Jump to content

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)

Recommended Posts

Czy po zainstalowaniu 9.5.4.0 też zniknęła wam aplikacja motywy? Po za tym narazie żadnych widocznych zmian dla zwykłego użytkownika. Mam nadzieję że wkońcu zacznie się poprawiać długość działania baterii bo po 4100 mAh spodziewałem  się dużo więcej.

• Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Taki mały test GPS w Global Stable 8.5.1.0 (Android 7). Bałem się, że zmiana bazy Andka coś sknoci w działaniu GPS (tak było w Mi5, czego efekty są do tej pory i nawet widoczne na obrazku, jako porówn

Wszedłem do sklepu w suterenie w Centrum Warszawy i - jest, jest, mam dowód, że mój egzemplarz obsługuje B20! Inne pasma LTE tam nie sięgają (Mi5 przełączył sie na 3G). Netwok Cell Info Lite na R4x po

Czekam na oficjalną wersję a nie taką do znajdowania błędów

Posted Images

Czy po zainstalowaniu 9.5.4.0 też zniknęła wam aplikacja motywy? Po za tym narazie żadnych widocznych zmian dla zwykłego użytkownika. Mam nadzieję że wkońcu zacznie się poprawiać długość działania baterii bo po 4100 mAh spodziewałem  się dużo więcej.

Zmień lokalizację z poza europy i motywy Ci się pojawią :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Dzięki pepi75.  Zmień lokalizację to ci się motywy pojawia. Zmień lokalizację to będziesz mógł ściągać aktualizacje przez ota. Coś ci Chińczycy zaczynają nas olewać , a seria redmi i note sprzedaje się świetnie w Polsce.

Przecież shaq podał wam. Wchodzicie na filmik i klikacie żeby otworzył wam się w YouTube strona lub aplikacja. Później klik na rozwiń opis i tam jest link

edit Matison. czytalem, ale nie moge tego teraz znalezc, ze  9.5.4.0 jest tylko dla betatesterow i jak ktos udostepni w necie to dostanie bana na betatestera, wiec dlatego ciezko cos znalezc.

Edited by viader80

Co do baterii, to już widzę że tzw. "stand by drain" jest naprawiony. Jak się z telefonu korzysta, to schodzi normalnie ale za to jak leży spokojnie to bateria praktycznie nie drgnie.

W moim R4x mam 9.5.2.0 stable z Miui Polska. Bateria trzyma dobrze. Standardowo nie działa smartlock, poprawne nagrywanie dźwięku w filmach. Bluetooth, rozmowy, wifi bez problemów. Mam wrażenie że dotyk inaczej reaguje - lepiej niż na poprzednich wersjach. 

Wybaczcie pytanie ale wnioskuję, że dla naszego modelu będzie aktualizacja MIUI? Obecnie mam 9.2.4.0 global stabilna i nie pobiera. Z paczki też nie chce. Mam czekać czy coś źle robię?

Dziękuję i pozdrawiam

Tak dziękuję już namierzyłem :) boję się, że mi nie zainstaluje.

Gdzieś wyczytałem, żeby nie być w gorącej wodzie kąpanym i czekać cierpliwie jak telefon sam zawoła

UPDATE: Dziwnym trafem ale paczka 9.5.4.0 mi ruszyła. Ściągnąłem V9.2.5.0. ale wybierając paczkę zaznaczyłem 9.5.x :)

Edited by b2vos
zmiana sytuacji

Cześć! Pobrało mi aktualizację przez OTA, natomiast nie chce się ona zainstalować od razu - pojawia się komunikat, że zainstaluje się dziś w nocy pomiędzy 2:00, a 5:00. Ktoś ma jakiś pomysł? 

Witam

Mam dwa pytania. Czy istnieje możliwość przywrócenia na pulpit skrótu do "Google Voice Search", oraz czy jest jakiś sposób na wyłączenie pulpitu "Quick Cards".  Co do kart, widziałem, że niektóre telefony mają taką opcję. Nie dla wszystkich ta funkcja jest przydatna, a wyłączyć jej się niestety nie da. Liczyłem, że 9.5.4.0 (NAMMIfA) coś zmieni w tej sprawie.

Posiadam Redmi 4x Global. Czy instalacja jakieś innej wersji aktualnego softu może rozwiązać powyższe problemy? Zawsze mogę wrócić do 8.5 ale jaki to ma sens. 

Witam
Mam dwa pytania. Czy istnieje możliwość przywrócenia na pulpit skrótu do "Google Voice Search", oraz czy jest jakiś sposób na wyłączenie pulpitu "Quick Cards".  Co do kart, widziałem, że niektóre telefony mają taką opcję. Nie dla wszystkich ta funkcja jest przydatna, a wyłączyć jej się niestety nie da. Liczyłem, że 9.5.4.0 (NAMMIfA) coś zmieni w tej sprawie.
Posiadam Redmi 4x Global. Czy instalacja jakieś innej wersji aktualnego softu może rozwiązać powyższe problemy? Zawsze mogę wrócić do 8.5 ale jaki to ma sens. 
Przez Nova się da, ale tylko i wyłącznie w full wersji. Tak mi się wydaje.