ZduneX25

MIUI 7.5.18

Recommended Posts

Wrócę z pracy to zainstaluję wszystko na nowo, najchętniej to chyba któryś z 6.12.x

W takich przypadkach opcja "maksymalne jasność ekranu w przychodzących połączeniach" w xMiui jest zbawienna.

Jest zbawienna pod warunkiem że jesteś na androidzie 6... Mam nadzieję że niedługo będzie xposed na siódemkę. Wszystko fajnie siatka jest tylko to powinno być już dawno w miui i wiele innych... Czemu nie można właczyc latarki na wyłączonym ekranie odbierać telefonu przez czujnik zbliżenia? Itd

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

w aplikacji showmax wyskakuje informacja że pobieranie nie jest możliwe na tym urządzeniu. na stronie jest taka informacja:

Cytat

Aktualnie pobieranie materiałów jest możliwe na kompatybilnych urządzeniach z systemem iOS oraz tych telefonach i tabletach z systemem Android, które obsługują DRM Widevine Classic.

ta wersja MIUI obsługuje DRM czy trzeba jakoś ręcznie dograć?

Mi tam nawet obliguje nawigacje w dźwigu i to w cyrylicy,podkłady same się zrywają od Kutna po Ozorków (:

Послали по Ми5с плюс

Mi Max - brak możliwości zmiany siatki ekranu, w ustawieniach też nie ma tej opcji ☹️

Kiedy ściągałeś rom? Bo był drugi poprawiony który to naprawił...

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Po aktualizacji praktycznie nic się nie synchronizuje, muszę wejść do Konto Xiaomi i ręcznie synchronizować. Wcześniej to taki problem był z synchronizacją Internetu. Za każdym razem pisze: "Naładuj urzadzenie i wyłącz ekran". Ktoś też tak ma?

Edited by AmyS

32 minuty temu, Uri0550 napisał:

Ciekawe czy kiedyś przywrócą harmonogram smsów...

RN3Pro + Tapatalk

Też bym sobie tego życzył. Pewnie będzie za rok jako nowość.

• Like 1
  • Thanks 1

54 minuty temu, Pawel978 napisał:

Też bym sobie tego życzył. Pewnie będzie za rok jako nowość.

Może. Ja o tej funkcji dowiedziałem się teraz, jak pisaliście, że zniknęła, bo wcześniej tego plusika przy pisaniu SMS-a nigdy nie naciskałem.

• Thanks 1

Czy ktoś po aktualizacji miał taki problem z galerią systemowa  na mi 5 ? 
Screenshot_2017-05-19-14-49-57-635_com_miui.gallery.thumb.png.fcd299b5486fa5b4a2c4e11f42ad8f2a.png

Żadnych, jest beznadziejna jak zawsze.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

:o Pany nie wiem jak u was ale u mnie zaczęły odświeżać się widgety ^^

Wysłane z Mi5 Pro

Od kilku wersji, bodajże od aktualizacji do Androida 7 mam problem z MMS, nie moge ich odbierać. Sieć to Virgin Mobile. Konfigurowałem przez SMS, ręcznie ale nic nie pomaga. Wgrywałem też od nowa cały system i nie pomogło. Ktoś ma jakieś pomysły?

Mi5 pro - Brak możliwości zmiany siatki, mimo że menu wyboru jest... Po zmianie nic się nie dzieje

Od kilku wersji, bodajże od aktualizacji do Androida 7 mam problem z MMS, nie moge ich odbierać. Sieć to Virgin Mobile. Konfigurowałem przez SMS, ręcznie ale nic nie pomaga. Wgrywałem też od nowa cały system i nie pomogło. Ktoś ma jakieś pomysły?

Ten sam problem
Zmieniły się apny ale i tak nie mogę ani wysłać ani odebrać.

Tapatalk - Redmi Note 4 MKT

14 minut temu, mbinkowski napisał:

Mi5 pro - Brak możliwości zmiany siatki, mimo że menu wyboru jest... Po zmianie nic się nie dzieje

motyw masz domyślny? czy jakiś inny?

6 godzin temu, Axon napisał:

Kiedy ściągałeś rom? Bo był drugi poprawiony który to naprawił...

Gdzieś w pt po południu, a ten naprawiony nie był dla wersji pro przypadkiem?

Na Mi2S miałem zainstalowane MIUI 6.9.1 z 31 sierpnia 2016 r. Pojawiały się samoistne restarty. Oprócz tego telefon częściej się grzał. Postanowiłem wgrać MIUI 7.5.18. Za pierwszym razem tel się uruchomił normalnie. Ale po wpisaniu PINu do karty telefon się zrestartował i teraz jest tak ciągle. Restart pojawia się w momencie przejścia ekranu Mi do Mi z ładowaniem Android. Czasami pojawia się ładowanie Android, a raz doszło do Ładowania pulpitu i restart. Nie wygląda mi to na normalny bootloop. W czym może być problem?

EDIT:

Prawdopodobnie okazało się, że bateria jest wadliwa. Zmieniłem pojemniejszą baterię na standardową i telefon uruchamia się normalnie. Bateria stała się podejrzana w momencie, kiedy telefon uruchamiał się prawidłowo, kiedy tel był podłączony do prądu przez ładowarkę.

Edited by AmyS

@Blom

Nawet na liście go nie mam. 

Screenshot_2017-05-21-15-45-48-479_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2017-05-21-15-45-59-039_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2017-05-21-15-46-07-299_com.miui.securitycenter.png

Widzę, że masz trochę inne ikony na pasku, może jakiś lipny motyw jest źródłem twoich problemów?

Edited by meccaryn

Mi4-c po instalacji pierwszy start ok, po restarcie znika jedna karta sim po kolejnym następna. Nie mam już nerwów ehh.
Spróbuje przywrócić kopie z twrp. Może ktoś wie która wersja działała dobrze na Mi4-c??

5 godzin temu, siatkarz014 napisał:

Też miałem z tym kłopot, ale ustawienie APN-ów akurat poskutkowało (T-Mobile).

Jak wejść do recovery, podpowie ktoś seniorowi? Telefon Redmi 3 pro.
Kombinacją klawiszy wchodzę do menu serwisowego, naciskam recovery a on się normalnie restartuje do systemu. Wcześniej wchodził do twrp. Do fastboot wchodzi do edl wchodzi. Chce zaktualizować z 7.4.6.
Wgrałem twrp przes fastboot i dałem fastboot boot twrp.img to wszedł.
Czy to już ta zawsze będzie?

Tapatalk Nubia Z7 max

Jak wejść do recovery, podpowie ktoś seniorowi? Telefon Redmi 3 pro.
Kombinacją klawiszy wchodzę do menu serwisowego, naciskam recovery a on się normalnie restartuje do systemu. Wcześniej wchodził do twrp. Do fastboot wchodzi do edl wchodzi. Chce zaktualizować z 7.4.6.
Wgrałem twrp przes fastboot i dałem fastboot boot twrp.img to wszedł.

Tapatalk Nubia Z7 max

Możesz z poziomu aktualizacji, na górze 3 kropki i "uruchom w recovery"

1 godzinę temu, sunkist napisał:

Mi4-c po instalacji pierwszy start ok, po restarcie znika jedna karta sim po kolejnym następna. Nie mam już nerwów ehh.
Spróbuje przywrócić kopie z twrp. Może ktoś wie która wersja działała dobrze na Mi4-c??

Ktoś potwierdzi bądź zaprzeczy te problemy w mi4c? 

5 minut temu, tomek0768 napisał:

W redmi 3 to wszystkie 3 klawisze przy uruchamianiu. Czy i kiedy się to zmieni, nie wiadomo.

• Like 1

W redmi 3 to wszystkie 3 klawisze przy uruchamianiu. Czy i kiedy się to zmieni, nie wiadomo.

Jesteś wielki, dzięki. Już miflash czekał przygotowany

Tapatalk Nubia Z7 max

• Like 1

43 minuty temu, Sephriot napisał:

Mi4c 2/16. Za pierwszą razą po wgraniu najnowszego/najlepszego ROM-u nic się nie dzieje, karta Orange i Aero Zwei czyli PLUS LTE obecne usprawiedliwione. Z ciekawości restartuję i ZARA obaczymy co się nam objawi. No niestety to samo co beło: Orange i LTE Plus Minus?

Tradycyjnie zresztą u mnie nigdy się nic nie dzieje, się zapłakam!

Przed chwilą, Premeryt napisał:

Mi4c 2/16. Za pierwszą razą po wgraniu najnowszego/najlepszego ROM-u nic się nie dzieje, karta Orange i Aero Zwei czyli PLUS LTE obecne usprawiedliwione. Z ciekawości restartuję i ZARA obaczymy co się nam objawi. No niestety to samo co beło: Orange i LTE Plus Minus?

Tradycyjnie zresztą u mnie nigdy się nic nie dzieje, się zapłakam!

A po Polsku?

1 minutę temu, senq napisał:

A po Polsku?

Tak samo jest i po polsku: obie karty Orange i Aero2 są widoczne i działają bez zarzutu po wgraniu ostatniego ROM-u.

• Like 1

Potwierdzam, u mnie też wszystko ok.

Jest siatka, przestały znikać widzety po restarcie.

• Like 1

1 godzinę temu, Sephriot napisał:

Wszystko OK

• Like 1

To ja mam jakiegoś mega pecha :-( powróciłem do wcześniejszej wersji w twrp i zainstalowałem na nowo jeszcze raz i dokładnie to samo, z desperacji wrzuciłem ostatnie stable i jest ok.

Ja mam mi4c 3/32 jeśli to ma jakieś znaczenie.

Guest
This topic is now closed to further replies.