Skocz do zawartości

Mi6 a soft xiaomi.eu


Q77

Rekomendowane odpowiedzi

9 minutes ago, kamillm said:

@matys1497. Na syfmiui to ja Ci nie polecam odblokowywac. Wgraj sobie rom dev miflashem, odblokuj bootlader, wgraj twrp i xiaomi.eu 

Brawo ja, dobrze wiedzieć, tylko że ja już odblokowałem w syfie i obecnie na MIUI Polska latam. Bardzo głęboko w dolnej części pleców jestem? Pełna procedura z chińskim romem teraz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pamPErSo napisał:

Brawo ja, dobrze wiedzieć, tylko że ja już odblokowałem w syfie i obecnie na MIUI Polska latam. Bardzo głęboko w dolnej części pleców jestem? Pełna procedura z chińskim romem teraz?

 

Jak Ci wszystko dziala dobrze nie ma errorw nic sie nie wykrzacza to zostaw, jak cos zacznie Ci sie dziac to najwyzej pozniej zrobisz sobie tak jak powinno, no chyba ze masz czas i ochote to działaj ;)

@matys1497. Dokładnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamillm napisał:

Jak Ci wszystko dziala dobrze nie ma errorw nic sie nie wykrzacza to zostaw, jak cos zacznie Ci sie dziac to najwyzej pozniej zrobisz sobie tak jak powinno, no chyba ze masz czas i ochote to działaj ;)

@matys1497. Dokładnie :)

 

A bo też gdzieś czytalem ze jest teraz problem z tym EDL, i nie da sie tak flashowac, to jak to wkoncu jest? I czy moglbys dac linka ktory rom powinienem flashowac MiFlashem? Bylbym bardzo wdzieczny.

Widzialem tez jakis tutorial zeby flashowac R.flash za pomoca MiPCSuite. Co sadzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pamPErSo napisał:

Brawo ja, dobrze wiedzieć, tylko że ja już odblokowałem w syfie i obecnie na MIUI Polska latam. Bardzo głęboko w dolnej części pleców jestem? Pełna procedura z chińskim romem teraz?

 

A miałeś jakieś problemy z odblokowaniem bootloadera i potem instalacją MIUIPolska? Czy poprostu unlock bootloader, instalacja TWRP i instalacja MIUIPolska i normalnie sie wszystko uruchomilo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, matys1497 said:

A miałeś jakieś problemy z odblokowaniem bootloadera i potem instalacją MIUIPolska? Czy poprostu unlock bootloader, instalacja TWRP i instalacja MIUIPolska i normalnie sie wszystko uruchomilo?

Nic, forma wysłana o unlock, odpowiedź po kilku minutach, 72 godziny, unlock, twrp i potem 7.5.18. Zero krzaków a ten temat znalazłem dopiero teraz i zbaraniałem i włos mi się na karku zjeżył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pamPErSo napisał:

A jakbym jakoś chciał to ogarnąć? Da radę to jakoś w domu zrobić ?

 

EDIT;

Done, przeszedłem przez china stable, unlock wciąż dozwolony i back to MIUI Polska.

 

Jak flashowales china stable? EDL (3 przyciski) i potem MiFlash china stable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamillm napisał:

Jak masz odblokowany bootlader nie musisz w EDL, mozesz normalnie w fastboot wgrac soft miflashem.

Tylko ze ja jestem caly czas na tym syfMIUI, wiec bede probowal EDL a jak sie nie wlaczy to unlock bootloadera na syfMIUI i potel flash fastbootem china stable? Jeszcze mam pytanie: czy jak polaczylem moj telefon z kontem xiaomi i odczekam te 72h na syfMIUI i potem jak przejde na china stable to znow musze polaczyc tel z kontem i odczekac 72h zeby odblokowac bootloader? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie musiałeś?

Jeszcze mam pytanie: czy jak polaczylem moj telefon z kontem xiaomi i odczekam te 72h na syfMIUI i potem jak przejde na china stable to znow musze polaczyc tel z kontem i odczekac 72h zeby odblokowac bootloader? 



Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tpawel napisał:

Nie, to chodzi o to żeby telefon był conajmniej 72 h przypiety do konta

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Wczoraj dostałem telefon i z tego zcrackowanego ROMu multi zrobiłem update do Globala (jak to zrobić opisane jest na forum en.miui) to po podłączeniu konta musiałem czekać 6 godzin na odblokowanie bootloadera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kuczka76 napisał:

Wersja MIUI : MIUI Global 8.2  Stabilna 8.2.0.2 (NCAMIEC)  czy to dobry system? 

SyfMIUI, czekam teraz te 72h zeby sie tego pozbyc

Czyli jak dobrze rozumiem, czekam 72h na odblokowanie bootloadera. Flashuje MIUI china stable przez MiFlash, za pomocą EDL (chyba udało mi sie podpiac, wcisnalem volup + voldown, podlaczylem do lapka refresh w miflash i pokazalo ze jest podpiete pod COM10), po flashu china stable, unlock bootloadera odrazu instalacja twrp i potem instalacja xiaomi.eu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kuczka76 napisał:

Wersja MIUI : MIUI Global 8.2  Stabilna 8.2.0.2 (NCAMIEC)  czy to dobry system? 

Poszukaj na en.miui.com tutoriala jak zaktualizować to do Globala, który wyciekł (przez MiPCSuite), Globala ja odblokować mogłem po 6 godzinach i teraz już mam miui polska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest na tą chwilę udostępniony jakikolwiek rom, który można wgrać przez MiFlash bez odblokowanego bootloadera i posiada on język polski? Jeśli tak to będę wdzięczny za link :) Na tą chwilę mam 7.5.25 china dev i wolałbym mieć jakiś rom po polsku, może być nawet ten 'śmieciowy 8.2.0.2' to sobie go zaktualizuję. Przeszukałem nie tylko to forum, ale i zagraniczne, ale linku do żadnego multilanga nie znalazłem niestety. Potrzebuję go na czas oczekiwania na odblokowanie i wtedy od razu xiaomi.eu pójdzie, w MiUnlock zostało 59h i nie wiadomo ile to może potrwać jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnego wiem, że nie ma, ale liczyłem, że może ktoś ma dojście do 'śmieciowego romu' 8.2.0.2 (NCAMIEC), który wgrywają sklepy do sprzedaży żeby był multilang. Jak nikt nie ma to chociaż mam nadzieję, że długo czekać nie będę musiał i szybko przesiądę się na xiaomi.eu, bo na każdym xiaomi siedzę na tym i jestem mega zadowolony, bo dużo udogodnień dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i racja, mam nadzieję, że i wcześniej, ale nie wiadomo jak to w weekendy jest i czy to ma znaczenie, bo może to automatycznie się jakoś robi :P Teraz nie korzystam z tego telefonu, bo na china dev to nawet mi się nie chce działać nic, zostaje mi albo czekać albo znaleźć gdzieś ten rom 8.2.0.2 i go wgrać na czas oczekiwania na unlock :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic nie zauważyłem żeby nie działało, ale po prostu nie chce mi się go konfigurować pod siebie, bo i tak niedługo wyleci z telefonu, a na to miejsce miuipolska, ogólnie te wszystkie chińskie śmieci poinstalowane mnie denerwują, ale nie chce mi się z tym bawić i już wolę zaczekać :D A bootloader można odblokować po upływie przynajmniej 72h od momentu powiązania konta czy może to się stać też w krótszym czasie, że będzie się dało odblokować? Ogólnie to liczyłem, że jest dostępny do pobrania jakiś rom z językiem polskim i sklepem play na zablokowany bootloader, na którym mógłbym przeczekać i się trochę pobawić telefonem, ale np. tego 8.2.0.2 nigdzie nie znalazłem dostępnego, pewnie tylko sklepy go mają na własny użytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mi nie chciało odblokować przed 72h, ale widziałem tu info od kogoś, komu niby po 6h się udało.
Ciesz się że masz xiaomi.eu
Na globala jeszcze chwilę trzeba będzie poczekać a paradoksalnie jak ktoś niecierpliwy to nie powinien kupować nowości xiaomi. Można się zrazic że coś nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...