Skocz do zawartości

Telefon nie czyta słuchawek bluetooth jako słuchawki


bambot

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem sobie słuchawki Rapoo S700, z telefonem łączą się bez problemów, muzyka też się odtwarza, ale telefon nie odczytuje urządzenia jako słuchawki - nie mogę zmienić żadnych ustawień dotyczących słuchawek. Sytuacja zmienia się dopiero, gdy podłączę te słuchawki przez kabel, bo mam taką możliwość - wtedy normalnie mogę zmieniać typ słuchawek czy equalizer. Po odłączeniu kabla - znowu wszystko się blokuje.

Czy da się to jakoś ustawić na sztywno, że dane urządzenie bluetooth to słuchawki? Albo jest jakieś inne rozwiązanie?

Aktualna wersja MIUI to global 8.2.4.0 stabilna, wersja telefonu to 2/16, telefon zakupiony w x-kom.

Jeszcze mam jeden problem, nie wiem czy do końca z tym co wyżej opisałem powiązany:

Czasem zdarza się, że po podłączeniu słuchawek (tych w/w przez kabel czy też innych kablowych) albo kabla aux w samochodzie często gubi mi się ta ikonka słuchawek i muszę wyjąć wtyczkę i włożyć jeszcze raz, czasem kilka razy aż zatrybi. Jak już załapie na stałe, że podłączyłem słuchawki to problemów nie ma i wszystko elegancko się odtwarza. Raz mi się jeszcze zdarzyło, że po odłączeniu zwykłych kablowych słuchawek nie wyłączyło mi trybu słuchawkowego - przy rozmowie telefonicznej mogłem jedynie dać na głośnik, żeby usłyszeć rozmówcę, pomogło dopiero podłączenie i odłączenie słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...