Skocz do zawartości

Zasięg LTE+, transfer danych ultrawolny


Olek619

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądnąłem całe to forum, ale z takim problemem jak mój się nie spotkałem.

Od początku używania Mi5s mam ultrawolne pobieranie z transmisji danych PLAY (nieograniczony pakiet, abonament, faktura opłacona).

Nie mam problemu z zasięgiem (na poprzednim telefonie w obecnym miejscu cały czas LTE), w rogu mam cały czas LTE+

Próbowałem zmienić APN na inny, który ktoś tutaj podawał i nic. Wyrobiłem w PLAY nową kartę SIM, dalej nic.

Jest tak zarówno na globalu, jak i teraz na najświeższym xioami.eu

Dodam, że jak na chwilę wsadziłem kartę SIM kolegi z Orange, to pobieranie było w porządku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play->szybki internet, wybierz jedno... U mnie kiedyś Play na LTE osiągał po 30-40mb/s w godzinach szczytu.. aktualnie, na LTE+ o 5 rano, mam 3mb/s... Po 2 jeżeli Orange działa, to znaczy, że po prostu Play ma słabe nadajniki w Twojej okolicy (jak praktycznie wszędzie...) i nic z tym nie zrobisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale napisałem że jeszcze 2 tygodnie temu na Mi4 w tym samym miejscu net hulal aż miło - to co, nadajniki w tym czasie wymienili na gorsze? 

Zresztą raczej niemożliwym jest przy słabym nadajniki mieć cały czas zasięg LTE+?

Predkosc w granicach 50-150 Kb/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Olek619 napisał:

Ale napisałem że jeszcze 2 tygodnie temu na Mi4 w tym samym miejscu net hulal aż miło - to co, nadajniki w tym czasie wymienili na gorsze? 

Zresztą raczej niemożliwym jest przy słabym nadajniki mieć cały czas zasięg LTE+?

Predkosc w granicach 50-150 Kb/s

Jak nie? Ja mam na LTE+ 2mb aktualnie.. niecałe 200kb/s... ze spadkami do 100kb/s.. i cały czas mam LTE+, a jeszcze we wrześniu, nadal na tym samym telefonie miałem po 5-10mb/s. Wymienili? Nie, raczej pojawiło się więcej osób korzystających z tego nadajnika. Jeżeli karta od Orange hula, a Play nie, to coś jest nie tak w Play'u. Co innego, jeżeli na innych kartach byłoby to samo, a nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Net wrócił, zgłosiłem to do BOK, co prawda nikt się nie odezwał ale 12h po zgłoszeniu pobieranie pliku ok. 50 MB ze sklepu play zajęło jakieś 5 sekund więc jest po staremu. Byłem pewien że coś z którejś strony jest nie tak, dlatego nie chciałem wierzyć że coś się nagle stało z sygnałem/nadajnikami itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześc wszystkim! Jestem nowym posiadaczem xiaomi, szukałem troszke na temat mojego problemu informacji, ale nie do konca one opisywały mój problem. Mam w sieci play, z zasięgiem wszystko okej,ale prędkość internetu mnie troche martwi, otóż mieszkam pod dużym miastem, na speedtescie zarówno w domu poza miastem oraz w centrum pokazuje mi 1mb(koniec pakietu i w play mam 1m gdy sie skończy) no i tu pojawia sie problem bo moj telefon pobiera max 130kB/s :/ . Sprawdzałem przez wi fi, bo pobierałem aktualizacje do globala i tez max 130 kB z sekundowymi zawahaniami do 200. postaram sie zamieścic zdjęcia testu, predkosci na tel oraz systemu.  Czy to wina softu?

Screenshot_2017-08-24-15-02-56-720_com.android.vending.pngScreenshot_2017-08-24-15-09-50-663_org.zwanoo.android.speedtest.pngScreenshot_2017-08-24-19-30-06-738_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, fred napisał:

Masz lejek 1Mbit/s czyli 125kB/s. Jednostki, jednostki, jednostki. Tak jest jak się byle jak czyta i pisze.

Doczytaj... 

3 godziny temu, cieniak napisał:

Sprawdzałem przez wi fi, bo pobierałem aktualizacje do globala i tez max 130 kB z sekundowymi zawahaniami do 200.

Już jasne?

@cieniak Może być wymagany flash lub aktu poprzez MiPCSuite...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...