Jump to content

MIUI 7.5.18

Recommended Posts

9 minut temu, 0kti napisał:

W abo niestety nie da się wyłączyć roamingu. A telefon sam mnie przerzuca mimo ręcznego ustawienia sieci (powinien na sztywno trzymać Play)

Tapatalk - Redmi Note 4 MKT

mam tez abo i wyłączam to w tel.

• Like 1
  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dobijajace jest to ze dodają takie "feature" które były dostępne w launcherach 5 lat temu..... Przez to używam Nova   Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka        

Myślę ze liczenie na jakieś milowe kroki w związku z updatem też nie ma sensu. Następną "konkretną" zmianą myślę, że będzie MIUI 9. Teraz właśnie jedyne na co można liczyć to fixy takich pierdółek jak

Poprawny, działający zip do TWRP z planowaniem SMSów. Dla androida 6 oraz 7. Wrzucić przez TWRP i będzie działać.   MOD_SMS_Harmonogram_SP4UBW.zip (zippyshare) mirror: MOD_SMS_Harm

Posted Images

Trochę schodzimy z tematu. Virgin traktuje zasięg PLAY jako macierzysty i tutaj nie ma problemu, w ofercie na kartę konsultant mógł wyłączyć możliwość przelogowania się na T-Mobile i PLUS. Abo jest na nowej platformie i już takiej możliwości nie ma.

@Zenon pw

to wina sieci (lub jej ustawień) ewentualnie karty sim

Na innym telefonie ten sam problem, dziękuję za pomoc

Edited by 0kti

Dodanie zmiany siatki na plus tej wersji, tego mi brakowało. Naprawiono też odtwarzanie YouTube na full screenie na systemowej przeglądarce. Także można śmiało wrzucić do Redmi 4 Pro jeżeli komuś brak harmonogramowania SMS nie przeszkadza. No ale tego raczej nie przywrócą... Wiatru nie zatrzymasz :-) Piątek bez update'u - nudny byłby :-)

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

To tak jakbyś na pulpicie powiedzmy Windowsa dał sobie skrót do "Uśpij komputer" bezsens według mnie.

Każdy tak mówił dopóki nie spróbował. Każdy kogo znam, a znam tych ludzi sporo odkąd zaraziłem się funkcjami od LG G2. Pykniesz każdym palcem w każdej sytuacji i odblokujesz ekran, a powerem niestety nie. Te opcje to każdy telefon powinien mieć w standardzie. Blokowanie maja launchery już dzisiaj, ale odblokowanie niestety nie.

Dobra zmiana z tą siatką, nie trzeba już bawić się w roota i podmianę. Zauważyłem, że po włączeniu telefonu można go odrazu odblokować skanerem odcisku palca, wcześniej trzeba było wpisać kod.

Coś jest nie tak. Nie wiem czemu, ale co jakiś czas sam wyłącza mi wifi i bluetooth

EDIT: Uff po prostu, gdy załącze Diagnostykę to rozłacza. Pierwszy raz udało mi się uruchomić tak wgl to na sofcie xiaomi.eu i nie wiedziałem, że mam sensor imx258

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

Ciekawe jak będzie z siatką ikon w następnych aktualizacjach. Zapamięta ustawienia ilości i ustawienia, czy rozwali wszystko przyjmując domyślne. W tym drugim przypadku to będzie lipa.

1 godzinę temu, s0K0le napisał:

No faktycznie, wreszcie widgety na Mi5 działają... po tylu miesiącach! Można? Można :-D

Potwierdzam, na MI5 wszystko wróciło i działa po restarcie, klonowane aplikacje mam aktywne - wygląda że naprawione. Co ciekawe na China dev piszą, że dalej nie działa, więc może to x.eu naprawiło problem samo?? Jeśli tak to szacun :)

6 minut temu, Zeork napisał:

Jak mogą piasać jak china nie wyszedl...

Sent from my MI 5C using Tapatalk

kto ich tam wie :) może i coś źle przeczytałem, najważniejsze, że nasze x.eu działa w końcu jak należy :) acha, i siatki też u mnie są bez problemu na MI5 wszystkie 4 warianty.

6 godzin temu, sp4ubw napisał:

Dlaczego nie działa? MI5 ma DT2W w standardzie i działa. Siatka po aktualizacji zostaje taka jak była.

u mnie działa tylko wybudzanie stuk stuk

gaszenie juz nie :(

Zauważyłem że od paru wydań nie ma animacji wejścia ikon przy odblokowaniu czytnikiem linii papilarnych, przy innych sposobach odblokowania jest ok. Ktoś ma podobnie?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Mnie denerwuje zbyt małe podświetlenie, gdy ktoś do mnie dzwoni nic nie widzę w słoncu. Dzieje się tak jak ustawie automatyczna jasność, da się coś z tym zrobić?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Mnie też to wkurza. Ktoś dzwoni. Wyciągam z kieszeni...... i nic nie widzę.

Ogólnie korzystam z manual na połowę ale na słońcu daje automat i jest na Maxa jasność.
  • Like 1
48 minut temu, JacekBB napisał:

Ogólnie korzystam z manual na połowę ale na słońcu daje automat i jest na Maxa jasność.

W takich przypadkach opcja "maksymalne jasność ekranu w przychodzących połączeniach" w xMiui jest zbawienna.

• Like 1
2 godziny temu, waluta napisał:

2 godziny temu, waluta napisał:

W takich przypadkach opcja "maksymalne jasność ekranu w przychodzących połączeniach" w xMiui jest zbawienna.

SPOSÓB 1:

Dłubanie w kodzie framework-res,  services.jar i innych aplikacjach i korzystanie z wyciągniętych danych ładując je do domyślnej skórki

BTW, sprawdźcie czy na domyślnej skórce występuje problem, możne macie poustawiane jakieś inne theme ;)

Ewentualnie skopiować framework-res.apk,  services.jar z wcześniejszego wydania (działającego) i podmienić (wymaga root).

Problem dotyczy czasu reakcji i zakresu zmian jasności w tym czasie.

Minus: Wymaga restartu tel. za każdą zmianą.

SPOSÓB 2:

Ustaw manualnie jasność na 75-100% w trybie ręcznym, przestaw na automatyczną jasność. Powyższy problem istnieje, ponieważ InCall wyłącza automatyczną jasność i ustawia jasność telefonu na najniższą

SPOSÓB 3:

Zachowaj ustawienia zupełnie odwrotnie, w pomieszczeniu z dala od słońca, przestaw na automatyczną jasność możliwie najniżej 0-10%. Spróbuj odblokować na świetle słonecznym, zobacz efekt. Taki sam powinien być podczas połączenia przychodzącego w tym wypadku

SPOSÓB 4:

Lux Auto Brightness  lub Miui Brightness Fix pod Xposed

SPOSÓB 5: (najważniejszy)

Używać wujka googla, problemy, tematy i fixy są znane od marca 2016

Edited by _mARk_
  • Like 3

U mnie na R3S ładnie ciśnie bateryjkę. Przez noc -10%, a włączone było tylko przez 5 minut titanium backup. Dwie minuty odpisywałem na sms i poszło - 3%. 

Strach iść do kibla i odpalić Color Switch.

Ja bym nie potrafił się tak męczyć. Wewnętrzna siła kazałaby mi coś z tym zrobić, tj. wyczyścić telefon, wgrać od nowa, nie aktualizować bez potrzeby i cieszyć się sprawnie działającym urządzeniem.

Mnie też to podpowiada wewnętrzna siła, za to mózg fiksuje na punkcie nowego znaczka LTE zamiast 4G, a wczoraj miał doznania orgazmistyczne na punkcie nowej siatki ikon(tfu!). Z doświadczenia wiem, że człowiek robi to co każe mu mózg, a nie wewnętrzna siła. I jak żyć?

Problem raczej nie tkwi w wersji softu, tylko w tym, że musisz mieć coś nadźgane w telefonie. Naprawdę wgranie od zera i bez przywracania jakiejkolwiek kopii nic nie pomaga?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...