Skocz do zawartości

Pierwsze wrażenie posiadaczy


Tymcio

Rekomendowane odpowiedzi

No bateria naprawde fajne osiagi wykreca - mialem poprzednio mi5 (sot ~3h) to przy porownywalnym uzytkowaniu prawie dwukrotnie lepiej trzyma mi6 (sot ~5-6h). Na mi5 bardzo zadko kozystalem z LTE bo strasznie ciagnelo baterie. Na mi6 caly czas mam wlaczone i nie widze zadnego drenazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Immortel napisał:

 Na mi5 bardzo zadko kozystalem z LTE bo strasznie ciagnelo baterie. Na mi6 caly czas mam wlaczone i nie widze zadnego drenazu

Ja mam cały czas na Mi5 to włączone i tez nie widzę żadnego drenażu... Tak więc to nie jest kwestia modelu, a raczej wielu innych czynników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam inne odczucia, mam 100% wychodząc z samochodu, po godzinie mam 82% a nie używam prawie telefonu... być może to przyzwyczajenia z serii redmi gdzie nie byłem w stanie rozładować baterii w jeden dzień. 

Tu muszę się pogodzić z doładowywaniem w ciągu dni/wieczorem :s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam d was takie pytanko jedna z sieci ktora uzywam jest O2 UK, niestety na stronie nie pokazuje mojego telefonu (oni glownie preferuja samsungi i iphony) Chcialem cos sprawdzic i kazalo podac model, oczywiscie na liscie nie ma xiaomi wiec kazalo mi wpisac IMEI i tu jest ciekawa sprawa mam IMEI dla karty 1 i dla kart 2 oraz jakis  MEID wiec ktory to jest IMEI?

 

Oczywiscie ktory nie wpisze to go u nich nie wykrywa a dodam ze na karcie i koncie Polskiego Play ladnie pkazuje na stronce telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon mi przyszedł i pierwsze wrażenie wow :) Bałem się wagi bo poprzednio miałem mi4c i nexusa 5x które są plastikowe i dosyć lekkie. Waga w mi6 jest optymanla. Nie jest ciężki i nie jest lekki jak wydmuszka jakaś. Na temat baterii się nie wypowiem bo za krótko używam, ale wygląda całkiem nieźle póki co. Mam jakiś feler z transmisją danych tzn słaby download, albo ściągnie 95% apki po czym transfer spada do zera po to żeby po kilku sekundach się wznowic i dokończyć. W sumie to tam mały pikuś. Generalnie tel super szybki i wart tych pieniędzy, ale czy byłby wart więcej? Chyba nie. Tak czy siak jestem zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos moze czy mozna ustawic odblokowanie konkretnej aplikacji przez odcis palca chodzi mi o to zeby przypisac odcisk palca do aplikacji bankowej ?

 

OK juz do tego dszedlem ale jest kolejne pytanko bo teraz musialem tez ustawic gest do odblokowania i apikacja jest odblokowywana albo gestem albo palcem a mozna wylaczyc calkiem odblokowanie gestem i zostaic tylko  odcisk?

Edytowane przez piotrekj66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, piotrekj66 napisał:

orientuje sie ktos moze czy mozna ustawic odblokowanie konkretnej aplikacji przez odcis palca chodzi mi o to zeby przypisac odcisk palca do aplikacji bankowej ?

 

OK juz do tego dszedlem ale jest kolejne pytanko bo teraz musialem tez ustawic gest do odblokowania i apikacja jest odblokowywana albo gestem albo palcem a mozna wylaczyc calkiem odblokowanie gestem i zostaic tylko  odcisk?

Z tego co wiem to nie, a w dodatku to może być takie zabezpieczenie w razie, gdyby Ci czytnik przestał działać np. to masz alternatywę do odblokowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, sp4ubw napisał:

Przecież tak jest i działa.

No nie do końca, pokazało że jest aktualizacja, pobrało, ale później jak kliknąłem aktualizuj, to wyświetlił się ciąg cyfr, którego nie dało się przewinąć w dół, żeby ponownie wcisnąć AKTUALIZUJ. Tak czy siak u mnie poszło przez TWRP bo nie miałem nerwów. Z tego co widziałem komentarze to nie tylko ja tak miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...