plok

ostrzeżenie o zasłoniętym głośniku

Recommended Posts

Hej, chciałbym zapytać, czy da się wyłączyć powiadomienie o zasłoniętym obszarze głośnika? Informacja ta pokazuje się w momencie odblokowywania telefonu włożonego do pokrowca i żeby go odblokować trzeba jednocześnie wcisnąć przycisk głośność+ i wstecz. Jest to dosyć irytujące i chciałbym wyłączyć to powiadomienie.

1 godzinę temu, plok napisał:

Hej, chciałbym zapytać, czy da się wyłączyć powiadomienie o zasłoniętym obszarze głośnika?

Ustawienia, Ekran blokady, zaawansowane, tryb kieszonkowy. Tylko wyłączysz powiadomienie razem z funkcją, czyli zawsze będzie się odblokowywało i nie wiem po co ma się odblokować przy zasłoniętym ekranie. Może masz żle skalibrowany czujnik zbliżeniowy i lepszym rozwiązaniem będzie jego kalibracja, a nie wyłączenie tej funkcji.

Podłączę się pod temat . W jaki sposób skalibrować ten czujnik ?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

W Redmi 2, 3, 3s, 4.... to tak: https://miuipolska.pl/forum/topic/11144-czujnik-zbliżeniowy-w-połączeniach-przychodzących-nie-działa-redmi-3/?do=findComment&comment=257926

W Redmi note i Mi tego nie ma i trzeba wejść w diagnostykę i tam jakoś uruchomić kalibrację (żeby wejść w diagnostykę, 4x trzeba kliknąć w wersję jądra w informacjach o telefonie, albo wpisać kod, jaki nie pamiętam, ale znajdziesz na forum).

Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.