Midio

Miganie czerwonej diody

Recommended Posts

Witam mam pewien problem z telefonem Xiaomi Redmi Note 4 blue 3/64.
Telefon przyszedł do mnie dzisiaj oczywiście otworzyłem popatrzylęm na niego i jak to ja zaczełem oglądać yt no oczywiście podczas ładowania no i tam było chyba 5% baterii i nagle telefon się wyłączył no i nie wiedziałem co się stało nie reagował na nic ani na ładowarke ani na przytrzymywanie przycisku power no i podłączyłem go do ładowarki zostawiłem na dziesięć minut i zaczełą migać czerwona dioda przed miganiem tej diody telefon zawibrował i nie włączył się ekran łądowania tylko zaczeła migać czerwona dioda a jak się przytrzymywało przycisk power podczas migania tej diody to telefon zawibrował dioda przestała na chwilkę migać i znów zaczeła a ekranu łądowania dalej nie było widać. Czy to jest bateria wyssana do ostatnich kropli krwi czy jak to z tym jest bardzo się obawiam :(. Błagam o pomoc.
Ps: byłem przed chwilą sprawdzić co z nim jest po tym jak zostawieni go jak migała ta dioda to teraz znów poszedłem tylko zobaczyć czy może już się włączył czy dalej tak jest a okazało sie nagle że dioda nie miga i znów na nic nie reaguje telefon a jak go znó podłącze po tym incydencie to po jakimś czasie znów zawibruje ekran nic nie wyświetla i miga dioda i tak w koło macieju :/

Edited by Midio

W tym dziale jest kilka wątków poświęconych nieuruchamiającemu się telefonowi. Tylko trzeba skorzystać z wyszukiwarki.

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.