Skocz do zawartości

Mi6 a soft xiaomi.eu


Q77

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Nie mogę znaleźć wydawałoby się oczywistego ustawienia.

Proszę naprowadźcie mnie gdzie tego szukać: chcę zmienić dźwięk powiadomienia SMS, ale w taki sposób aby był odmienny od domyślnego dźwięku powiadomień, który ustawia się w menu "dźwięk i wibracje". Ten jest bowiem wykorzystywany również przez inne aplikacje.

Miui 10 - 8.7.19 (Mi6)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dzisiaj zainstalować Xiaomi.eu. Startowałem z softu 9.5.6 9.5.8, zatem najpierw wgranie ostatniego deva, unlock, wgranie TWRP (3.2.2) i instalacja xiaomi.eu (ostatniej wersji).

Niestety, telefon nie chciał wstać. Bootloop i koniec. Co zrobiłem źle?

Edytowane przez don_kamillo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dzień dobry,

Mam Mi6 z wgranym xiaomi.eu w wersji V10.0.1.0.OCACNFH (stabilny). Ostatnio po sprawdzeniu dostępności aktualizacji pojawia się do zainstalowania wersja 10.0.2.0. Ale gdy klikam "Pobierz (1.4G)" po chwili wyskakuje mi komunikat "Wersja MIUI jest aktualna!" i nic się nie dzieje. 

Słowem nie mogę zaktualizować się do 10.0.2.0 przez OTA.

Jakieś pomysły co z tym zrobić? Nie chciałbym na nowo ustawiać wszystkiego w telefonie po wgraniu od zera systemu na telefon.

Dzięki, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, wczoraj przesiadłem się z Redmi 4 pro na mi6, jest to telefon z drugiej ręki. Chciałbym zainstalować miui pl z którego byłem bardzo zadowolony na poprzednim telefonie. Teraz mam pytanie odnośnie oprogramowania które jest na telefonie,  po uruchomieniu telefon pobrał sobie jakąś aktualizacje ale to chyba nie jest miui pl. Tak to u mnie wygląda. Co to jest za soft i czy przy tym sofcie mogę zainstalować miui pl z poziomu telefonu. Pobrać, wybrać zip i instalować? Nie chce nic uceglić, stąd pytanie. Dziękuję za pomoc. 

Screenshot_2019-04-26-01-13-31-841_com.android.updater.png

Screenshot_2019-04-26-00-59-22-530_com.android.settings.png

Screenshot_2019-04-26-00-58-03-049_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...