Skocz do zawartości

Usuwanie zniekształceń podczas rozmowy


sp4ubw

Rekomendowane odpowiedzi

 

49 minut temu, ciukacz napisał:

te modyfikacje poprawiają jakość mikrofonu, a więc to co słyszy twój rozmówca.

na pewno rozmawiamy o tym samym? :)

Ok, to faktycznie się nie zrozumieliśmy. Autor tematu pisał o sytuacji odwrotnej, czyli tej z którą ja mam problem :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Root oraz wprowadzone wpisy poprawiają zdecydowanie komfort użytkowania telefony. Co prawda bluetooth jest dalej przesterowany, ale jakość rozmów poprawiła się. Proszę o podpowiedź jak przywrócić cotygodniowe aktualizacje. Domyślam się, że związane jest to z root'em. Obecnie mam Global Dev  7.6.29 W piątek pojawiła się aktualizacja do 7.7.6 Próbowałem zainstalować paczkę zip "Upgrade from MIUI7.6.30" przez TWRP ale niestety nie zgadza się suma kontrolna...

EDIT:

Kolejna aktualizacja 7.7.13, a ciągle OTA nie działa.

Edytowane przez xernes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
11 godzin temu, tpawel napisał:

Bo działa. Jakie masz prędkości na tym LTE?

więcej niż 180kb/s nie widziałem nigdy , a dla porównania lenovo a806 w tym samym miejscu miało 3-4 mb/s , więc śmiem twierdzić że nie działa ;)

 

1 godzinę temu, k3lt napisał:

Note 4x nie ma B20.

no cóż widocznie sprzedawca mnie wprowadził w błąd :) 

Edytowane przez krissmk4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam Zdaje mi sie, ze wreszcie znalazlem temat dla siebie. Jestem od ok 2 miesiecy posiadaczem calkiem fajnego Redmi Note 4 ze Snapdragonem w wersji Global. Taki kupilem w Chinach. I nic bym pewnie nie kombinowal, zwlaszcza, ze raczej w innej dziedzinie jestem specjalista ale... Ale okazalo sie, ze moj telefon slabo wspolpracuje z zestawem glosnomowiacym wbudowanycm w moim aucie Renault Espace 2007 rok. Tzn polaczenie bluetooth jest ale dzwiek slyszany w czasie polaczenia przez samochodowe glosniki ma strasznie wysoki poziom glosnosci, jest po prostu znieksztalcony, przesterowany i oczywiscie nie daje sie z poziomu telefonu regulowac. Pisalem o moim problemie na XDA forum ale nie bylo odpowiedzi. Zaczalem wiec kombinowac czyli odblokowalem bootloader i zaczalem zmieniac Romy. Sprawdzilem Miui.eu, Slim7 oraz Resurection Remix i za kazdym razem bylo to samo. Moze na Romie Slim7 bylo troche ciszej i z mniejszym przesterem ale i tak bez mozliwosci regulacji. Podejrzewam wiec, ze plik, ktory tutaj znalazlem RN4X_gain_less.zip powinien choc czesciowo rozwiazac moj problem. Pal szesc regulacje, wazne zeby dzwiek  nie byl tak przesterowany.

Jako ciekawostke dodam jeszcze, ze sprawdzilem w swoim aucie 3 modele Xiaomi czyli Redmi Note 3, Redmi Note 5A no i moj Redmi note 4 i z kazdym z nich bylo to samo! Natomiast parujac inne smartfony Umi Touch, Jiayu S3, Vernee M5 czy Samsung Attiv S wszystko dziala jak nalezy. Za to wszystki te Xiaomi dzialaja bez zarzutu z moimi innymi urzadzeniami bluetooth czyli sluchawkami i glosnikiem - wszystko sie reguluje i steruje. Wynika z tego, ze to Xiaomi stosuje jakies specyficzne moduly albo protokoly bluetooth.

A moze ktos z kolegow zglebil juz temat na tyle, ze znalazl rozwiazanie zeby nie tylko przyciszyc kanal bluetooth ale i moc mu poziom glosnosci regulowac

Zapomnialem dodac, ze zaznaczenie w opcjach deweloperskich wlaczenia czy wylaczenie bezwzglednej glosnosci bluetooth absolutnie nic nie daje, jak rowniez wszelkie apki do regulacji glosnosci bluetooth takze nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...