Skocz do zawartości

Simple pro - Dyskusja


Roberttt

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dlaczego nie można udostępnić kilku zdjęć za pomocą tych aplikacji? W ten sposób - wchodzę w zdjęcia wybieram kilka zdjęć i wciskam wyślij, nie pojawiają mi się na dole te aplikacje, a Facebook owszem dlaczego?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Roberttt napisał:

 

Dlaczego nie można udostępnić kilku zdjęć za pomocą tych aplikacji? W ten sposób - wchodzę w zdjęcia wybieram kilka zdjęć i wciskam wyślij, nie pojawiają mi się na dole te aplikacje, a Facebook owszem dlaczego?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Masz wersję Pro? U mnie daje rade, ale nie 3 na raz, a 3 po kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam wersje Pro ( była za darmo jakiś czas temu).

Pojedynczo nie  ma problemu. Chciałem by działo to tak samo jak na apk Facebook ( zaznaczam kilka zdjęć wyślij i wybiera facebooka bo simply pro nie ma)

Co prawda rzadko zamieszczam cos na facebook, ale jak juz to tak jest najwygodniej.  Wy instalował bym faceboka i bym korzystał tylko z simply. Czy da to sie zmienic?

Przegladanie, czytanie faceboka przez simply jest o wiele wygodniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Roberttt napisał:

Tak mam wersje Pro ( była za darmo jakiś czas temu).

Pojedynczo nie  ma problemu. Chciałem by działo to tak samo jak na apk Facebook ( zaznaczam kilka zdjęć wyślij i wybiera facebooka bo simply pro nie ma)

Co prawda rzadko zamieszczam cos na facebook, ale jak juz to tak jest najwygodniej.  Wy instalował bym faceboka i bym korzystał tylko z simply. Czy da to sie zmienic?

Przegladanie, czytanie faceboka przez simply jest o wiele wygodniejsze

Niestety nie, to już jest ograniczenie samego FB w wersji mobilnej niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to coz, dobrze wiedzieć ze tak jest i nie kombinować

Dzięki za odpowiedz,  a jak twoim zdaniem najlepiej korzystać z tych aplikacji,  w sensie nie  bawić sie w simple czy inne i tylko korzystac  z facebooka.?

Czy lepiej czytać komentowac i tp np, prze simle,  a zdjecia zamieszczac prze facebooka ( aby facebook nie dzala czały czas w tle - jak go przyblokowac?)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Roberttt napisał:

no to coz, dobrze wiedzieć ze tak jest i nie kombinować

Dzięki za odpowiedz,  a jak twoim zdaniem najlepiej korzystać z tych aplikacji,  w sensie nie  bawić sie w simple czy inne i tylko korzystac  z facebooka.?

Czy lepiej czytać komentowac i tp np, prze simle,  a zdjecia zamieszczac prze facebooka ( aby facebook nie dzala czały czas w tle - jak go przyblokowac?)

 

FB jest tak upierdliwą i beznadziejną apką, że szkoda w ogóle o niej myśleć, ja od 2lat używam już zamienników, najpierw był MetalPro, ale odkąd mam Simple, to się do innych przekonać nie mogę. Fotki zamieszczam przez Simple, bo zazwyczaj wrzucam 1 MAX 2, wiec nie jest to takie problematyczne, Simple działające w tle przez cały dzień, od 5 rano do 24, zjada mi 13%, przy czym FB zjadał 70%, jest różnica czyż nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przez przypadek wyinstalowalem ta aplikacje, zaraz ja zainstalowałem, tylko że teraz nie mogę postów z foto zamieszczac. Co jest grane

Zainstalowałem znów face i jest ok, a simple nie ma uprawnienia do zdjęć! Jak to zmienić?

Już wiem w czym problem, zdjęcia mam na sd i ten program niema dostępu do sd , jak to zmienić?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...