Skocz do zawartości

Android Pay


Mielcar

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Soplus napisał:

Siedzę na Globalu. W usatwienia->dotknij i zapłać mamtylko do wyboru Android Pay. W układize zabezpieczającym tylko wbudowany i HCE Wallet. Nie mam czegoś takiego jak mobilny portfel.

 

Ale jak siedziałem na globalu to używałem HCE i wszystko śmigało w sumie,może ni nadałeś AP uprawnień do używania NFC?

Przed chwilą, Soplus napisał:

Jaki Rom? Global czy MIUI Polska?

W tej chwili MIuiPL MIUI 7.8.17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem: kartę mogę dodać, ale jak przychodzi czas płatności to mi coś nie działa. Też nie mam takich ustawień jak poniżej

Dnia 23.08.2017 o 10:49, Cybuch napisał:

U mnie wygląda to tak:

Więc jeśli masz inaczej to nie potrafię pomóc,musisz do Acida się zgłosić :D

U mnie to wygląda tak

A i jeszcze jedno upewnijcie się czy daliscie android pay uprawnienia bo to może mieć znaczenie 

Screenshot_2017-08-25-15-53-22-448_com.android.settings.pngScreenshot_2017-08-25-15-57-57-525_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest mega ciekawe, jak może działać poprawie z ustawieniem portfel SIM, skoro masz zwykła kartę SIM od operatora a nie tę dedykowaną bankową ?

Wszystkie banki działają niby w opcji HCE przynajmniej u mnie w aplikacji ING oraz Nestbank w Android Pay.

Tak czy owak ważne, że działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem związany z Android Pay i pobocznymi funkcjami jednak aby nie zaśmiecać napiszę tutaj.

Xiaomi mi6 z najnowszym miui 9 z 27 października, goły system jedynie z odblokowanym bootloaderem i nie przechodzi safetytest...

Wrzucony Magisk wszystko wg instrukcji, dograny safetypatch, i nadal nie przechodzi safetytest...

Nie wspominająć już o wrzuceniu xposed i żadna z dostępnych bibliotek sdk nie chce zacząć funkcjonować...

Na poprzednim Mi4c wszystko śmigało aż miło od ręki, przechodziło safetytest bez żadnego problemu ;/

Ktoś ma jakiś pomysł o co może chodzić ? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AdrianA napisał:

Cześć,

Mam mi 6 z najnowszym softem STABLE jak macie ustawione że Android Pay Wam działa jakie uprawnienia? Ustawienia baterii? Autostart?

Chodzi mi o transakcje zbliżeniowe.

 

GLOBAL 8.5.1.0 , ustawiony portfel HCE, aktywne nfc, uprawnienia-inne uprawnienia - android pay - dopuszczone wszystkie 4 pozycje , dla mbank - wszystkie 3 dopuszczone, przez mbank wszystko dziala poprawnie po dodaniu w aplikacji karty - odczyty poprawne w marketach, spzoywczakach, knajpach.

dla pewnosci android pay i mbank z kłódką i w autostarcie.

problem byl na poczatku gdy android pay mial dopuszczone domyslnie tylko 2 z 4 uprawnien (po automatycznym dodaniu karty przez apkę mbanku).

Edytowane przez Brokulis
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
59 minut temu, tutek napisał:

formatowałem ostatnio telefon i mam pytanie, czy z magisk 15.3 oraz manager w wersji 5.5.5 potrzebuję jeszcze instalować jakieś moduły aby działało mi android pay?

Magisk 15.3 Android 8.0 i błąd odczytu karty. Wracam chyba na nougata ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Od początku marca ING wprowadziło AP czy ktoś juz korzystał. Mam globala - karta ing visa dodała sie bezproblemowo - aplikacja ma wszystkie uprawnienia jednak na terminalu pokazuje się błąd. Jutro spróbuje zapłacić z ustawionym portfelem sim  - jak to koledzy tutaj zasugerowali

 

Problem rozwiązany - trzeba zmienić na portfel sim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam Xiaomi Mi6 global kupiony w Saturnie z oryginalnym softem. Skonfigurowałem Google Pay z kartą mBank. Kiedy miałem domyślnie ustawione HCE terminale zgłaszały błędy "Nieprawidłowy typ karty", "Użyj innej karty", "karta nieobsługiwana", "nie rozpoznano karty". Po przełączeniu z HCE na SIM płatności zaczęły działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...