Skocz do zawartości

[Pytanie]MIUI a zmiana DPI


lgumo01

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć jakiś działający (poprawnie) sposób na zmianę dpi w MiUi? Wiem że można chociażby zmienić wartość w ro.sf.lcd_density w build.prop -ie, ale niestety po takiej modyfikacji niektóre rzeczy się rozjeżdżają - poszukuję czegoś  co da efekt taki jak na przykład w romach AOSP.

Edytowane przez lgumo01
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie takiego efektu, bo MIUI jest w 3 rozdzielczościach, a nie jak AOSP w 10+, dodatkowo kasujemy z @Acidem duble grafik z innych rozdzielczości by zaoszczędzić miejsce i upłynnić interfejs. 

 

Zostaje Ci testować i wybrać tą najmniej psującą wygląd, wspierane to 240, 320 i 480. Możesz testować przez moduł pod WSM (AppSettings), pozwala on zmieniać DPI osobno dla każdej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem właśnie 240 i wiadomości się rozjeżdżają - znika przycisk nowa wiadomość/usuń a jak przez AppSettings ustawiam MiHome na 240 to się ikony chrzanią - ikony większe od katalogów a w środku katalogu to już w ogóle sieczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli dobrze zrozumiałem gdybyś nie usunął ze swojego romu innych rozdzielczości to sprawowałoby sie to lepiej po modyfikacji z poziomu buid.prop-a, pytam bo tam się akurat składa, że korzystam z Twojego romu, tego na 4.2.2

Wysłane z GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...