Skocz do zawartości

Skuter / hulajnoga elektryczna - Xiaomi Mija M365


szabubabaobaba

Rekomendowane odpowiedzi

Znaleźliście może jakiś ciekawy uchwyt na telefon? Podejrzewam, że pasuje każdy rowerowy, ale na filmach YouTube "przewija" się taki w kolorze pomarańczowo/czerwonym (facet jestem, więc z kolorami problem), w każdym razie to ma być dla kobiety. MI4

 

 

Może komuś przypadnie do gustu: http://www.gearbest.com/bike-holder/pp_595621.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Chciałbym zapytać, jak długo się czeka na hulajnogę z opcją Priority Line. Teraz jest fajny kupon (XMSCOE). Za 355 EUR można kupić. Czy można z Polski wyciągnać w takiej cenie? 

Z góry dziękuję i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  Chciałbym zapytać, jak długo się czeka na hulajnogę z opcją Priority Line. Teraz jest fajny kupon (XMSCOE). Za 355 EUR można kupić. Czy można z Polski wyciągnać w takiej cenie? 

Z góry dziękuję i pozdrawiam 

 

Ja czekałem dokładnie 2 tyg (przesyłka kurierska)

 Cena z tym kodem to 399,99$ i pytanie jaka wersja Priority Line?

 

MI4

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czesiek napisał:

Ja czekałem dokładnie 2 tyg (przesyłka kurierska)

 Cena z tym kodem to 399,99$ i pytanie jaka wersja Priority Line?

 

MI4

 

Chodzi mi o darmową wersję Priority Line, niby 35-40 dni, dlaczego tak długo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że opcja z Hong Kongu jest szybsza, ale trochę drożej, 386 EUR. Kupon ESM365. Tylko nie wiem, jak z cłem... 

Też jest fajna promocja w Tomtop, ale ten sklep ma kiepskie opinie. 

Edytowane przez Kisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kisko

Na tą chwilę jest zmieniona opcja wysyłki na hulajnogi w GB. Dlatego jest tak długo z przesyłką i to nie jest pociąg a poczta. Przy pociągu byłaby opcja Priority Line - Railway - jak ostatnio.

Możesz poczekać na zmianę Priority Line na opcję DHL/DPD bez opłat z magazynu China jak było jakiś czas temu lub kupić z TT. Jeśli się zmieni w GB to dam znać. Dodatkowe kupony z GB to dla China - M365EEU1 - 399,99 USD i dla HK - M365EEU2 - 419,99 USD- jeśli tamte przestaną działać. Jednak kupowanie  z GB z HK nie gwarantuje że nie będzie dodatkowych opłat.

19369057_1644613818885070_1979809668_o.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, milenium17 napisał:

@Kisko

Na tą chwilę jest zmieniona opcja wysyłki na hulajnogi w GB. Dlatego jest tak długo z przesyłką i to nie jest pociąg a poczta. Przy pociągu byłaby opcja Priority Line - Railway - jak ostatnio.

Możesz poczekać na zmianę Priority Line na opcję DHL/DPD bez opłat z magazynu China jak było jakiś czas temu lub kupić z TT. Jeśli się zmieni w GB to dam znać. Dodatkowe kupony z GB to dla China - M365EEU1 - 399,99 USD i dla HK - M365EEU2 - 419,99 USD- jeśli tamte przestaną działać. Jednak kupowanie  z GB z HK nie gwarantuje że nie będzie dodatkowych opłat.

19369057_1644613818885070_1979809668_o.png

Dzięki, o taką odpowiedź mi chodziło. Może zaryzykuję o kupię na Tomtopie. Dużo szybciej i gwarantują, że zapłacą dodatkowe opłaty. Wychodzi za jakieś 355 € z przesyłką. Sorry, że podaję ceny w EUR, ja zawsze tam płacę w tej walucie :D.  Zawsze można płacić PayPalem i jest jakaś ochrona. Jednak mam lepsze zaufanie do GB, już tam zamówiłem Ilife v5 pro oraz ostatnio odkurzacz Xiaomi.

Jeszcze jedna sprawa. Jak wygląda sytuacja prawna w Polsce z tymi hulajnogami? Którędy można nimi jeździć? Ja mieszkam na wsi, ale od czasu do czasu chciałbym jeździć z córką po Ojcowie (tam nie można samochodem, a rowerem jest za ciężko dla dziecka, ja byłem rowerem w bardzo fajnych miejscach, ale zarówno pieszo jak i rowerem trochę za daleko dla dziecka), czy po Krakowie. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg naszego prawa hulajnoga to pieszy ale moja dziewczyna jezdzi sciezkami rowerowymi i jeszce nikt sie nie dopieprzyl nawet policja (a jezdzi wlasnie po Krakowie) - rowerzysci jak i pieszy strasznie ciekawi sa tej hulajnogi, wzbudza ona sensacje :D

Niestety kierowcy buraki patrzac tylko przed czubek wlasnej maski udaja ze nie widza tego mocnego leda wiec domowilem dodatkowy led na przod + kamerke

https://pl.aliexpress.com/item/2017-Portable-5-LED-USB-MTB-Road-Bike-Tail-Light-Rechargeable-Safety-Warning-Bicycle-Rear-Light/32795944109.html

 

----

Juz po zalozeniu opon pneumatycznych - jest twardziej niz na zwyklych oponach, zwlaszcza odczuwa sie to na kreweznikach ale jakiejs tragedii strasznej nie ma - jesli jest to sciezka rowerowa lub prosta droga jest super. W koncu odpada koniecznosc demontazu tego i wymiany detek po 50-100km ;) polecam (jest to druga rewizja):

https://pl.aliexpress.com/item/XIAOMI-M365-electric-scooter-tire-Vacuum-solid-tyre-Avoid-pneumatic-tyre/32802027382.html

DHL za $6 a szlo chyba 3-4 dni z HK. 

UTB8isrIXv2JXKJkSanrq6y3lVXaE.jpg

UTB8BtvJXuvJXKJkSajhq6A7aFXae.jpg

UTB84gPIXrPJXKJkSafSq6yqUXXaQ.jpg

 

Edytowane przez szabubabaobaba
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, szabubabaobaba napisał:

Wg naszego prawa hulajnoga to pieszy ale moja dziewczyna jezdzi sciezkami rowerowymi i jeszce nikt sie nie dopieprzyl nawet policja (a jezdzi wlasnie po Krakowie) - rowerzysci jak i pieszy strasznie ciekawi sa tej hulajnogi, wzbudza ona sensacje :D

Niestety kierowcy buraki patrzac tylko przed czubek wlasnej maski udaja ze nie widza tego mocnego leda wiec domowilem dodatkowy led na przod + kamerke

https://pl.aliexpress.com/item/2017-Portable-5-LED-USB-MTB-Road-Bike-Tail-Light-Rechargeable-Safety-Warning-Bicycle-Rear-Light/32795944109.html

 

----

Juz po zalozeniu opon pneumatycznych - jest twardziej niz na zwyklych oponach, zwlaszcza odczuwa sie to na kreweznikach ale jakiejs tragedii strasznej nie ma - jesli jest to sciezka rowerowa lub prosta droga jest super. W koncu odpada koniecznosc demontazu tego i wymiany detek po 50-100km ;) polecam (jest to druga rewizja):

https://pl.aliexpress.com/item/XIAOMI-M365-electric-scooter-tire-Vacuum-solid-tyre-Avoid-pneumatic-tyre/32802027382.html

DHL za $6 a szlo chyba 3-4 dni z HK. 

UTB8isrIXv2JXKJkSanrq6y3lVXaE.jpg

UTB8BtvJXuvJXKJkSajhq6A7aFXae.jpg

UTB84gPIXrPJXKJkSafSq6yqUXXaQ.jpg

 

Jesteś z Krakowa? Pomógłbyś z wymianą w przednim kole? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś tańszego ale nie znam opinii.

Może komuś się przyda.

 

 

18usd za pełne koło (jak ktoś ma punkty na bg to można zjeść z ceną poniżej 15usd)

 

BIKIGHT Scooter Tire Vacuum Solid Tyre 8 1/2X2 for Xiaomi Mijia M365 Electric Skateboard

https://banggood.app.link/3X6QHgHXtE

 

 

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gravis napisał:

Jesteś z Krakowa? Pomógłbyś z wymianą w przednim kole? 

pw :)

 

czy pneumatyczne opony sa kiepskie.. sa twardsze napewno.. ale sa o wiele trwalsze (i wytrzymuja 100kg+) i odpada koniecznosc wymiany tych zasranych detek ktore padaja co 50-100km - zakladanie opony na felge i demontaz calosci nie nalezy do najprzyjemniejszych rzeczy wiec trzeba sobie skalkulowac co sie bardziej oplaca :) cos jak sportowe zawieszenie w aucie - twardziej ale lepiej sie trzyma drogi i takie tam

Edytowane przez szabubabaobaba
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szabubabaobaba napisał:

pw :)

 

czy pneumatyczne opony sa kiepskie.. sa twardsze napewno.. ale sa o wiele trwalsze (i wytrzymuja 100kg+) i odpada koniecznosc wymiany tych zasranych detek ktore padaja co 50-100km - zakladanie opony na felge i demontaz calosci nie nalezy do najprzyjemniejszych rzeczy wiec trzeba sobie skalkulowac co sie bardziej oplaca :) cos jak sportowe zawieszenie w aucie - twardziej ale lepiej sie trzyma drogi i takie tam

Chodziło mi o te opony, które są już montowane, czy one są takie kiepskie. Ale już wszystko jasne ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już zamówiłem hulajnogę (Tomtop) oraz pełne opony (Banggood) :). Zobaczymy co najpierw dojedzie :D.

Dnia 28/6/2017 o 07:13, ajgor napisał:

Podaje link do hiszpańskiego forum gdzie rozwiązują przeróżne usterki występujące w naszej hulajnodze :

 

https://www.forocoches.com/foro/showthread.php?t=5452100&page=42#post258149478

Słynne hiszpańskie forum forocoches.com na miuipolska.pl? :-o Ale dżaja :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj założyłem pełne opony  do swojej hulajnogi, po pierwszych testach mogę powiedzieć, że jest masakra, cała przyjemność z jazdy na tym sprzęcie znika, dla mnie drgania są nie do zniesienie. Na oponach pneumatycznych przejechałem ponad 700km, dzisiaj zdejmuje to dziadostwo i zakładam stare opony.  Może ktoś z użytkowników dobrał zamiennik do oryginalnej opony CST 8 1/2x2, bo oryginalne po przejechaniu  200km zaczynają dziurawić dętki.Chodzi mi o dobrej jakości zamiennik nie z Allie.

Edytowane przez krzysztofg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gearbest

Kupon: GBXMSTE za 379.99 USD wysyłka za 0.00 ale do 40 dni
http://www.gearbest.com/skateboard/pp_596618.html?wid=21&lkid=10943462

Jeśli ktoś chciałby białą wersję za 399 USD z przesyłką za 0.90 USD Priority Line, kupon działa na 2 sztuki

Kupon : GBMi365pl

http://www.gearbest.com/skateboard/pp_596619.html?wid=21&lkid=10943932

Edytowane przez milenium17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.07.2017 o 11:03, geforc napisał:

Ile ta hujalnoga ma max udźwigu ? 

konstrukcja wytrzymuje ponad 100kg, znaczenie wieksze maja opony - na standardowych zaraz pewnie zlapiesz kapcia

na ruskich forum o wiele ciezsi jezdza nia regularnie i nie maja problemow ;)

Dnia 7.07.2017 o 10:05, krzysztofg napisał:

Wczoraj założyłem pełne opony  do swojej hulajnogi, po pierwszych testach mogę powiedzieć, że jest masakra, cała przyjemność z jazdy na tym sprzęcie znika, dla mnie drgania są nie do zniesienie. Na oponach pneumatycznych przejechałem ponad 700km, dzisiaj zdejmuje to dziadostwo i zakładam stare opony.  Może ktoś z użytkowników dobrał zamiennik do oryginalnej opony CST 8 1/2x2, bo oryginalne po przejechaniu  200km dziurawić dętki.Chodzi mi o dobrej jakości zamiennik nie z Allie.

po czym jezdzisz? na sciezkach rowerowych i normalnych chodnikach nie widze problemu na tyle zeby bylo to uciazliwe, ktore opony pneumatyczne miales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.07.2017 o 19:43, szabubabaobaba napisał:

 

po czym jezdzisz? na sciezkach rowerowych i normalnych chodnikach nie widze problemu na tyle zeby bylo to uciazliwe, ktore opony pneumatyczne miales?

Asfalt, kostka brukowa, płyty chodnikowe. FHTIRE z banggood, napisałem recenzje tych opon, ale Chińczyk nie chce jej umieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyla sie nieprzyjemna rzecz.. hulajnoga zapiszczala 3 razy i sie wylaczyla.. wlaczyc sie juz nie chciala.

Po szybkim rozejrzeniu sie po necie i zdjeciu pokrywy baterii mamy winowacje - dioda na baterii mruga na czerwono. Rozcialem folie zabezpieczajaca baterie i znalazlem luznego pina ktory dobrze nie kontaktuje - w tym wypadku i w 90% niedzialania / nieladowania on (lub inny pin - trzeba go upolowac) jest przyczyna problemu. Trzeba go przylutowac ;) 

Jesli bateria mruga na niebiesko to jest szansa ze wystarczy odlaczyc czarno-czerwony gruby kabel od plytki i odczekac jakis czas. A najlepiej wszystkie kable celem "resetu". 

Zrobilem filmik, moze komus sie przyda:

 

 

Edytowane przez szabubabaobaba
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...