Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

On 11/28/2018 at 7:24 PM, Innotius said:

Instaluj jak chcesz. Mi jakoś nie pasuje region NAMMIFI nasz jest NAMMIFD czy wszystko na tej wersji działa? Absolutnie wszystko? Oprócz błędów softu emoji23.png

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Uważaj, oficjalna aktualizacja też ma "region" NAMMIFI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w wersji V10.1.1.0.NAMMIFI ma dostępny nowy tryb portretowy o którym tyle pisano?

Czy dźwięk połączenia powinien zostać taki jak w MIUI 9.6, a np. już SMS, blokada ekranu itp. zostały zmienione na nowe?

Edytowane przez mrozilla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mrozilla napisał:

Czy ktoś w wersji V10.1.1.0.NAMMIFI ma dostępny nowy tryb portretowy o którym tyle pisano?

Czy dźwięk połączenia powinien zostać taki jak w MIUI 9.6, a np. już SMS, blokada ekranu itp. zostały zmienione na nowe?

Mi zmieniło dźwięk alarmu. Reszta bez zmian.

Ale mam inny problem. Gdy dotykam widżetu zegara, to kasują się ekrany i wszystko ląduje na jednym. Tak się dzieje gdy na ekranie głównym jest tylko zegar, bez ikon. Szału idzie dostać. I chyba nie działa szczypanie trzema palcami.

Edytowane przez Thomash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamykanie aplikacji jest do d*py zrobiona zeby zamknoc trzeba dwa razy klikac bo nie zamknie sie

 

@@edit

kolejny jest problem podczas transmisji danych włączona jest i po wyłączeniu transmisji danych cały czas wyswietla sie u góry H+ i telefon muli

Edytowane przez Kanio
wiecej informacji dla uzytkowników
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Thomash napisał:

Nie mam ekranu blokady od wczoraj. Mam czarny ekran bez godziny. Są ikonki z zasięgiem i naładowaniem baterii. Nie mogę tez ustawić żadnej tapety jako ekran blokady.

Motyw mam domyślny. MIUI 10.

Taż tak miałem.Zainstalowałem motyw miui v10 oczywiście po zmianie regionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ohara napisał:

A skąd takie info?

W moim drugim telefonie R5A po aktualizacji już wiedziałem że to będzie porażka i na swoim 4X nawet nie będę aktualizował chyba że poprawią błędy.

w serwisie mi gosciol powiedzial jak oddawalem telefon przez 10 ze ludzie bledy zglaszaja i ze oni jak komis do xiaomi zadzwonili w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd takie info?
W moim drugim telefonie R5A po aktualizacji już wiedziałem że to będzie porażka i na swoim 4X nawet nie będę aktualizował chyba że poprawią błędy.
Jeśli po aktualizacji oprogramowania cos się dzieje, to wtedy zresetować telefon do wartości domyślnych.... Powinno pomóc

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset do fabrycznych i przywrócenie z kont pomogło. Nawet działał motyw fabryczny , jednak po dodaniu innego znów ekran blokady czarny, na innych działa normalnie oprócz powiadomień na ekranie blokady( czego mi akurat brakuje), niestety nie do końca motywy przygotowane na Miui 10 jedyny na którym działa bez problemu to klasyczny i reoladed v10 , ogólnie na plus .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...