Skocz do zawartości

Pierwsze wrażenie posiadaczy


Tymcio

Rekomendowane odpowiedzi

 Udało mi się znaleźć rozwiązanie, żeby aplikacje się nie 'odświeżały' po powrocie do nich.. Jestem mega zadowolony :) Wreszcie działa tak jak tego wymagam. Pewnie dla wielu (długoletnich użytkowników miui) to nie będzie zaskoczenie, ale dla tych którzy mieli podobny problem przedstawiam rozwiązanie.

Zmieniłem trzy ustawienia:

1. Wyłączyłem w opcjach baterii tryb oszczędzania na 'Nie blokuj (bez ograniczeń aplikacji w tle)'

2. W opcjach programistycznych przy 'Optymalizacja pamięci' zmieniłem na wyłączone.

3  Również w opcjach programistycznych wyłączyłem optymalizacje MIUI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, WojnaRR napisał:

Na allegro pełno Januszy nie wiem którego wybrać, żeby była gwarancja w PL 24m no i ogólnie dobry sklep.

Polecasz któregoś z allegro? Jak tak to będę wdzięczny za link ;)

Ja nikogo nie polecę, bo dla mnie to wszyscy są siebie równo warci. Jeśli sklep nie zniknie z allegro to gwarancję 24 wszędzie masz, ale oczywiście nie od Xiaomi tylko od tego Janusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, galakty napisał:

Ja nikogo nie polecę, bo dla mnie to wszyscy są siebie równo warci. Jeśli sklep nie zniknie z allegro to gwarancję 24 wszędzie masz, ale oczywiście nie od Xiaomi tylko od tego Janusza.

Czyli pozostaje czekać do 1 września mam rozumieć? Bo na ten moment nikt nie oferuje tego co np xkom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, galakty napisał:

Możesz kupić w Ibuygou z gwarancją w Polsce. Telefon z polskiej dystrybucji niczym się nie różni, nie ma magicznego B20.

$493.43

Cena spora + możliwość płacenia VATu (który oddadzą) no ale trzeba mieć tą kasę przy sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, galakty napisał:

No albo chcesz pewny telefon i gwarancję albo patrzysz na cenę, zdecyduj się.

za 2000zł mam pewny telefon i gwarancje za kilka tygodni, a na ten moment szukam czegoś za 2100 z tym samym co bd miał za kilka tygodni.

Edytowane przez WojnaRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, WojnaRR napisał:

za 2000zł mam pewny telefon i gwarancje za kilka tygodni, a na ten moment szukam czegoś za 2100 z tym samym co bd miał za kilka tygodni.

Przecież DHL z IBG to tydzień czasu. I masz oficjalny serwis i gwarancję.

Wszystko z OLX/Allegro to będzie januszowa gwarancja i często telefon po naprawie ma więcej wad niż przed.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem dla żony mi6 6/64 z IBG - w czwartek zamówienie i płatność, w poniedziałek telefon był u mnie. 

Warto brać z IBG pomimo nieco wyższych cen. Jest gwarancją i można ubezpieczyć się od VAT, a ponadto świetny kontakt z supportem i da się nie raz coś wynegocjować indywidualnie.

Żona myślała o iPhonie ale powiedziałem jej, że dostanie telefon lepszy za połowę ceny "ogryzka" i póki co jest bardzo zadowolona.

Fakt, że fotki to to powinno robić lepsze, ale może trzeba dłużej poczekać? A może xiaomi.poprawia ta funkcjonalność? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mi6 od 26.07, trzy dni siedziałem na globalu od dziś siedze na najnowszej wersji MiuiPL, właściwie jedynymi plusami jakie widzę po zmianie jest to że póki co nie crashują mi się apki plus język jest w pełni polski, natomiast trochę pojebało mi telefon, spadek wydajności jest widoczny, już pomijając że w antutu mam około -20k mniej to czesto po zwalnianiu pamięci zacina mi się telefon i przez dłuższa chwile pokazuje mi się szare puste okno po zwolnieniu wszystkich apek, albo jak wejdziemy w ustawienia i używamy szukajki to zwyczajnie zacina się przy wpisywaniu jakiegoś słowa, to są dosłownie jaja a każdy z tutaj obecnych pisze że to miui Polska ro***erdala i zeby instalowac WTF ?

Jeszcze jedna sprawa czy da się na MiuiPL zobaczyć ile aktualnie używam ramu ? bo w przeciwieństwie i do globala i mojego wcześniejszego urządzenia które było na miuiPL teraz nie widze, na koniec zwalniania pokazuje się tylko ile pamięci zwolniło ale nie widze ile jest używane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy przejść z globala na MiuiPL no i po tym co napisałeś to chyba podziękuje jednak
Co za bzdura. Sugerujesz się jednym postem kogoś komu coś z czymś jednym niby nie działa bez w ogóle weryfikacji, że ma rację? Ok...
I jeszcze ta gierka antutu... Fajny argument by zostawać na starym o 3 miesiące Globalu...

Wysłane z MI6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Globala, 180500 to norma w Antutu (tak tak cyferki), problemów z apkami nie mam (po ostatnim OTA - pierwszym jakie miałem od razu po odpaleniu), chodzi mega szybko, stan pamięci widzę, aparat nie sypie błędami. Ja się wstrzymałem jak na razie z przesiadką na .pl/.eu rom, aż nie będzie w pełni stable. Ogólnie nie jest to tak jak kiedyś Syf Miui, bo chodzi genialnie, tak jak każdy by chciał po odpaleniu nowego telefonu :). Powtarzam się ale Android Pay śmiga (mBank), opaska się synchronizuje jak trzeba (Mi band 1, oczekuje 2). Jedyne co mnie martwi to, że troszkę krótko bateria trzyma :) Tak max półtora/dwa dni, przy sot 3-4h. Ale to może wina dwóch kart sim i lte :) którego nie wyłączam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Acid napisał:

Co za bzdura. Sugerujesz się jednym postem kogoś komu coś z czymś jednym niby nie działa bez w ogóle weryfikacji, że ma rację? Ok...
I jeszcze ta gierka antutu... Fajny argument by zostawać na starym o 3 miesiące Globalu...

Wysłane z MI6
 

Toć napisałem,że argument z Antutu jest dla mnie żaden ;) W jaki sposób mogę zweryfikować,że ma rację :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, miNoxPL napisał:

Używam Globala, 180500 to norma w Antutu (tak tak cyferki), problemów z apkami nie mam (po ostatnim OTA - pierwszym jakie miałem od razu po odpaleniu), chodzi mega szybko, stan pamięci widzę, aparat nie sypie błędami. Ja się wstrzymałem jak na razie z przesiadką na .pl/.eu rom, aż nie będzie w pełni stable. Ogólnie nie jest to tak jak kiedyś Syf Miui, bo chodzi genialnie, tak jak każdy by chciał po odpaleniu nowego telefonu :). Powtarzam się ale Android Pay śmiga (mBank), opaska się synchronizuje jak trzeba (Mi band 1, oczekuje 2). Jedyne co mnie martwi to, że troszkę krótko bateria trzyma :) Tak max półtora/dwa dni, przy sot 3-4h. Ale to może wina dwóch kart sim i lte :) którego nie wyłączam.

Stan pamięci na eu też widać, napisałem co wyżej zrobić, aparat niczym nie sypie, zresztą robi dużo lepsze zdjęcia, selfie jak i zdjęcia w nocy wychodzą lepiej, android pay działa, a system wydaje mi się że dużo szybciej chodzi, ale może mi się wydawać.

A jak czekasz na stable od xiaomi.eu to powodzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KyluAce napisał:

Acid czy mógłbym wiedzieć dlaczego usuwasz komentarze ? Czy poczułeś się obrażony konstruktywną opinia ?

Oczywiście, że nie. Piszesz przekleństwa. Jak widzę taki to nie czytam już dalej co napisałeś, ani o czym, ani o kim. Tylko usuwam :) 
Masz punkty za wulgaryzmy. Pisz tak dalej a się pożegnamy bez znaczenia jakie mamy poglądy na temat MI6.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...