Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, mrozilla napisał:

Czy to normalne, że w aplikacji "Pobrania" przy włączonym internecie na dole ekranu pojawiają się reklamy? Jest to przecież fabryczna aplikacja. Piszę o Global Stable V9.2.5.0.NAMMIEK (MIUI9), nie pamiętam aby na MIUI8 to było.

Jak masz w ustawieniach tych "Pobrań" ustawione Pokaż propozycje, to tak, pokazuje propozycje. U mnie akurat tu nie pokazuje niczego. Można jeszcze sprawdzić Ustawienia prywatności w ogólnych ustawieniach, zresetować twój ID reklam i wyłączyć spersonalizowane reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, FromWP napisał:

Jak masz w ustawieniach tych "Pobrań" ustawione Pokaż propozycje, to tak, pokazuje propozycje. U mnie akurat tu nie pokazuje niczego. Można jeszcze sprawdzić Ustawienia prywatności w ogólnych ustawieniach, zresetować twój ID reklam i wyłączyć spersonalizowane reklamy.

Faktycznie jest opcja "Pokaż polecaną zawartość" i można ją wyłączyć, zobaczymy, póki co reklama zniknęła :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam po 2 dniach na plus płynność działania, lepsza reakcja , w kibelku :) mam na obu sim full zasięg a niebyło choć dodam że przed aktualizacją nietrapiły 4x żadne bugi , bateria na początku leciała szybciej teraz już się normuje fon się uczy poprostu 2 razy wywaliło mnie z przeglądarki ale ja używam via bro. systemową usunąłem reszta programów działa bez zarzutów ,jak coś dam znać tylko czytając nasz dział może być różnie ;) niemam odblokowanego i rootowanego fona niepotrzebne apki zablokowałem według poradnika na forum (miui 8)jeszcze był na pokładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, saataniel napisał:

Stwierdzam po 2 dniach na plus płynność działania, lepsza reakcja , w kibelku :) mam na obu sim full zasięg a niebyło choć dodam że przed aktualizacją nietrapiły 4x żadne bugi , bateria na początku leciała szybciej teraz już się normuje fon się uczy poprostu 2 razy wywaliło mnie z przeglądarki ale ja używam via bro. systemową usunąłem reszta programów działa bez zarzutów ,jak coś dam znać tylko czytając nasz dział może być różnie ;) niemam odblokowanego i rootowanego fona niepotrzebne apki zablokowałem według poradnika na forum (miui 8)jeszcze był na pokładzie.

Z jakiego romu dokładnie korzystasz i czy nie masz problemów z przegrzewaniem telefonu ? i szybkim drenowaniem baterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI global 9.2stabilna  9.2.5.0 NAMMIEK Od początku jak kupiłem w neonet niemiałem problemów z fonem, po zakupie hard reset wyłączenie aplikacji według poradnika z forum ,wgranie apek swoich niemam włączonego oszczedzania bateri ,właczone dane komórkowe i wifi (jak w pracy to wifi wyłączone) aktualizuje system bez wipe .Niemam wgranego facebooka,mesengera watchapa i gierek ,synchronizacja włączona. Bateria do 30% i ładowanie do 100% chyba że niema czasu ,ładowarką aukey 2x usb ,1- air, 2- quick dziś go niekatowałem to tak na szybko ,jak będzie netflix ,spotify i replaio używane wrzuce screna.Brak ikony szybkiego ładowania w 9 2 4 0 była

Screenshot_2018-03-25-21-59-24-312_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-03-25-21-59-42-538_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez saataniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, saataniel napisał:

MIUI global 9.2stabilna  9.2.5.0 NAMMIEK Od początku jak kupiłem w neonet niemiałem problemów z fonem, po zakupie hard reset wyłączenie aplikacji według poradnika z forum ,wgranie apek swoich niemam włączonego oszczedzania bateri ,właczone dane komórkowe i wifi (jak w pracy to wifi wyłączone) aktualizuje system bez wipe .Niemam wgranego facebooka,mesengera watchapa i gierek ,synchronizacja włączona. Bateria do 30% i ładowanie do 100% chyba że niema czasu ,ładowarką aukey 2x usb ,1- air, 2- quick dziś go niekatowałem to tak na szybko ,jak będzie netflix ,spotify i replaio używane wrzuce screna

Screenshot_2018-03-25-21-59-24-312_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-03-25-21-59-42-538_com.miui.securitycenter.png

kolego możesz podać link do tego poradnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2018 o 20:57, ziutek11113 napisał:

Telefon z tamtego roku ma swoje lata? Serio? 

Tak chodzi o to że już była duża aktualizacja. Ten telefon to typowo tania konstrukcja dla "ludu". Wątpię że będzie kolejna aktualizacja  chociaż może pozytywnie nas xiaomi zaskoczy. Zawsze zostają wydania mniej oficjalne które również super działają. Polecam przetestować inne kernele które potrafią całkiem sporo w połączeniu z naszym xiaomi.eu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
MIUI 9.5.4.0 zainstalowany.
Wolnego RAMu jest więcej, poprawki bezpieczeństwa z 1 marca, powiadomienia w nowszym stylu. Ogólnie najwięcej sobie obiecuję po baterii ale na ocenę jeszcze za wcześnie.
I jak po aktualizacji z baterią?


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...