Skocz do zawartości

Custom ROM oparty na Global 8.2.5.0


sp4ubw

Rekomendowane odpowiedzi

To ROM dla odblokowanego BLa. Mając TWRP można śmiało flashować. Jakby ktoś chciał poprawnie skompilować settings.apk to mogę podrzucić tłumaczenie z RU.

Pod siebie zrobiłem wersję z usuniętymi śmieciami od google, z polskim restartem oraz z rozszerzonym aparatem. Tłumaczenie też zrobiłem w ustawieniach ale nie mam czym tego skompilować poprawnie.

 

Edytowane przez sp4ubw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem na początku, nie ma znaczenia czy 7 czy 6. Osobiście testowałem przechodząc z miuipolska z 7.5.4, czyli z nougata. Instalacja modemu z szóstki i wszystko działa.

Do usunięcia śmieci Google polecam skrypt AROMA z tematu o czyszczeniu aplikacji systemowych. Można dzięki niemu szybko i prosto usunąć niepotrzebne aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, painball napisał:

Faktycznie! Już flashuje:D Wrzuć do pierwszego posta. Normalnie umknął:)

Daj znać jak podłączysz telefon do auta po BT. Opisz ogólne wrażenia. Jeżeli będzie ok, to ja wieczorem też go zaatakuje. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, painball napisał:

BT sprawdzone. I d*py nie urywa.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

To w takim razie "siedzę" na wersji rozwojowej i czekam na oficjalne poprawki :)

3 minuty temu, sp4ubw napisał:

To przecież global, tutaj jest dobrze z rozmowami. BT jest taki sam jak na oryginalnym globalu. AKurat u mnie jest OK w samochodzie. Tyle, że używam teraz roidmi.

Na 2ch ostatnich globalach było jednakowo.... żle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że na dwóch ostatnich globalach było i jest dużo lepiej z rozmową głosową - nie przez BT. Na wersji xiaomi.eu jest z tym tragicznie. Mam nadzieję, że w końcu pojawi się ROM, w którym i to i to będzie działać poprawnie. :)

PS. ostatni global to 8.2.7.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam tego Romu i strasznie mnie drażni automatyczna jasność. Strasznie kuleje. Raz za jasno. Potem za ciemno i trzeba ręcznie korygować. No i bateria dziwnie szybko leci w porównaniu do zwykłego 8.2.5.0

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, painball napisał:

Używam tego Romu i strasznie mnie drażni automatyczna jasność. Strasznie kuleje. Raz za jasno. Potem za ciemno i trzeba ręcznie korygować. No i bateria dziwnie szybko leci w porównaniu do zwykłego 8.2.5.0

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Napisz chociaż, że zestaw głośnomówiący działa lepiej niż na global'u. Wcześniej napisałeś, że coś tam Ci nie urywało :) . Może teraz jakieś szczegóły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sp4ubw napisał:

Tak informacyjnie bo nie ma oddzielnego tematu. Na wersji miuipolska 7.5.18 jakość rozmów głosowych wróciła do normy.

Troszkę offtop.... Czy wersja EU 7.5.19 zawiera te same poprawki co miuipolska? Wydaje mi się, że wczoraj było lepiej, na zestawie głośnomówiącym. Dzisiaj po południu potestuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, xernes napisał:

Napisz chociaż, że zestaw głośnomówiący działa lepiej niż na global'u. Wcześniej napisałeś, że coś tam Ci nie urywało :) . Może teraz jakieś szczegóły?

 

Dnia 19.05.2017 o 22:08, painball napisał:

BT sprawdzone. I d*py nie urywa.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem co więcej napisać. Działa bardzo marnie jeśli chodzi o jakość. Noszę stare słuchawki shamesunga. Się na prawdę wkurzę to go pogonię zaraz i kupię coś normalnego. Sobie przypomniałem czemu zrezygnowałem z Xiaomi. Od kiedy mam telefon 4 duże aktualizacje. Dodają themy, dzwonki, pierdoły, a podstawowej funkcji telefonu nie potrafią poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu poprawią :) Skoro poprawili to co zepsuli z normalnymi rozmowami to teraz czas na BT. :) Ale fakt, to pierwszy model, w którym sa takie problemy. Miałem wiele xiaomi i tylko w tym taka niedoróbka jest. 

PS. w androidzie Oreo jest sporo ustawień dotyczących transmisji BT, aż się zdziwiłem. 

 

Edytowane przez sp4ubw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...