Skocz do zawartości

MiKey


Arbitekt

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość zydowsky

Cóż, klick działa jak chce, raz tak raz nie. Są jakieś szanse, by mikey mógł działać na zablokowanym telefonie? Albo chociaż mógł wybudzic ekran/odblokować by włożyć obie opcje do jednego gestu? Przydała by się też wibracja na ilość klikniec i możliwość przytrzymania jak w klicku. Może mógłby ktoś napisać di twórców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikey(pstryczek) nie obsługuje klik+przytrzymanie. Klick jest do pstrzyczków klick, mikey do mikey. Apka mikey która krąży tu na forum jest poprawiona, ale nie wiem czy działa na zablokowanym ekranie, niestety tego nie sprawdzę bo nie mam pstryczka przy sobie. Próbowałeś zaznaczać opcję trzymania programu w pamięci w ustawieniach mikey?

Wysłane z już nie mojego HM 1SW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety stwierdzam że wersja 1.7.0 w MI2s nic nie zmieniła jeżeli chodzi o poprawność działania. Chodzi o uruchomienie muzyki zamiast zaprogramowanych akcji po dłuższym nie używaniu telefonu. Zauważyłem także że po włożeniu mikey i nie otwieraniu aplikacji muzyka oraz odtwarzaniu plików z dyktafonu, mikey działa tak jak powinien. Po włączeniu muzyki lub pliku z dyktafonu trzeba wyciągnąć mikey, wyczyścić pamięć aplikacji i później działa do następnego włączenia muzyki. Jakieś pomysły jak ten bug naprawić? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 3W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...