ZduneX25

MIUI 7.5.18

Recommended Posts

@mk64 jakbyś nie zauważył to post nad Tobą nie jest skierowany do Ciebie.

Dla Redmi 3S tutaj masz link:

Klik: 7.5.18

Powinna wyglądać tak, że wrzucasz .zip do pamięci, wchodzisz w Aktualizacje i wybierasz wskazany .zip lub przechodzisz do TWRP i wybierasz wspomnianego .zipa ... Chwilę dzieje się magią, potem smartfon zaczyna tańczyć, wysypuje się konfetti z głośnika, w oddali słychać fanfary, telefon robi salto, kładzie się i później dalej jest jak było tylko numer oprogramowania masz 'wyższy'.

Edited by QBAQ
  • Like 2

7 godzin temu, QBAQ napisał:

@mk64 jakbyś nie zauważył to post nad Tobą nie jest skierowany do Ciebie.

Dla Redmi 3S tutaj masz link:

Klik: 7.5.18

Powinna wyglądać tak, że wrzucasz .zip do pamięci, wchodzisz w Aktualizacje i wybierasz wskazany .zip lub przechodzisz do TWRP i wybierasz wspomnianego .zipa ... Chwilę dzieje się magią, potem smartfon zaczyna tańczyć, wysypuje się konfetti z głośnika, w oddali słychać fanfary, telefon robi salto, kładzie się i później dalej jest jak było tylko numer oprogramowania masz 'wyższy'.

Fakt, nie zauważyłem, że to nie do mnie.

Podałeś mi link do pełnej wersji aktualizacji. Czy to oznacza, że za każdym razem trzeba wgrywać pełną wersję? Myslałem, że wystarczy wgrać tylko aktualizację (ok 90 MB, zamiast prawie 1 GB.

30 minut temu, mk64 napisał:

Fakt, nie zauważyłem, że to nie do mnie.

Podałeś mi link do pełnej wersji aktualizacji. Czy to oznacza, że za każdym razem trzeba wgrywać pełną wersję? Myslałem, że wystarczy wgrać tylko aktualizację (ok 90 MB, zamiast prawie 1 GB.

Oficjalny ROM ma aktualizację OTA gdzie wystarczy pobrać małą paczkę, xioami.eu pobierasz za każdym razem pełny ROM. Dla twojego modelu jest wersja Global więc możesz swobodnie na niej zostać ;) 

43 minuty temu, krzygaj napisał:

Ja na tą chwilę wrociłem do 7.5.4.

Czekam na pliczek od @sp4ubw żeby przetestować na jutrzejszym wydaniu.

Nie mam pliku, ciężko jadąc ściągać starego roma i wyciągać odpowiedni plik, jak ktoś podeśle to zrobię.

1 godzinę temu, slimdick napisał:

Oficjalny ROM ma aktualizację OTA gdzie wystarczy pobrać małą paczkę, xioami.eu pobierasz za każdym razem pełny ROM. Dla twojego modelu jest wersja Global więc możesz swobodnie na niej zostać ;) 

Dzięki za info - teraz wiem o co chodzi :)

Globala miałem, ale postanowiłem potestować xiaomi.eu ;)

[mention=6832]Uri0550[/mention] podeślij jak możesz. Dzięki

??

RN3Pro + Tapatalk

można zainstalować tą aktualizaję poprzez Ustawienia > Informacje o telefonie > aktualizacje > zainstaluj aktualizacje z pliku .zip ?

można zainstalować tą aktualizaję poprzez Ustawienia > Informacje o telefonie > aktualizacje > zainstaluj aktualizacje z pliku .zip ?

Instaluje tak wszystkie aktualizacje cotygodniowe

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

• Like 1

super dzięki za info :)

a moja stara klawiatura nie zniknie prawda :)? bo przyzwyczaiłem się do niej ?

klawiatura google, bez aktualizacji :)

Jak zmienić narastającą głośność dzwonka na normalną, bo nie widzę takiej opcji w ustawieniach 🤔

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

9 minut temu, alex_master napisał:

Jak zmienić narastającą głośność dzwonka na normalną, bo nie widzę takiej opcji w ustawieniach

A w menu telefonu (dialera) nie szukałeś? Ustawienia połączeń przychodzących, narastający dźwięk dzwonka (albo jakoś tak, bo mam angielski w systemie "Incresing ringtone volume").

1 godzinę temu, sp4ubw napisał:

Nie mam pliku, ciężko jadąc ściągać starego roma i wyciągać odpowiedni plik, jak ktoś podeśle to zrobię.

@krzygaj @Uri0550 Już pobieram 7.5.4 i wyciągnę pliczek

A w menu telefonu (dialera) nie szukałeś? Ustawienia połączeń przychodzących, narastający dźwięk dzwonka (albo jakoś tak, bo mam angielski w systemie "Incresing ringtone volume").

Znalezione w menu dialera.
Podziękował@FromWP

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

13 minut temu, sp4ubw napisał:

Czyli kiepsko

Ale jak możesz to spróbuj zrobić zip jeśli będziesz miał możliwość. Ja jeszcze sprawdzę uprawnienia tak jak pisze @Zeork

MmsService.apk
Uprawnienia: -rw-r--r--

Mms.apk
Uprawnienia: -rw-r--r--

MMS-kto regularnie jeszcze używa tego? Ja teraz prześledziłem historię to 1-2 MMS ktoś mi wysłał, a ja praktycznie każdą multimedialną wiadomość wysyłam przez jakiś komunikator. Wiem, lipa mieć coś co działa tylko w jakimś stopniu. Ale szczerze harmonogram > MMS. Przynajmniej dla mnie. A czemu? Np moja luba mi napiszę czy ją obudzę rano to wiadomo, że napiszę "oczywiście skarbie" i sobie ustawiam godzinę kiedy ma się wysłać sms jakbym sobie zaspał lub zapomniał :D

Edited by Heisenberg

@Acid w Tobie nadzieja :-/

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Edited by siesiu

13 minut temu, siesiu napisał:

@Acid w Tobie nadzieja :-/

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Chyba oznaczenie nie pykło, może tego nie zobaczyć :D

• Like 1

Chyba jedyne wyjście. I czekać na jakiś cud, że ktoś zrobi jakiegoś zipka poprawnie działającego

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

@slimdick podesłał mi zipke na priv i wytestowałem. Działa. Niżej Wam wrzuci to na jakiegoś hosta :) Liczę, że @Acid albo @ZduneX25 to faktycznie zobaczą :P

Edited by Heisenberg
  • Like 1

22 minuty temu, Heisenberg napisał:

@slimdick podesłał mi na sprawdzenie jeszcze jednego zipka. Znalazł w /system/etc/mms parę plików i wysłał mi na sprawdzenie. I co? DZIAŁA!@krzygaj

http://www6.zippyshare.com/v/D7F0e1SM/file.html

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

Trzeba by było @Acida albo @ZduneX25 oznaczyć żeby wrzucili zipa do pierwszego postu następnego update :D 

Sprawdzę jutro z nową wersją :)

Dzięki wszystkim za zaangażowanie i mam nadzieję, że nasi admini staną na wysokości zadania i niczym Rejtan powalczą o przywrócenie tej jakże ważnej funkcjonalności :-D

Pzdr

@slimdick dzięki - sprawdzę jutro z samego rana :) - dam znać

Jak będzie działać, to masz u mnie browara :-P, a potem może i flaszkę :-D

Guest
This topic is now closed to further replies.