Skocz do zawartości

Mi6 a soft xiaomi.eu


Q77

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, nightman napisał:

Ta wersja co podajesz to OTA update syfMIUI. Z tego co wiem to nie ma jeszcze oficjalnego globala. 

I po co wprowadzasz ludzi w błąd?

 

1 minutę temu, tpawel napisał:

To że nie ma oficjalnego to nie oznacza że nie ma w ogóle, może być niepubliczny,który normalnie będzie miał ota

Jest już GLOBAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz mam chwilę czasu żeby wszystko opisać. Tel zamówiony z ibg w poniedziałek, w środę jest u mnie niestety z softem ala global. Nie sądziłem że tak szybko dojdzie, za późno napisałem do supportu. Pierwsze wrażenie po przejściu z leciwego mi3, dość masywny wagowo. Telefon podłączyłem do konta xiaomi ok 19, no i czekamy 72h. W między czasie kombinuję jak wgrać china rom. (podczas prób i błędów, telefon raz był zapakowany do MiCenter bo myślałem że cegła) ale jakoś po 100 próbie udało się wejść do Edl dwa przyciski vol+ vol- i włożyłem podłączony tel do USB. China zainstalowane. Z ciekawości próbuję odblokować bl i ku mojemu zdziwieniu została na liczniku tylko godzina. Była północ. Nie wiem czy ten rom z ibg to ala global czy beta global ale gdzieś czytałem że ktoś też czekał tylko 6h, może faktycznie beta i wtedy skraca się czas czekania. Tak czy siak TWRP, później miuipolska i telefon jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2017 o 16:05, sp4ubw napisał:

Jeszcze nie mogę sprawdzić (pozostało 52h) ale może komuś się spodoba:

http://en.miui.com/thread-643565-1-1.html

 

instalowal to ktos?

ps. mi sutie na pc nie wykrywa mi telefonu , twierdzi ze potrzebny jest update. jakie jest najlepsze narzedzie do zrobienia back up`u ustawien, aplikacji itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem więcej wolnego ramu i wszystko spoko chodziło ogólnie, ale wróciłem na xiaomi.eu, bo coś mi bateria szybko schodziła i teraz problem zniknął. Ale może tylko ja tak miałem, bo nie wiem czym to spowodowane było i nie chciało mi się wnikać tylko od razu wróciłem na miuipolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej beczki. po przetłumaczeniu z strony ibuygou przy kupnie zalozmy telefonu jest opcja ktora kosztuje 5% wartosci i ze niby nie placi sie vatu i innych poniesionych kosztow? to prawda?

Płaci sie gdyby naliczyli, ale zwracają w razie czego. Nie płaci się u Goldwaya jeśli wybierasz wysyłkę DHL za 20$.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...