Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Valdo napisał:

Ja miałem problem, że Xiaomi zablokowało mi telefon i żądało weryfikacji konta Mi przez podanie hasła. Dwa razy pod rząd. Telefon włączał się przez 20 sekund, a następnie ekran blokady na 0,5s.

Jeśli masz tak samo to daj znać.

Działo mi się to przed aktualizacją.
Nie winie aktualizacji.


Włącz tryb fastboot, a następnie power i vol- i włącz restart systemu. Potem po uruchomieniu telefonu będziesz musiał podać hasło do konta.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Zrobiłem pełne czyszczenie i wstał bez problemu, szkoda tylko tego bawienia się z przenoszeniem danych. Nie wiem dlaczego tak było, wcześniej nie miałem żadnych problemów, nie musiałem się też logować. Znaczy po przeinstalowaniu telefonu oczywiście, że tak, ale wcześniej nic takiego nie musiałem robić.
W każdym razie, ja już się uporałem ze wszystkim, działa dobrze. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka  ciekawy jestem kiedy będzie  dostępny przez automatyczna aktualizacje? sam się  trochę boje wgrać . Ciekawe kiedy  puszcza w OTA.  Zamiast 10   dostaliśmy     9.6.2.0

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 21.07.2018 o 12:52, andi napisał:

Siemka  ciekawy jestem kiedy będzie  dostępny przez automatyczna aktualizacje? sam się  trochę boje wgrać . Ciekawe kiedy  puszcza w OTA.  Zamiast 10   dostaliśmy     9.6.2.0

9.6.2.0???

Gadzie/jak takie można dostać???

 

U mnie jest tak

a5917ab043af.png

 

Telefon z Pleja.

Edytowane przez PiotrekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi Nie ma bo masz rom z linii global stable która Miui10 jeszcze nie dostała i trochę jeszcze poczeka. Operatorzy, przynajmniej nasi nie "brandują" telefonów Xiaomi i nie mają wpływu na aktualizacje systemu. Możliwe że 9.6.2 wysyłają na razie w naszej lokalizacji losowo (beta stable). Jak się sprawdzi dostaną wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry.

Co do 9.6.2.0, to:

-nadal nie działa wibra przy mailach przychodzących w Gmail,

-ikony się troszkę zmieniły.

 

Edit:

Nie wiem jak u Was, ale u mnie, w opcjach deweloperskich nie ma już opcji możliwości zarządzania pamięcią. Wcześniej było do wyboru: umiarkowane, podstawowe itd.

Edytowane przez Shaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowane przy normalnym użytkowaniu wszystkie wersje od 8 coś tam do tej 9.6 około 2 dni (więcej nie wyciągnąłem) więc że kilka godzin dłużej potrzyma żadna rewelacja. Co do wydajności od 9 poprawa widoczna. Na plus tej aktualizacji wkońcu można wyłączyć asystenta po lewej stronie. Czekac z cierpliwością na 10 bo ktoś pisał że 4 dni wyciąga na baterii a to już duży plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ziutek11113 napisał:

Mi się wydaje że u mnie bateria słabo trzyma od jakiegoś czasu, czy to możliwe że to od czasu kiedy tel ściągnąłem delezwiami od samochodu? Teraz jest wgięty wyżej niż w połowie telefonu. (?) 

He, he :D

Dobre. Ścisnąłeś telefon tak, aż się wygiął, i pytasz czy od tego słabiej trzyma bateria? Oczywiście, że tak. Prawdopodobnie została wygięta lub przełamana. Aż dziw, ze telefon jeszcze działa.

A tak swoją drogą, i teraz piszę całkiem poważnie, obawiałbym się używać takiego telefonu i trzymać go przy uchu. Szczególnie, że baterie potrafią wybuchać i palić się. Zwłaszcza po takich przygodach. Radzę Ci dobrze - zastanów się nad oddaniem telefonu do serwisu, żeby nie spotkała Cię przykra niespodzianka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...