Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

Jest w takim razie jakiś problem z przejściem z 8.5.2.0 na 8.5.4.0. Na brak aktualizacji skarżą się tylko osoby, które mają 8.5.2.0. Tak jest zarówno na tym forum, na oficjalnym i wśród moich znajomych. Na telefonach, które miały 8.5.1.0 (z Nougatem) 8.5.4.0 pojawiło się już dawno temu.

Edytowane przez jestemsuper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam pytanie do posiadaczy 4x z MIUI 9. Czy działa Wam aplikacja RSO https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tvp.komunikaty ?

Odkąd zainstalowałem najnowszą wersję systemu, pomimo prawidłowych ustawień programu i polecenia NIE ubijania go w tle, powiadomienia nie przychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pawelll napisał:

Faktycznie z RSO nie ma powiadomień. 

@pawelll @Shaq ja nie używam RSO, ale to może być coś z MIUIowym oszczędzaniem baterii i ubijaniem aplikacji w tle. Sprawdźcie czy kroki stąd wam pomogą: Forbes

I ja jestem na 8.5.2.0 Global i nie miałem żadnych powiadomień o nowych aktualizacjach OTA.

Btw, dzień dobry, pierwszy post :)

Pytanie, czy jeśli ściągnę ze strony update do 9.1 i zainstaluję przez updater MIUI ("Wybierz paczkę" itd), czy stracę jakieś dane aplikacji albo configi? (i tak robię backup btw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=24213]pawelll[/mention] [mention=23009]Shaq[/mention] ja nie używam RSO, ale to może być coś z MIUIowym oszczędzaniem baterii i ubijaniem aplikacji w tle. Sprawdźcie czy kroki stąd wam pomogą: Forbes
I ja jestem na 8.5.2.0 Global i nie miałem żadnych powiadomień o nowych aktualizacjach OTA.
Btw, dzień dobry, pierwszy post
Pytanie, czy jeśli ściągnę ze strony update do 9.1 i zainstaluję przez updater MIUI ("Wybierz paczkę" itd), czy stracę jakieś dane aplikacji albo configi? (i tak robię backup btw)
Nic nie stracisz możesz spokojnie zrobić aktualizację....

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stracisz możesz spokojnie zrobić aktualizację....

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Wystarczy zmienić region na Wielką Brytanię w dodatkowych ustawieniach i odrazy aktualizacja się pojawia.potem z powrotem Polski i już mamy miui 9 stabilna.


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zmienić region na Wielką Brytanię w dodatkowych ustawieniach i odrazy aktualizacja się pojawia.potem z powrotem Polski i już mamy miui 9 stabilna.


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Obojętnie czy przez OTA czy ręcznie ściągnąć aktualizacje...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, matiasmovie napisał:

to dotyczy danych mobilnych a mi chodzi o strzałeczki od wifi

Strzałeczki są i nic z nimi nie zrobisz. W niczym nie przeszkadzają, nie zajmują miejsca, nic nie zasłaniają, po prostu nie używaj mikroskopu jak patrzysz na pasek stanu.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, matiasmovie napisał:

jak się pojawiają minimalnie przesuwają ikonę wifi

Dziwne, u mnie ikona jak zamurowana, nie zmienia położenia jak się strzałeczki pojawiają (Redmi 3s). Może to kwestia motywu? Tak czy inaczej nie ma opcji żeby to wyłączyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...