Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jak jest z baterią na tej nowej aktualizacji 10.3 coś poprawili??

A najlepiej jeśli ktoś się wypowie co używa xiaomi eu bo jestem na 9 i się zastanawiam nad przejściem bo global miałem problemy z baterią  

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2019 o 17:12, Luki987 napisał:

Witam mam pytanie jak jest z baterią na tej nowej aktualizacji 10.3 coś poprawili??

A najlepiej jeśli ktoś się wypowie co używa xiaomi eu bo jestem na 9 i się zastanawiam nad przejściem bo global miałem problemy z baterią  

Z góry dzięki za pomoc

Ja miałem najnowszą wersję global i nie uświadczyłem żadnych poprawek. Zamiast tego miałem problem z tym, że z jakiegoś powodu sam mi się włączał wieczorem beznadziejny czarny motyw ( o którym pisałem wyżej). Pod względem działania baterii żadnej poprawki. Miałem już dość globala i ciągłów błędów więc zainstalowałem miui eu. Bateria faktycznie działa dużo dłużej. Spokojnie wystarcza na 2 dni. Telefon też działa szybciej i nawet gry chodzą lepiej. Jedyny problem jaki uświadczyłem to generalnie częstsze crashe aplikacji. Nie zdarza się to często, ale napewno częściej niż na globalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie zdecydowałem się na przejście na 10.3 global stable i zauważyłem że zniknęła mi nazwa operatora w prawym górnym rogu. Na początku miałem tylko 4G ale po zabawie motywami i zmianami regionu pojawiło się LTE. Niestety nazwa operatora widnieje tylko na ekranie blokady w lewym górnym rogu...

Jak można włączyć nazwę operatora w prawym rogu jak to było do tej pory??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam xiaomi.eu stable 10.3 i wgrywałem na 10.1 bez wipe.

Nie zauważyłem różnicy między tymi dwiema wersjami jeśli chodzi o baterię.

W moim sposobie użytkowania obecnie mam 19,5h na baterii, SOT 1h15min i baterii pozostało 80%.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
A przeczytałeś post powyżej ? ze zrozumieniem ? Nie będzie
No nie do końca masz rację.
Cytuję Orjona z innego tematu


Zobaczymy. I tak najprawdopodobniej po 5 października, zgodnie z zapowiedziami z lipca, beta dla niego padnie, więc...


Wypowiedź dotyczy właśnie Redmi 4X, więc pozostaje mieć nadzieję, że chłopakom będzie się chciało i dostaniemy jedenastkę chociaż w wersji beta.


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Informacja z rosyjskiej strony:

Середина октября: Mi9, Mi9 SE, Mi MIX 3, Mi MIX 2S, Mi8, Mi8 Lite, Mi8 Explorer Edition, Mi8 Pro, Mi8 SE, Mi Max 3, Redmi K20 Pro, Redmi K20, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi 7.

Конец октября: Mi 9 Pro 5G, CC 9, CC 9e, Mi Mix 2, Mi Note 3, Mi 6, Mi 6X, Redmi 7A, Redmi 6 Pro, Redmi Note 5, Redmi 6A, Redmi 6, Redmi S2.

Начало ноября: Mi Mix, Mi 5s, Mi 5s plus, Mi 5X, Mi 5C, Mi Note 2, Mi Play, Mi Max 2, Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro, Redmi 5 Plus, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 4X, Redmi Note 5A, Redmi Note 5A Prime.

Czyli początek listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W dniu dzisiejszym pojawiła się aktualizacja do MIUI 11 dla Redmi 4X


MIUI V11.0.2.0.NAMMIXM


Recovery (1.5 GB) https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.NAMMIXM/miui_HM4XGlobal_V11.0.2.0.NAMMIXM_eae1390b46_7.1.zip

OTA (483 MB) https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.NAMMIXM/miui-blockota-santoni_global-V10.3.1.0.NAMMIXM-V11.0.2.0.NAMMIXM-8091900aef-7.1.zip


Changelog

  • Comprehensive design optimized for full screen display devices
    • Removing visual clutter, improving touch controls, and refining the use of color allowed us to create the system where nothing stands between you and the content
  • Sounds of nature
    • Wake up to the gentle sounds of nature with our new alarm ringtones
    • Notification sounds won't make you tired. Now, they keep changing dynamically, just like nature does.
  • Documents
    • Preview your documents before you open them
    • Stay productive and efficient with our all-new Mi Doc Viewer
  • More features
    • Tasks. Manage and edit your tasks in the Notes app. Receive timely notifications and mark things done.
    • Quick replies. Reply to messages from any app.
    • Game Turbo. Turn your device into an ultimate gaming console.
  • System
    • New: Editing, sharing, and customizing your screenshots is now much easier
    • Optimization: Lock screen pocket mode
  • App lock
    • New: Locking Google contacts is available now
  • Clock
    • Optimization: More obvious naming for local time
  • App vault
    • New: You can swipe down to view more shortcuts now
    • Optimization: Improved the "Stocks" card
    • Optimization: All-new design and UI
Edytowane przez pkonrad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...