rezmus

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)

Recommended Posts

5 godzin temu, monoaudiostereo napisał:

U mnie nadal jest oznaczenie LTE.

Jeżeli masz kartę w pierwszym slocie, to jest LTE, a jak jest w drugim slocie, to jest 4G, taka mała ciekawostka.

Sprawdzał ktoś, czy działa sms ratunkowy (funkcja SOS) przy łączeniu przez sieć komórkową? U mnie działa tylko przez wi-fi, co jest troszkę bez sensu. Sam pomysł bardzo fajny.

Edited by jestemsuper

Da się wyłączyć przy włączonym WIFI promowane aplikacje w folderze narzędzia? Pojawiają się okienka promowane, a po chwili informacja, że brak jest takich aplikacji. Pojawiło się to dopiero w V10.3.1.0.NAMMIXM.

Dnia 2.05.2019 o 06:05, PiotrekR napisał:

Nie zauważyłem.

Daj jakieś zdjęcie.

Na screenshotach nie wygląda jakoś mega tragicznie, ale na telefonie nie jestem w stanie przeczytać treści wiadomośći bo tekst jest zbyt ciemny. Jakby to poprawili, to byłbym nawet zadowolony.

Screenshot_2019-05-02-21-03-17-356_com.teslacoilsw.launcher.png

Screenshot_2019-05-02-21-03-11-874_lockscreen.png

Edited by monoaudiostereo

2 godziny temu, PiotrekR napisał:

No to nie mam czegoś takiego.

Trzeba coś konkretnie ustawić???

Ja nic nie zmieniałem. Samo się pojawiło po aktualizacji.

Witam, mam problem z aplikacją Signal, raz dostaje powiadomienia a 10 razy nie, nie mam już pomysłu, może ktoś pomoże gdzie szukać przyczyny problemu??

Dnia 5.05.2019 o 21:56, Ted74 napisał:

Witam, mam problem z aplikacją Signal, raz dostaje powiadomienia a 10 razy nie, nie mam już pomysłu, może ktoś pomoże gdzie szukać przyczyny problemu??

Zablokowałeś ją kłódką na liście ostatnio otwartych aplikacji?

Nic nie blokowałem, już sobie poradziłem. Wyłączyłem oszczędzanie baterii dla Signal.

Dnia 3.05.2019 o 17:28, monoaudiostereo napisał:

Ja nic nie zmieniałem. Samo się pojawiło po aktualizacji.

Też to mam. Kicha straszna. Czarny tekst na czarnym tle. Nikt poza nami tego nie uświadczył?

Witam mam pytanie jak jest z baterią na tej nowej aktualizacji 10.3 coś poprawili??

A najlepiej jeśli ktoś się wypowie co używa xiaomi eu bo jestem na 9 i się zastanawiam nad przejściem bo global miałem problemy z baterią  

Z góry dzięki za pomoc

Dnia 19.05.2019 o 17:12, Luki987 napisał:

Witam mam pytanie jak jest z baterią na tej nowej aktualizacji 10.3 coś poprawili??

A najlepiej jeśli ktoś się wypowie co używa xiaomi eu bo jestem na 9 i się zastanawiam nad przejściem bo global miałem problemy z baterią  

Z góry dzięki za pomoc

Ja miałem najnowszą wersję global i nie uświadczyłem żadnych poprawek. Zamiast tego miałem problem z tym, że z jakiegoś powodu sam mi się włączał wieczorem beznadziejny czarny motyw ( o którym pisałem wyżej). Pod względem działania baterii żadnej poprawki. Miałem już dość globala i ciągłów błędów więc zainstalowałem miui eu. Bateria faktycznie działa dużo dłużej. Spokojnie wystarcza na 2 dni. Telefon też działa szybciej i nawet gry chodzą lepiej. Jedyny problem jaki uświadczyłem to generalnie częstsze crashe aplikacji. Nie zdarza się to często, ale napewno częściej niż na globalu.

Właśnie zdecydowałem się na przejście na 10.3 global stable i zauważyłem że zniknęła mi nazwa operatora w prawym górnym rogu. Na początku miałem tylko 4G ale po zabawie motywami i zmianami regionu pojawiło się LTE. Niestety nazwa operatora widnieje tylko na ekranie blokady w lewym górnym rogu...

Jak można włączyć nazwę operatora w prawym rogu jak to było do tej pory??

Mam xiaomi.eu stable 10.3 i wgrywałem na 10.1 bez wipe.

Nie zauważyłem różnicy między tymi dwiema wersjami jeśli chodzi o baterię.

W moim sposobie użytkowania obecnie mam 19,5h na baterii, SOT 1h15min i baterii pozostało 80%.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka