Skocz do zawartości

Brick po Update OTA


amaruq

Rekomendowane odpowiedzi

No i doigrałem się po zrobienu UPDATE OTA do wersji 14 telefon zawiesił się na dobre nie działa wejście do Bootlodera nie działa również wejście do fastboota.

 

Telefon po podłączeniu do pc miga diodą czerwoną w odstępach 5- 7 sec próbując się podłączyć się jak urządzenie USB HID.

 

Po podłączeniu do ładowarki dioda pusuje na czerowno znacznie szybciej.

 

Jakieś wskazówki czy mozna telefon jakoś wydostać z tego stanu.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 14 do MI3? Czy przypadkiem nie pomyliłeś romów?
Jeśli nie dasz rady wejść ani do recovery ani w fastboota to boję się że wygląda na to że ucegliłeś telefon.
Napisz jaki dokładnie rom wgrywałeś

Edytowane przez GeoT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy używa KK zwłaszcza, że jak dla mnie pełny jest dziur. Nie działający czujniki gyro i kompas. Używam Oyginalnego softu Xaiomi stąd OTA z wersji 13 do 14. Jakeś jeszcze dodtakowe ustalenia w tej kwestii są potrzebne. Skąd mam OTA a dlaczego go nie mam :)


Niestety sekwencja dostania się do Bootloadrea ani do Fastboot nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa szkoda że nie umiesz pisać jasno. Bo my tu posty pod postami próbujemy Ci pomóc a dopiero teraz piszesz coś więcej, choc dopiero chyba ja załapałem o co Ci chodzi.

Mniemam, że cały czas miałeś na myśli stable 14.0 od Xiaomi. OTA faktycznie masz bo tak się ten rom aktualizuje.

Po prostu wgraj soft przez MiFlash i tyle.

Wysłane z MI3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miganie czerwonej diody wolniej przy podłączeniu do PC, a szybciej przy podłączeniu do ładowarki jest typowym objawem zbyt mocno rozładowanej baterii, która nie potrafi wskoczyć na swoje 3,7V.

 

Czy bateria była naładowana gdy robiłeś aktualizację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...