Skocz do zawartości

Którą wersję wybrać - prośba o radę


zimorodek

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, zimorodek napisał:

Chciałbym kupić Redmi NOTE 4 ale nie wiem, w którą wersję lepiej zainwestować - pomożecie?

LINK_1

Z pierwszego linku, pełna wersja International, Snapdragon, z normalną ładowarką (bez przejściówki) i pasmem LTE 800 (b20). Cena nawet znośna jak na telefon z polskiego sklepu.

Z dwóch pozostałych linków to wersje bez LTE 800Mhz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka pytań o różnice w Note 4 :)

Jest jakaś różnica  jeśli idzie o procki? między snapdragonem a mediatekiem? słyszałem że snapdragon mniej zżera energii dzięki czemu bateria dłużej trzyma - prawda to? Dla ,nie było by to na PLUS bo wolę długi czas na baterii, nie gram nie oglądam wideo... tylko dzwonienie i internet :)

Ten LTE800 rzeczywiście jest tak ważny w naszym kraju? bo mam wrażenie że ludziska przesadzają.

Są duże różnie w obudowie? wiem że się różnią wymiarami, czy materiałami też? która ma plastiki na bokach a która jest cała z tyłu aluminiowa? Która lepiej się prezentuje? Intrnational czy Global?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Note 4 z SD625 jest wersja Global przeznaczona na rynek poza azjatycki-Europejski, z obsluga LTE 800Mhz, ladowarka europejska, certyfikatem CE, pudelkiem w jezyku angielskim oraz Full Metal Body.
Note 4x z SD625 jest wersja China przeznaczona jest na rynek azjatycki, nie ma obslugi LTE 800Mhz, ladowarka jest US/CN, bez certyfikatu CE oraz plastikowe wstawki zamiast Full Metal Body.
Roznice mozesz zobaczyc na YT.
Obsluga LTE800 jest wazna i nie jest, zalezy od sieci i miejsca korzystania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Dnia 5.06.2017 o 20:14, zimorodek napisał:

Kupiłem :)

pierwsze wrażenie pozytywne :)

możecie mi polecić materiały/linki od czego zacząć przygodę z systemem i telefonem? co trzeba ustawić, zainstalować i jak żeby korzystać z pełni możliwości, wygodnie i bez problemów?

Witam

 

Jak wrazenia z uzytkowania telefonu tez sie zastanawiam nad note 4. Głownie chodzi o wielkosc czy nie jest zbyt duzy, nie uwiera w kieszeni spodni :) Zastanawiam sie nad mniejsza opcja redmi 4x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do sklepu i obejrzyj na żywo telefony. Dla jednego 5.5 cala to gigant a kto inny wlozy w porty 6.4 cala i powie że ma jeszcze looz.

Dla mnie lepiej prezentuje się note 4 i dlatego go kupiłem ale wszystko jest kwestią gustu i zapotrzebowania.

@zimorodek zapoznaj się ze stroną glowna, potem z poradnikami dotyczącymi wgrywania miui polska itd i wtedy na spokojnie zacznij swoją przygodę z xiaomi:)

Edytowane przez Wojusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...