Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, GregorJan napisał:

No wiem, na razie chyba nie spotkałem się z żadnym błędem, ale już nie podoba mi się brak podpisów w tym górnym panelu głównym (przed rozwinięciem) oraz to, że na ekranie blokady ten panel rozwija się w całości ze wszystkimi ikonkami.

Screenshot_2019-01-24-19-17-28-076_com_miui_home.thumb.png.dc393d13bbaffad42d60fc917e3a49c1.png

ciekawe jak na globala zrobia bo na miu polska nie podoba mi sie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, saataniel said:

Na globalu 10

Screenshot_2019-01-24-22-04-34-255_com.android.chrome.png

Tylko u Ciebie. Jak chcesz pokazać jak wygląda system, to nie rób zrzutów z jakichś dziwnych motywów. Na klasycznym, rozwinięty pasek statusu (lub na zablokowanym ekranie) wygląda tak jak poniżej

Screenshot_2019-01-25-01-49-17-556_lockscreen.png

Edytowane przez poziomek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Trochę nie jestem na bieżąco z wersjami, siedzę obecnie na ostatniej wersji xiaomi.eu stable, z października bodajże, ale coś zaczyna szwankować.
Czy ma ktoś informacje czy wyjdzie jeszcze wersja stable?
Ewentualnie która z wersji tygodniowych jest warta instalacji i najmniej bezproblemowa?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, 
Bardzo póżno zdecydowałem się na aktualizacjĘ 10.1.1.0INAMMIFI  , ale już pisze co mi się nie podoba, ewentualnie co mi nie działa.
1. Bateria. Nic nie drenuje mi baterii, mam powyłączane sporo aplikacji, i ich prace w tle. Autostartem rusza tylko Messenger a po wczorajszej aktualizacji 30% bateri poszło w 3 h z czego raptem 15 minut bawiłem się w ustawieniach. Jak u was z bateria?

2. po wysunięcia górnej belki i  wyciszeniu telefonu jest ok. Jednak włączenie wyciszenia powoduje taki irytujacy dzwięk, a z racji tego że dzwonek telfonu jest na full te plumkanie jest dosyć donośne i wkurza mnie to w nocy. Czy mozna to jakoś wyłączyć?

3/ nie wiem czego to wina Gboard czy Messengera ale wcześniej jak błędnie napisałem wyraz to podkreslał się na czerwono i dotknięcie go powodowało, że wyjeżdzał z boku belka z dostepnymi poprawnymi wyrazami. Teraz wszystko podkresla sie na niebiesko i jedyne co moge zrobicto "zaznaczy", "zaznacz wszystko" i "częste zwroty" dotyczny to komunikatorów i sms. Czy tez tak macie czy to tylko u mnie? 
To w sumie 3 rzeczy które mnie denerwują i chyba nic z nimi nie zrobie. Przepraszam z błedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się oficjalne stabilne MIUI V10.3.1.0 dla Redmi 4x.

https://bigota.d.miui.com/V10.3.1.0.NAMMIXM/miui-blockota-santoni_global-V10.1.1.0.NAMMIFI-V10.3.1.0.NAMMIXM-5a8a1134e8-7.1.zip - plik do ręcznej aktualizacji z wersji 10.1.1.0 do najnowszej 10.3.1.0

https://bigota.d.miui.com/V10.3.1.0.NAMMIXM/miui_HM4XGlobal_V10.3.1.0.NAMMIXM_4129f29c8a_7.1.zip - plik do ręcznej aktualizacji z dowolnej wersji MIUI do najnowszej 10.3.1.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, tomek-u napisał:

Pobrałem z OTA na razie za mało czasu żeby coś powiedzieć.Tak na szybko jest tryb pokazywania stanu baterii albo procentowy lub graficzny rozdzielone,poprzednio zdaje się że można było ustawić razem.

U mnie wskaźnik procentowy jest teraz w środku ikony baterii zamiast obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój telefon też się zaktualizował do wersji 10.3.1.0 zmiany jakie zauważyłem: procentowy wskaźnik wewnątrz ikony baterii, wysyłanie alarmowego SMSa i w końcu dobrze przetłumaczone menu baterii, zamiast oznaczenia sieci LTE, teraz jest 4G, menu otwartych aplikacji ma teraz u góry ikony z szybkim dostępem do dodatkowych opcji. Innych zmian nie zanotowałem, ale może są na tyle małe, że ciężko je od razu zauważyć. Co mnie najbardziej zaskoczyło na minus, to że aktualizacja mająca prawie 500 MB nie zawierała poprawek bezpieczeństwa Androida i dalej są te z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie aktualizowałem ale mam problem bo ciągle mam powiadomienie o dostepnej aktualizacji i jak wchodze w informacje o telefonie ->Aktualizacja sytsyemu to nie moge wejśc w ustawienia i wyłączyć automatycznej aktualizacji. Ponadto nawet jak wczesniej miałem taką mozliwośc to po optymalizacji sytysemu i tak ustawienią wracały do automatycznej aktulizacja. A teraz nie mam mośliwości tego wyłączyć. Wodoczna informacja "aktualizuj dziś w nocy" lub "teraz" jak to badziewie wyłaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.05.2019 o 06:05, PiotrekR napisał:

Nie zauważyłem.

Daj jakieś zdjęcie.

Na screenshotach nie wygląda jakoś mega tragicznie, ale na telefonie nie jestem w stanie przeczytać treści wiadomośći bo tekst jest zbyt ciemny. Jakby to poprawili, to byłbym nawet zadowolony.

Screenshot_2019-05-02-21-03-17-356_com.teslacoilsw.launcher.png

Screenshot_2019-05-02-21-03-11-874_lockscreen.png

Edytowane przez monoaudiostereo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...