Skocz do zawartości

Strzelający przycisk MI5


xhubbiex

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam ze swoim MI5 problem. Od jakiegoś czasu przycisk pod ekranem specyficznie 'strzela'. zauważyłem, że to się dzieje zazwyczaj przy pierwszym naciśnięciu po jakimś czasie. W momencie gdy naciskam przycisk na dolnej i bliżej prawej dolnej krawędzie, to charakterystyczne pyknięcie pojawia się częściej. Przycisk sam w sobie działa, natomiast jest to dosyć irytujące, bo pomijając strzelanie, to jeszcze nieraz odnoszę wrażenie, jakbym naciskał 2 razy na przycisk Home.

 

Próbowałem sprężonego powietrza, odkurzacza, delikatnie wilgotnej szmatki. Wydaje mi się, że po użyciu sprężonego powietrza problem delikatnie ustąpił (ale nie zniknął całkowicie).

 

Mieliście kiedyś podobny problem? Jak sobie z nim poradziliście?

 

ad.1 Panie administratorze @mrosi, ponieważ nie ma możliwości napisania do Pana na priv, muszę się do Pana zwrócić tutaj. Przeglądałem przed założeniem tematu forum pod hasłem przycisk, ale dla pewności przejrzałem jeszcze raz posty z tego zakresu i niestety takiego problemu jak mój nie ma nigdzie. Jeżeli jest Pan tego pewny, to proszę wskazać mi konkretny temat (chociaż wątpię, że przegapiłbym go 2 razy). Większość tematów odnosi się do braku reakcji po naciśnięciu na przycisk home, u mnie natomiast problem jest inny opisany w poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...