Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z Tobą, bo niepotrzebne parcie na wersję Global może tylko przynieść złe skutki. Tak było wczoraj u mnie na Pocophone. Wgrałem wersję Global Beta na Androidzie 9 i potem chciałem wrócić do wersji EU i miałem z tym dużo problemów. Na szczęście się udało je rozwiązać. Teraz już nic nie kombinuję, bo szkoda nerwów. Wyjdzie Global Stable, to się zastanowię nad przejściem na tę wersję, a na razie uzbroiłem się w cierpliwość i korzystam normalnie z telefonu. Pozdrawiam

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon wam nie działa bez miui 10!? Po co ten spam? Jak wam tak na tym zależy to przejdzcie na tygodniówki i się zamknijcie. Ja na miui 10 siedzie od dobrych 2 miesięcy i nie mam takiego parcia na globala.

Wysłane z mojego SM-P600 przy użyciu Tapatalka


Tylko co w tygodniowych aktualizaciach wiecznie coś nie działa. Przy globalu mniejsze szanse na to. Faktem jest że xiaomi olewa klientów starszych urządzeń

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co w tygodniowych aktualizaciach wiecznie coś nie działa. Przy globalu mniejsze szanse na to. Faktem jest że xiaomi olewa klientów starszych urządzeń

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Jakby mi coś nie działało co chwila, to bym raczej wrócił na globala.

Wysłane z mojego SM-P600 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, kamiljuras1900 said:

500 zł? ;-)

 


https://allegro.pl/telefon-xiaomi-redmi-4x-32gb-duial-sim-fv-gwar-24-i7604658330.html?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed
 

 

Telefon od dawna jest nieprodukowany, a jest nadal świetny. Wiesz jak działa popyt, gdy nie ma podaży? https://archiwum.allegro.pl/oferta/xiaomi-redmi-4x-2-16-gb-czarny-gwarancja-pl-i6781732536.html
Nadal nie podałeś innych, tanich telefonów, które otrzymują aktualizacje regularnie jak Xiaomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon od dawna jest nieprodukowany, a jest nadal świetny. Wiesz jak działa popyt, gdy nie ma podaży? https://archiwum.allegro.pl/oferta/xiaomi-redmi-4x-2-16-gb-czarny-gwarancja-pl-i6781732536.html
Nadal nie podałeś innych, tanich telefonów, które otrzymują aktualizacje regularnie jak Xiaomi
Sony nawet samsung aktualizuje serię a

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest podana oficjalnie przez Xiaomi żadna data więc nie snujcie teorii o 1 grudnia na oficjalnym forum ludzie się tylko śmieją że może 2019 a może 2020. Poza tym miui 10 to bardziej pakiet kosmetyczny niż praktyczny więc nie rozumiem waszego parcia na tą cyferkę dziesięć, to nadal android 7.1 i koniec żadnych funkcji z nowych androidów nie ma. Z praktycznego punktu widzenia to lepiej AOSP 9.0 Pie zainstalować.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za info, ale siedzę na miui eu 9.5.2 stable, mam aktualizację by OTA do 10.1.1. Z tej wersji na którę siedzę jestem w miarę zadowolony, ale zawsze kusi przejście na nowszą. W tym wątku można poczytać co wnosi nowego, co poprawia, co psuje nowa wersja global czy dev, wszyscy czekają na 10 global, a o 10 eu stable cisza, chociaż już parę dni jest Ota. Tylko nie piszcie, że sam mogę zainstalować i sprawdzić, dziwi mnie ta cisza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...