Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, monoaudiostereo napisał:

A dałeś jej uprawnienia? I co za komunikat wyskakuje? To chyba ważne.

Już działa dzięki uprawnień nie miało 

Wiele bym dał żeby znów mieć to miui8 co na początku było jak kupiłem nowego fona. A teraz jest lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji 9.5.10 global już kilka razy podczas rozmowy nagle traci zasięg sieci komórkowej i rozłącza połączenie.

Może to zbieg okoliczności i akurat są problemy z siecią Play w Warszawie albo coś z kartą SIM, ale wcześniej nigdy takich problemów nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Matison napisał:

Jedna strona podała że tu można ściągnąć Miui 10 w wersji beta.

Oznaczona oczywiście numerem 8.7.12

http://en.miui.com/thread-3169378-1-1.html

A czemu tak oznaczona? 

Edit,  zainstalowałem i testuje 

Edytowane przez ziutek11113
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od wczoraj zainstalowane MIUI 10 (Xiaomi.eu). Oprócz wizualnego liftingu zauważyłem odczuwalnie wyższą płynność interfejsu, inne animacje, dźwięki systemowe. Działa to wszystko bardzo fajnie, nie dostrzegam na razie żadnych błędów.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, paralemptor napisał:

Wrzucacie dziesiątkę na "czysto", czy zwyczajnie aktualizując? Czy pod MIUI 10 działa któryś GCam? ;)

Ja paczkę wybrałem tam w opcji aktualizacji z poziomu menu telefonu, z tą kamera też mnie ciekawi 

Można wyłączyć ten ekran z lewej strony. 

Wie ktoś czemu nie mam powiadomień tych dymkow z messenger? 

Screenshot_2018-07-17-13-20-49-606_com.android.settings.png

Edytowane przez ziutek11113
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z MIUI 10, telefon po updacie, pierwsze włącznie i nie włącza mi ekranu, znaczy włącza z tapetą i godziną ekran blokady na 0,5s i następnie na jakieś 3s ekran jest czarny tylko z podświetleniem, nie jestem w stanie go odblokować w ten sposób, bo zanim cokolwiek zrobię telefon znowu ma czarny ekran. Jedyne co to jestem w stanie rozwinąć deskę powiadomień do połowy ale widać, że laguje. Przycisk zasilania działa i włącza menu z wyłączaniem wysieczeniem idt, ale i tam widać na tapecie blokady w prawym górnym rogu jakby odświeżanie zbugowanego elementu graficznego. Aktualizacja poprzez OTA  nie chciała się ściągnąć, pobrałem 2 razy z rożnych serwerów i wciąż to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z MIUI 10, telefon po updacie, pierwsze włącznie i nie włącza mi ekranu, znaczy włącza z tapetą i godziną ekran blokady na 0,5s i następnie na jakieś 3s ekran jest czarny tylko z podświetleniem, nie jestem w stanie go odblokować w ten sposób, bo zanim cokolwiek zrobię telefon znowu ma czarny ekran. Jedyne co to jestem w stanie rozwinąć deskę powiadomień do połowy ale widać, że laguje. Przycisk zasilania działa i włącza menu z wyłączaniem wysieczeniem idt, ale i tam widać na tapecie blokady w prawym górnym rogu jakby odświeżanie zbugowanego elementu graficznego. Aktualizacja poprzez OTA  nie chciała się ściągnąć, pobrałem 2 razy z rożnych serwerów i wciąż to samo.
Ja miałem problem, że Xiaomi zablokowało mi telefon i żądało weryfikacji konta Mi przez podanie hasła. Dwa razy pod rząd. Telefon włączał się przez 20 sekund, a następnie ekran blokady na 0,5s.

Jeśli masz tak samo to daj znać.

Działo mi się to przed aktualizacją.
Nie winie aktualizacji.


Włącz tryb fastboot, a następnie power i vol- i włącz restart systemu. Potem po uruchomieniu telefonu będziesz musiał podać hasło do konta.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja paczkę wybrałem tam w opcji aktualizacji z poziomu menu telefonu, z tą kamera też mnie ciekawi 

Można wyłączyć ten ekran z lewej strony. 

Wie ktoś czemu nie mam powiadomień tych dymkow z messenger? 

Screenshot_2018-07-17-13-20-49-606_com.android.settings.thumb.png.0fe46e85300b1101bf403a88daaae232.png

Co do ekranu z lewej strony: wchodzisz w ustawienia pulpitu (np dłuższe przytrzymanie przycisku menu, ustawienia) i odznaczasz "Asystent MIUI":

f6d9487e0f6fb2a262b9a1a82e30f3ee.jpg

 

Co do dymków Messenger a, to w Ustawienia -> Aplikacje -> Messenger kliknij w "Inne uprawnienia" i zaznacz pozycje jak u mnie

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

f3c03b0b5a9d2516904193a51866cf6b.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rysiob napisał:

Co do ekranu z lewej strony: wchodzisz w ustawienia pulpitu (np dłuższe przytrzymanie przycisku menu, ustawienia) i odznaczasz "Asystent MIUI":

f6d9487e0f6fb2a262b9a1a82e30f3ee.jpg

 

Co do dymków Messenger a, to w Ustawienia -> Aplikacje -> Messenger kliknij w "Inne uprawnienia" i zaznacz pozycje jak u mnie

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

f3c03b0b5a9d2516904193a51866cf6b.jpg

Akurat to pierwsze to nie było pytanie ale za to drugie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...