Sign in to follow this  
lyzwaa

Zły kraj podany przy zamówieniu

Recommended Posts

Witam

Ojec w Anglii zamówił mi i opłacił Mi 6. Jest tylko jeden problem - cały mój adres podał prawidłowo ale jako kraj wybrał Wielką Brytanie zamiast Polski...

Napisałem maila do supportu ale obawiam się że to może nie wystarczyć. Czy jest jakaś inna droga do rozwiązania tego problemu?

Nie ma jak, tylko support. Jaki jest status zamowienia? Pytanie też czym płacone było bo jak byk masz przy zamówieniu, że o ile płaciłeś PayPal to adres z pp musi być taki sam jak adres dostawy 

Edited by ice
Literówki
  • Like 1

Witam
Ojec w Anglii zamówił mi i opłacił Mi 6. Jest tylko jeden problem - cały mój adres podał prawidłowo ale jako kraj wybrał Wielką Brytanie zamiast Polski...
Napisałem maila do supportu ale obawiam się że to może nie wystarczyć. Czy jest jakaś inna droga do rozwiązania tego problemu?

Adres rozliczeniowy musi być taki sam jak dostawy, więc albo można dodać nowy adres w PP i ustawić tymczasowo jako główny i takie same dane podać na IBG do wysyłki, albo zamawiać na domyślny adres podany w PP. Inaczej paczka nie wyjdzie nawet z magazynu.
Jeżeli jest opcja ze ktoś pokiełbasił te adresy to od razu pisać na [email protected] i wyjaśniać sprawę. Jeśli był PayPal i już zapłacone to najlepiej od razu podać dane z tego PayPala, bo nie uda się tego zmienić a przyspieszy już sama dostawę :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Dnia 22.06.2017 o 20:37, Nyx napisał:

@lyzwaaJak się toczy sprawa?

Sprawa już jest zakończona. Myślałem że mail do supportu nie wystarczy ale się zdziwiłem ich szybkością działania.
Okazało się że adres rozliczeniowy musi być taki sam jak adres dostawy, tak jak wyżej napisał rubson. Pan z supportu zaproponował zwrot pieniędzy i anulowanie zamówienia na co się zgodziłem. Ojciec wysłał pieniądze do mnie i zapłaciłem za telefon ze swojej karty. Telefon już jest u mnie :)