Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po zainstalowaniu 9.5.4.0 też zniknęła wam aplikacja motywy? Po za tym narazie żadnych widocznych zmian dla zwykłego użytkownika. Mam nadzieję że wkońcu zacznie się poprawiać długość działania baterii bo po 4100 mAh spodziewałem  się dużo więcej.
 
Zmień lokalizację z poza europy i motywy Ci się pojawią :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież shaq podał wam. Wchodzicie na filmik i klikacie żeby otworzył wam się w YouTube strona lub aplikacja. Później klik na rozwiń opis i tam jest link

edit Matison. czytalem, ale nie moge tego teraz znalezc, ze  9.5.4.0 jest tylko dla betatesterow i jak ktos udostepni w necie to dostanie bana na betatestera, wiec dlatego ciezko cos znalezc.

Edytowane przez viader80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dziękuję już namierzyłem :) boję się, że mi nie zainstaluje.

Gdzieś wyczytałem, żeby nie być w gorącej wodzie kąpanym i czekać cierpliwie jak telefon sam zawoła

 

UPDATE: Dziwnym trafem ale paczka 9.5.4.0 mi ruszyła. Ściągnąłem V9.2.5.0. ale wybierając paczkę zaznaczyłem 9.5.x :)

Edytowane przez b2vos
zmiana sytuacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dwa pytania. Czy istnieje możliwość przywrócenia na pulpit skrótu do "Google Voice Search", oraz czy jest jakiś sposób na wyłączenie pulpitu "Quick Cards".  Co do kart, widziałem, że niektóre telefony mają taką opcję. Nie dla wszystkich ta funkcja jest przydatna, a wyłączyć jej się niestety nie da. Liczyłem, że 9.5.4.0 (NAMMIfA) coś zmieni w tej sprawie.

Posiadam Redmi 4x Global. Czy instalacja jakieś innej wersji aktualnego softu może rozwiązać powyższe problemy? Zawsze mogę wrócić do 8.5 ale jaki to ma sens. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam dwa pytania. Czy istnieje możliwość przywrócenia na pulpit skrótu do "Google Voice Search", oraz czy jest jakiś sposób na wyłączenie pulpitu "Quick Cards".  Co do kart, widziałem, że niektóre telefony mają taką opcję. Nie dla wszystkich ta funkcja jest przydatna, a wyłączyć jej się niestety nie da. Liczyłem, że 9.5.4.0 (NAMMIfA) coś zmieni w tej sprawie.
Posiadam Redmi 4x Global. Czy instalacja jakieś innej wersji aktualnego softu może rozwiązać powyższe problemy? Zawsze mogę wrócić do 8.5 ale jaki to ma sens. 
Przez Nova się da, ale tylko i wyłącznie w full wersji. Tak mi się wydaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...