Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też przed chwilą ściągnęła się wersja 9.5.5.0 i według opisu są to tylko drobne zmiany. Pojawiły się poprawki zabezpieczeń z kwietnia, w poprzedniej wersji 9.5.4.0 były poprawki marcowe. Co ciekawe po aktualizacji pojawiła mi się informacja, żeby ponownie uruchomić telefon, przy poprzednich aktualizacjach takiego komunikatu nie było.

Edytowane przez PawelG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizację dostałem wczoraj wieczorem, dziś naładowałem do pełna, zobaczymy czy drenaż będzie nadal występował.

EDIT: Bateria jest nadal drenowana, spadło 15% w 3 godziny, w tym czasie 1 połączenie 2 minutowe.

Edytowane przez amokowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 16.5.2018 at 9:23 PM, monoaudiostereo said:

U mnie wczoraj pokazywała się po OTA w regionie PL aktualizacja do 9.5.5.0 a dzisiaj już jej nie ma :P

jest takie cos jak MiUp : ROMS,Tools,Forum,Store,Mi Updates etc.(3MB) podgladniete z tego watku i tu jest opcja download ROM i .apk oferuje 9.5.5. global.

Edytowane przez riraro
text
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, kuczka76 said:

Na czym ma polegać optymalizacja bateri tym programem? 

wybieramy aplikacje powiedzmy, ktore sa nam raczej zbedne potem optymalizuj. Lepiej nie ruszamy aplikacji systemowych cytuje:

Note :- Optimizing system apps may cause some lags so do it at your own risk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, kupilem redmi 4x ze wzgledu na baterie. Zaktualizowal mi sie z automatu, w sensie sciagnal wersje global a ja zaakceptowalem bo byla podpisnaa jako stabilna. Teraz nie dziala mi dioda LED, mimo ze jak kliknalem 3razy w jadro i zrobilem test to biala dioda jest sprawna, jednak imo ustawien uprawnien w systemie i suwakow w appkach przestala reagowac na sms/whatsappa. Czy jest na to jakas metoda?

Poziom baterii jest zadowalajacy, przez caly dzien zeszlo 30% mimo iz sluchalem muzyki na bluetooth ponad 2h i mialem wlaczone wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...