Skocz do zawartości

Pierwsze wrażenie posiadaczy


Tymcio

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Zeork napisał:


Błędy też :-P. Ale doszły nowe

Sent from my MI 5C using Tapatalk
 

"No more preorders" - i to się tyczy wszystkiego, każdej branży. Czy to telefon, gra komputerowa czy nowe auto z salonu.

Ludzie kupują preordery, nie ma opinii, recenzji, softy niedopracowane tylko byle puścić fabryki i potem wielki lament. Ja tam wolę poczekać, jeszcze rozumiem jak ktoś wziął z IBG z gwarancją w Polsce, ale współczuję ludziom co kupują z jakiś gearbestów a potem się okaże, że płyty główne siadają, albo cokolwiek innego... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, galakty napisał:

Syfiasty ROM albo coś chodzi w tle i tyle. Kupiłeś telefon na premierę i oczekujesz, że będzie bez błędów? 

geeeeeez#2 zadałem proste pytanie - po kiego znowu się mnie czepiasz?

tak, oczekuje ze nie będzie działał gorzej niż poprzedni telefon. rom z miuipolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, thugzie napisał:

geeeeeez#2 zadałem proste pytanie - po kiego znowu się mnie czepiasz?

tak, oczekuje ze nie będzie działał gorzej niż poprzedni telefon. rom z miuipolska.

To poczekaj miesiąc - dwa na łatki. Oczekiwanie od 1 wydania że nowy smartfon będzie dobrze chodził jest nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, galakty said:

"No more preorders" - i to się tyczy wszystkiego, każdej branży. Czy to telefon, gra komputerowa czy nowe auto z salonu.

Ludzie kupują preordery, nie ma opinii, recenzji, softy niedopracowane tylko byle puścić fabryki i potem wielki lament. Ja tam wolę poczekać, jeszcze rozumiem jak ktoś wziął z IBG z gwarancją w Polsce, ale współczuję ludziom co kupują z jakiś gearbestów a potem się okaże, że płyty główne siadają, albo cokolwiek innego... :D

Kto bogatemu zabroni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ibuygou, we wtorek pisali z zapytaniem jaki ROM chcę. Niestety jeszcze nie wysłali (wysyłka DHL), próbowałem eskalować sprawę szybszej wysyłki zapytałem dlaczego wysyłają w pierwszej kolejności droższe egzemplarze z poza preordera. Majfriend odpisał tylko łamanym angielskim 

"Thanks for your reply.
 
1) The purchasing price of mi 461$ version from xiaomi manufacturer is quite expensive than the 436$ version.
 
Hope you could understand.

2) You made your order on 10th May. 
     If it is not shipped tomorrow, it might be next week."
 
Także nic nie pozostaje tylko czekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2017 o 20:42, thugzie napisał:

rany jak mi na ostatnim romie bateria w mi6 zjezdza... od rana zostalo mi ok 1/3 a praktycznie nie uzywalem dzis telefonu..

na mi5 (co prawda to nie byl andek 7) spokojnie do wieczora wytrzymywal telefon :/

tez tak macie?

Bateria beż zarzutów. Od wczorajszego ładowania minęło 24 godziny, a na wyświetlaczu pokazuje 47%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko do posiadaczy Mi6: czy w trybie filmowania można zrobić pauzę i potem kontynuować nagrywanie tego samego klipu? Raczej ten przydatny bajerek w kamerce systemowej mają wszystkie Xiaomi, ale wolę się upewnić. Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko do posiadaczy Mi6: czy w trybie filmowania można zrobić pauzę i potem kontynuować nagrywanie tego samego klipu? Raczej ten przydatny bajerek w kamerce systemowej mają wszystkie Xiaomi, ale wolę się upewnić. Dziękuję!

Można.
Proń cię bardzo

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Mi6 w końcu dotarł :)

Zamówienie złożone 21-05-2017 na IBG link poniżej

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi6--qualcomm-snapdragon-835-2-45ghz-6gb-ram-64gb-rom--smartphone-3d-glass-version-8838.html

Wysłany został w dniu 26-05-2017 z wszystkimi możliwymi opcjami: 2 letnia gwarancja w EU, ubezpieczenia od wszystkiego.

 

Całość zamknęła się w kwocie 2 002,30 PLN. 

A teraz czas na testowanie 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, veg napisał:

Mój Mi6 w końcu dotarł :)

Zamówienie złożone 21-05-2017 na IBG link poniżej

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi6--qualcomm-snapdragon-835-2-45ghz-6gb-ram-64gb-rom--smartphone-3d-glass-version-8838.html

Wysłany został w dniu 26-05-2017 z wszystkimi możliwymi opcjami: 2 letnia gwarancja w EU, ubezpieczenia od wszystkiego.

 

Całość zamknęła się w kwocie 2 002,30 PLN. 

A teraz czas na testowanie 8-)

No to czekamy na obszerną recenzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, veg napisał:

Mój Mi6 w końcu dotarł :)

A teraz czas na testowanie 8-)

To ja bym bardzo prosił o solidny test filmowania w 4K – jakieś dłuższe klipy, także jeden po drugim, także przy działających innych apkach w tle (typu nawigacja), aby sprawdzić, czy (tak jak na Mi5) nie dochodzi czasem z niewyjaśnionych powodów do spadku FPS. U mnie na Mi5 wygląda to tak, jak tu widać, czyli nie za wesoło. Te wartości FPS to oczywiście średnie, bo chwilowe to nawet do 8 kl/s potrafiły spaść, przy czym wszystkie filmiki z poniższej listy (oprócz pierwszego) były rejestrowane w bardzo dobrym dziennym świetle. Zębami zgrzytam, jak je oglądam.

Prosiłbym też o sample - porównanie tej samej sceny w 4K i w 1080p.

fps.png

37 minut temu, veg napisał:

Całość zamknęła się w kwocie 2 002,30 PLN.

Rozumiem, że żadnego VAT nie było?

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Mi6 w końcu dotarł
Zamówienie złożone 21-05-2017 na IBG link poniżej
https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi6--qualcomm-snapdragon-835-2-45ghz-6gb-ram-64gb-rom--smartphone-3d-glass-version-8838.html
Wysłany został w dniu 26-05-2017 z wszystkimi możliwymi opcjami: 2 letnia gwarancja w EU, ubezpieczenia od wszystkiego.
 
Całość zamknęła się w kwocie 2 002,30 PLN. 
A teraz czas na testowanie 8-)

Ja zamówiłem 24.05 EU packet i na razie zero info o wysłaniu telefonu. Z tego linka co podałeś.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden problem, nie mogę zsynchronizować kalendarza Google. Próbowałem wszystkiego ale nic nie pomaga, dalej kalendarz nie jest nawet widoczny w aplikacji. Jest tylko lokalny do zsynchronizowania, a mi chodzi o synchronizację z kalendarzem Google, którego apka nie widzi. Miał ktoś podobnie?

edit: wyczyściłem pamięć google play services i działa.

IMG_20170530_095143.jpg

Edytowane przez wookasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2017 o 08:48, Elcomendante napisał:

Dzięki za info :) daj znac jak dostaniesz

 

 

Właśnie odebrałem przesyłkę. Od fizycznego przekazania paczki w Chinach minęły 24 godziny i kilkanaście minut, jestem pod wrażeniem! Obyło się bez jakichkolwiek dodatkowych opłat ze strony DHL oraz ich agencji celnej.

EDIT: po kilku godzinach z telefonem mogę powiedzieć, że jego masywność daje przyjemne wrażenie solidności, osobiście lubię ciężkie telefony. W końcu jestem zadowolony z GPS, łapie fixa w dosłownie sekundę, w pokoju na starcie kilkanaście satelit a przy oknie ponad 20. W porównaniu z Mi4 niebo a ziemia. Póki co jestem na sofcie china stable, dostałem jakaś aktualizację OTA, ale czekam aż minie 72godziny, żebym mógł wgrać xiaomi.eu.

 

dhl.PNG

Edytowane przez inteliboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie martwi Cię bardziej gwarancja, a raczej problem z nią? Jednemu gościowi z XDA Mi4c się zepsuł, a gearbest odmówił naprawy i zaproponował 50$ rabatu na nowy telefon  

Jeśli ich gwarancja jest tyle warta co polityka sprzedaży szczególnie w pre orderach to ja dziękuje ....zamówiłem tel 25.04 i głęboka cisza, brak odp na maile a tel sprzedawane po 25$wiecej wysyłane od ręki . Jakiś żart ....napisali ze będą wysyłać pre ordery Ok 20.05 ale nie napisali którego roku. Idąc tym tropem niech wystawia ofertę w pre orderze za 250$ zbiorą zamówienia a tel będą wysyłać za 1,5 roku bo taka będzie wtedy ich cena rynkowa . Czekam do końca tygodnia i jeśli nic się nie zmieni z moim zamówieniem będę próbował anulować .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szymam napisał:

Brał ktoś z Gearbesta? Jak z softem? Syf czy zwykłe China? Mogą wgrać soft china jeśli się ich poprosi?

Z GB miał Majster Pirzu na sofcie China. Z tego co wiem mogą Ci albo zostawić China albo wgrać "czystego" syfmiui (china + spolszczenie + sklep play), z którego od razu mozesz zrobić aktualizację do global beta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam, to lepiej żeby wysłali z romem china. Ze względu na to że nie było grzebane przy botloaderze. China jest bez gapps. Jak zainstalować sklep google jak przez 72h puki nie odblokuje botloadera i nie zaflashuje twrp to nie mogę zainstalować gapps.zip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...