooter Only

Pisałem do supportu to mi odpowiedzieli żebym się niczym nie przejmował, że wysyłają tysiące paczek i wszystkie dochodzą do swoich właścicieli. Ale jak dla mnie to formułkę wkleili i tyle. Tracking od 13.07 stoi na Manchester, Your parcel is on its way. Może teraz w ciągu kilku dni się coś zmieni, a jak nie, to będę starał się o zwrot $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuje sie takich sprzętów w toptomie to najgorszy możliwy wybór
No niestety masz rację, chciałem zaoszczędzić trochę i teraz niepotrzebne nerwy. Ale też prawda, że Gearbest też jeździ bardzo długo z Chin. Z Hong Kongu jest nawet OK.

Enviado desde mi MI 5 mediante Tapatalk

[mention=16967]Lukaszlukasz[/mention] [mention=32324]Kisko[/mention]
Gearbest, z HK - Express for Electric Scooter Only
Pisałem do supportu to mi odpowiedzieli żebym się niczym nie przejmował, że wysyłają tysiące paczek i wszystkie dochodzą do swoich właścicieli. Ale jak dla mnie to formułkę wkleili i tyle. Tracking od 13.07 stoi na Manchester, Your parcel is on its way. Może teraz w ciągu kilku dni się coś zmieni, a jak nie, to będę starał się o zwrot $.
Ja zamówiłem 4 lipca i wysłali 7. Od tamtej pory przesyłka jeździ traktorem chyba, bo tak długo jeszcze nie czekałem na przesyłkę DPD.

Enviado desde mi MI 5 mediante Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kisko

no moja na pewno już w UK jest, bo ta babeczka z UK dzwoniła, chociaż dalej nie wiem po co i z jakiej firmy, czy ona jest od gerbestu czy z urzędu celnego. Tak czy owak mam nadzieję że w ciągu tego tygodnia jakoś to ruszy dalej, i albo pójdzie już wszystko gładko, albo będę się musiał z celnikami użerać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=32324]Kisko[/mention]
no moja na pewno już w UK jest, bo ta babeczka z UK dzwoniła, chociaż dalej nie wiem po co i z jakiej firmy, czy ona jest od gerbestu czy z urzędu celnego. Tak czy owak mam nadzieję że w ciągu tego tygodnia jakoś to ruszy dalej, i albo pójdzie już wszystko gładko, albo będę się musiał z celnikami użerać.
Zastanawiam się, czy zamówić jeszcze raz w GB HK, albo w Aliexpress, ale nie wiem, co robić... Niby ostatnia wersja w AE, ale sporo droższa. W hiszpańskim forum mówią, że tylko się czeka 10-15 dni z AE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kisko napisał:

No niestety masz rację, chciałem zaoszczędzić trochę i teraz niepotrzebne nerwy. Ale też prawda, że Gearbest też jeździ bardzo długo z Chin. Z Hong Kongu jest nawet OK.

Enviado desde mi MI 5 mediante Tapatalk

Ja zamówiłem 4 lipca i wysłali 7. Od tamtej pory przesyłka jeździ traktorem chyba, bo tak długo jeszcze nie czekałem na przesyłkę DPD.

Enviado desde mi MI 5 mediante Tapatalk
 

A ja zamówiłem 29.06 (tomtop) i do tej pory lipa, ponoć już jest w UK od 17.07 i czeka na opłacenie podatków. Z innych źródeł mam info że może to potrwać jeszcze do 4 tygodni więc, radzę nastawić się na początek września.

W międzyczasie kupiłem 2 ale w PL (dzięki Ajgor) jest wszystko ok, oponki narazie całe, i co ciekawe naładowała się z 25% do 99% w ok. 3 godz. (mam listwę xiaomi) choć nie wiem czy to ma jakiś związek. Soft 1.3.1 i nie pokazuje aktualizacji, tzn. nie widzi 1.3.3

Data produkcji 24.03.2017

Gdzieś wyczytałem o usterce po 26 cyklach ładowania, prawda to czy mit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem 29.06 (tomtop) i do tej pory lipa, ponoć już jest w UK od 17.07 i czeka na opłacenie podatków. Z innych źródeł mam info że może to potrwać jeszcze do 4 tygodni więc, radzę nastawić się na początek września.
W międzyczasie kupiłem 2 ale w PL (dzięki Ajgor) jest wszystko ok, oponki narazie całe, i co ciekawe naładowała się z 25% do 99% w ok. 3 godz. (mam listwę xiaomi) choć nie wiem czy to ma jakiś związek. Soft 1.3.1 i nie pokazuje aktualizacji, tzn. nie widzi 1.3.3
Data produkcji 24.03.2017
Gdzieś wyczytałem o usterce po 26 cyklach ładowania, prawda to czy mit?
Gdzie kupiłeś w Polsce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kisko napisał:
4 minuty temu, cinuk napisał:
A ja zamówiłem 29.06 (tomtop) i do tej pory lipa, ponoć już jest w UK od 17.07 i czeka na opłacenie podatków. Z innych źródeł mam info że może to potrwać jeszcze do 4 tygodni więc, radzę nastawić się na początek września.
W międzyczasie kupiłem 2 ale w PL (dzięki Ajgor) jest wszystko ok, oponki narazie całe, i co ciekawe naładowała się z 25% do 99% w ok. 3 godz. (mam listwę xiaomi) choć nie wiem czy to ma jakiś związek. Soft 1.3.1 i nie pokazuje aktualizacji, tzn. nie widzi 1.3.3
Data produkcji 24.03.2017
Gdzieś wyczytałem o usterce po 26 cyklach ładowania, prawda to czy mit?

Gdzie kupiłeś w Polsce?

Tak drugą kupiłem w PL, na pierwszą dalej czekam od TOMTOP, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JanuszPoProstu napisał:

siema przeglądnąłem temat moje pytanie warto brać ten sprzęt ?? wygodnie sie jeździ ?? polecacie ??  dwie osoby uciągnie ( z dzieckiem) ?

Warto, bierz, 2 osoby uciągnie ja + córka razem ponad 120 kg i idzie jak przecinak, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio ? a jakość wykonania ? chinski plastik to nie jest ? ja wiem że chinszczyzna poszła do przodu telefony itd... ale takie wynalazki czy nie pęknie jak zjade z krawężnika ? sa inne hulajnogi ale ta od xiaomi wygląda chyba najlepiej

Edytowane przez JanuszPoProstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi jest znane z bdb. jakości wykonania, jakościowo pierwsza klasa, wszystkie telefony mam z Xiaomi, Mi Mix, Mi5s plus, 2 Redmi note 3 Pro, wszystko śmiga bez zarzutu. 

3 minuty temu, Mielcar napisał:

nie no bez przesady, to jest Janusz biznesu tutaj np. taniej https://www.olx.pl/oferta/hulajnoga-elektryczna-xiaomi-m365-nowa-CID767-IDnxZ3U.html#a7de8512b9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cinuk napisał:

Xiaomi jest znane z bdb. jakości wykonania, jakościowo pierwsza klasa, wszystkie telefony mam z Xiaomi, Mi Mix, Mi5s plus, 2 Redmi note 3 Pro, wszystko śmiga bez zarzutu. 

nie no bez przesady, to jest Janusz biznesu tutaj np. taniej https://www.olx.pl/oferta/hulajnoga-elektryczna-xiaomi-m365-nowa-CID767-IDnxZ3U.html#a7de8512b9

Przepraszam ale wypraszam sobie obrażania januszów to moje prawdziwe imie i nie rozumiem dlaczego wszyscy sobie robią jaja z januszów ( moj dziadek tez był janusz i mam imie po nim)

Edytowane przez JanuszPoProstu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pirzu napisał:

@Kisko @ajgor Dziękuję za pomoc :) Sytuacja wygląda tak, że prawdopodbnie zamówię cały kontroler : https://fr.aliexpress.com/store/product/XIAOMI-M365-electric-scooter-controller/1159159_32806715772.html a GearBest zwróci mi kasę za to :) Wymiana kontorlera powinna pomóc, nie? :D

I tak i może nie, ja bym odsyłał do chin i czekał na nową dostawę ( wiadomo wyjęte z życia 3-4 miesiące) ...  a jak nie kontroler , otwórz i zobacz co się dzieje w środku, porównaj filmy z you tuba które diody na płycie świecą tobie a które na filmach

 

Doraźnie polecam do jakiegoś elektronika podejść i dać na flahe to pomierzy napięcia, każdy ogarnięty elektronik powinien sobie poradzić bez problemu

Edytowane przez ajgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...