Sign in to follow this  
skyman

Dziwny przypadek Baterii spada, rośnie

Recommended Posts

Witam,

Zakupiłem ostatnio baterię NOHON bm41 gdyż moja stara xiaomi bm41 świrowała a ma już dobre 2,5 roku także myśle, że ładowanie tez ją wykończyło. Nohon wsadzony i dziwny przypadek....był naładowany do 55% więc dobiłem do 100% i zacząłem korzystać. Tak samo naładowałem starą na zaś. Nohon zaczął spadać mniej więcej tak jak tamta stara. Spadło do 96%, wyjąłem Nohona, wsadziłem starą i miała tyle samo. Stara spadła do około 90% to wsadziałem Nohona i miała tyle samo. Myślałem..przypadek mocny taki i zostawiłem starą wyjętą. Dziś naładowałem Nohona bo trzymał około 20h przy niewielkiej ilości zabawy w sumie, kilkanaście sms, Wifi tylko sporadycznie do neta i gry. Ok...naładowałem do 100%, trochę korzystałem do 97% - git malina. Tamta stara powinna mieć minimum 90% jak nie mniej. Wkładam ją a ona ma 97%. Czy jest mozliwosc ze system zapamiętuje ładowność baterii i nie opiera się na jej ogniwach? And 4.3 JB jeszcze mam, ale chyba to nie wina bo spokojnie rok temu nie było tak źle z baterią. Potem dopiero zaczęła świrować np. Był jakiś procent, zmulił telefon dziwnie, reset a tam 1% po włączeniu. Myślę..walne reset bo to dziwne a tam bateria po włączeniu około 50% lub więcej. Działa działa i nagle szybkie spadanie ~!%/5sec albo potrafiła trzymać na jakims procencie np. 17% dobrą godzinę, potem 16% z pół godziny i dopiero później leciała w dół. Najgorzej jest tam gdzie roaming krajowy. To już totalnie trzyma ledwo.