Skocz do zawartości

Pierwsze wrażenie posiadaczy


Tymcio

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, flither napisał:

No sie ucieszylem jak dzieciak ze ominalem clo, a teraz moj Mi 6 stoi w Wawie drugi dzien na "clearance event", niekompletne dokumenty. Ma ktos doswiadczenie z Gearbest? I DHL?

A to był jakiś tryb wysyłki bez VAT (jak ma Goldway), czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, flither napisał:

No sie ucieszylem jak dzieciak ze ominalem clo, a teraz moj Mi 6 stoi w Wawie drugi dzien na "clearance event", niekompletne dokumenty. Ma ktos doswiadczenie z Gearbest? I DHL?

Ostatnio jak żonie sprowadzałem, to DHL właśnie zatrzymał u siebie telefon i kazał dosłać wszystkie papierki odnośnie ceny zakupu itp.. Co skończyło się VATem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, galakty napisał:

Nie mogłeś ominąć cła, bo się go nie płaci.

No jak nie, jak sprowadzalem swoj poprzedni tel (tez z Chin), musialem placic 40 funtow cla dla DHL w UK, ale bez zadnych opoznien - zaplacilem i nastepnego dnia mialem przesylke. A tu trzymaja przesylke I zero kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, flither napisał:

No jak nie, jak sprowadzalem swoj poprzedni tel (tez z Chin), musialem placic 40 funtow cla dla DHL w UK, ale bez zadnych opoznien - zaplacilem i nastepnego dnia mialem przesylke. A tu trzymaja przesylke I zero kontaktu

UK? Myślałem że rozmawiamy o Polsce, kurde, muszę przestać pić, ostatnio coś daleko od domu mnie zanosi :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, galakty napisał:

UK? Myślałem że rozmawiamy o Polsce, kurde, muszę przestać pić, ostatnio coś daleko od domu mnie zanosi :P 

No problems ;) Tylko ja pisalem ze przesylke Xiaomi Mi 6 mam zablokowana w Warszawie z powodu bardzo smutnych panow wykonujacych polecenia, znaczy u nas w domu, zaraz kolo Wisly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Elcomendante napisał:

I jeszcze jeden problem się pojawił .... Nie ładuje mi tel gdy podłączam go pod wejście USB w samochodzie albo pod konsole .jak podłącze pod Ampli to ładuje ...w samochodzie pokazuje ladowanie ale po sekundzie zrywa i nie ładuje

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Problemu szukaj w ładowarce samochodowej / kablu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam ładowarkę  xiaomi samochodową taką http://allegro.pl/xiaomi-ladowarka-samochodowa-2xusb-led-3-6a-metal-i6870014077.html?reco_id=fee6e523-5c16-11e7-a0f0-246e961044c0&ars_rule_id=201 i wszystko działa włącznie z szybkim ładowaniem,pewnie masz szmelc a nie ładowarke

Edytowane przez czarek1212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Elcomendante said:

 


Też tak myślałem ale na dwoch różnych kablach w tym jeden oryginalny nie działa ....może to kwestia napiecia w tych gniazdach w samochodzie i w konsoli że nie ładuje a w Ampli ładuje ?


Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

 

Ile amper ma ta ładowarka w samochodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2017 o 07:32, Tymcio napisał:
Dnia 20.05.2017 o 07:32, Tymcio napisał:

Cześć ;]
Jak tam, jakie pierwsze wrażenie z użytkowania nowego Mi6? :D

Cześć ;]
Jak tam, jakie pierwsze wrażenie z użytkowania nowego Mi6? :D

Fajny, poręczny telefon. Ładny wyświetlacz, w miarę niska cena. Tam gdzie kupowałem, czyli na empixie pisali o nim, że telefon nowoczesny i jak najbardziej to prawda. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario Run w ogóle nie nagrzewa telefonu. Tak samo kilka innych. Telefon jest lekko cieplejszy od ciała, nic więcej. Podczas oglądania filmów nie nagrzewa się wcale. Przeglądanie menu - brak nagrzewania. Nie ma przegrzewania, nie spada wydajność jak pod rząd obciążasz procesor w antutu kilka razy. Typowy test antutu zmienia temperaturę z 30 do 35 stopni. 

Podsumowując snap 835 nie cierpi na "thermal throttling". Nie udało mi się doprowadzić go do takiego stanu aby jakoś zauważalnie obniżył taktowanie bądź żeby dało się wyczuć, że jest zbyt ciepły. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, sp4ubw napisał:

Podsumowując snap 835 nie cierpi na "thermal throttling". Nie udało mi się doprowadzić go do takiego stanu aby jakoś zauważalnie obniżył taktowanie bądź żeby dało się wyczuć, że jest zbyt ciepły.

I to się chwali takie procesory lubimy. Oby się to przełożyło na stabilność FPS w filmach 4K. Także tych nagrywanych w upale, przez wiele minut pod rząd. Mi5 ma z tym niestety problemy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Irytujące jest w taką pogodę dostawać na moim MI4c ciągłe info że 48 stopni i telefon sie tnie jak... :)

 

A czy jest jakieś info odnośnie split screena w MI6 ??

 

Edytowane przez Volv3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Jackolote said:

Zamówiłem Mi 6 ze strony tomtop.com ze specjalnym kuponem zniżkowym za 379,99 $ :) Na 90% będzie bez VAT. Wysłany 30 czerwca cierpliwie czekam...

Też nad tą ofertą się zastanawiałem. Ale wolałem się upewnić czy na pewno bez VAT będzie (oficjalnie na stronie mają, że jbc kupujący płaci VAT).
Do tej pory nie dostałem maila z odpowiedzią. Ale jak Tobie telefonik dojdzie to możesz dać znać czy warto u nich kupować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kubau2 napisał:

Też nad tą ofertą się zastanawiałem. Ale wolałem się upewnić czy na pewno bez VAT będzie (oficjalnie na stronie mają, że jbc kupujący płaci VAT).
Do tej pory nie dostałem maila z odpowiedzią. Ale jak Tobie telefonik dojdzie to możesz dać znać czy warto u nich kupować :)

Jasne, dam znać. Info o tym, że będzie bez VAT dostałem od GizChina, więc im zaufałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Jackolote said:

Jasne, dam znać. Info o tym, że będzie bez VAT dostałem od GizChina, więc im zaufałem :)

Też właśnie na gizchina znalazłem ten wpis, ale jako że o gizchina tylko słyszałem to nie byłem w stanie im jeszcze zaufać z tym VATem :)

+ też nie wiem jak wygląda prowizja od przewalutowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Volv3r napisał:

Dzięki za info. Irytujące jest w taką pogodę dostawać na moim MI4c ciągłe info że 48 stopni i telefon sie tnie jak...

Thermal jest skopany w sofcie, widziałem kiedyś na en.miui różne configi radzące sobie z grzaniem (generalnie ucięcie rdzeni lub taktowania ZANIM telefon będzie przegrzany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też już odpryskuje farba na ramce Mi6? :D Nie mówię oczywiście, że to przeszkadza czy też jest to jakoś mocno widoczne ale trochę dziwne, że po lekko ponad tygodniu używania telefonu i to w dodatku w pokrowcu, można zauważyć drobne odpryski które wyczuwalne są pod paznokciem. Odpryski widoczne są tylko pod światło - ale są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MaxPrime napisał:

Czy wam też już odpryskuje farba na ramce Mi6? :D Nie mówię oczywiście, że to przeszkadza czy też jest to jakoś mocno widoczne ale trochę dziwne, że po lekko ponad tygodniu używania telefonu i to w dodatku w pokrowcu, można zauważyć drobne odpryski które wyczuwalne są pod paznokciem. Odpryski widoczne są tylko pod światło - ale są :D

Wat? Może masz kota i drapie telefon? 

Na Redmi 2 ta farba odchodziła po roku dopiero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej zdjęcie z odpryskami. Początkowo myślałem, że to jakieś paprochy się poprzyklejały ale jednak nie bo czuć zagłębienie jak się przejedzie paznokciem. I nie, nie mam żadnych zwierząt w domu :P Te odpryski są dosyć drobne i widoczne pod odpowiednim kątem pod światło mimo wszystko.

 

IMG_20170704_220914.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie naśladują Apple i ich iPhone'y we wszystkim, nawet w tym - ten problem dotyka matową wersję iPhone'a 7, nie licząc rysującego się Jet Black haha

Ale ogólnie tragedii nie ma bo telefon mam w pokrowcu i tego nie widzę w żaden sposób, a nawet jak zdejmę pokrowiec to musisz patrzeć pod światło tak jak na zdjęciu bo inaczej ciężko to zobaczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The OnePlus 5 is good, but the Mi 6 is better.

@MaxPrime tu jest wzmianka że obudowa się rysuje, rada wybrać wersję ceramiczną :D;) 

Cytat

Finally, the Mi 6 has picked up a lot of micro-scratches — both at the back and front of the device. If you're interested in the Mi 6, a better option would be to spring for the ceramic edition.

 

Edytowane przez slimdick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=3813]MaxPrime[/mention] tu jest wzmianka że obudowa się rysuje, rada wybrać wersję ceramiczną  
Finally, the Mi 6 has picked up a lot of micro-scratches — both at the back and front of the device. If you're interested in the Mi 6, a better option would be to spring for the ceramic edition.
 

Fajnie wiedzieć tylko że ja mam wersję ceramiczną. Chodzi tu o ramkę telefonu która jakby mogło się wydawać nie jest ceramiczna.
Ale tak jak mówiłem te odpryski są bardzo małe i widoczne tylko pod światło pod odpowiednim kątem. Normalnie tego nie widać i w niczym nie przeszkadza :-)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...